لوگوی وبسایت رامسر
شهر

آگهی‌های املاک کتالم

دسته ها

نوع ملک

کتالم : شهری برای خرید ویلا و آپارتمانهای ساحلی

کتالم شهری فوق‌العاده زیبا ار توابع شهر رامسر میباشد. شهری ساحلی و دلنشین در شرق رامسر و در کنار منطقه‌ی سلمان شهر. کتالم را یکی از بکرترین و زیباترین شهرهای رامسر میدانند. شهری خاص برای خرید ویلاها و آپارتمان های ساحلی در رامسر.

بطور دقیق‌تر، کتالم در فاصله پنج کیلومتری جنوب شرقی رامسر و در حد فاصل شهر تنکابن و رامسر واقع شده است. مکانی بسیار زیبا برای اقامت و زندگی در دل طبیعت بکر مازندران. شهری پر از ویلاهای ساحلی و بسیار مناسب برای سکونت و سرمایه‌گذاری بر روی ویلا در رامسر و حتی زمین در رامسر.

گویش مردم کتالم گیلکی میباشد؛ و شاید این برای شما کمی عجیب بیاید. چرا که کتالم در مازندران واقع شده است.بطور کلی مردمی که در حاشیه جنوبی دریاچه خزر زندگی می‌کنند، سه گویش تالشی و مازندرانی و گیلکی دارند. اما مردم کتالم گویش گیلکی دارند و دلیل این امر این است که چون کتالم  رامسر در گذشته جزئی از دیلمان بوده است،زبان گیلکی در آن رایج مانده است. به دلیل موقعت مکانی ای که این روستا دارد، شغل بیشتر مردم باغداری و دامداری است. مردم بومی کتالم بیشتر به کشاورزی و تولید محصولاتی مثل مركبات، برنج، چای، پرورش گل و گياه، پرورش شيلات و آبزیان می‌پردازند. اما رونق گردشگری باعث شد تا امر ساخت و ساز و خرید و فروش ملک در کتالم گسترش پیدا کند.

کتالم رامسر در دامنه جنگل‌های سرسبز البرز و دریای خزر قرارگرفته و این امر آنرا همچون نگینی درخشان در بین شهرهای شمالی کشور قرار داده است.زیبایی زایدالوصف این منطقه باعث شده تا بسیاری از کسانی که قصد سرمایه‌گذاری و یا خرید ملک در شمال را دارند، قصد خرید ملک در این منطقه ی بسیار زیبا را داشته باشند.

 

خرید و فروش ملک در کتالم رامسر
خرید و فروش ملک در کتالم رامسر

اگر قصد خرید ویلا، باغ و یا زمین مسکونی و کشاورزی در کتالم رامسر را دارید، و به دنبال بهترین املاک رامسر میگردید، میتوانید از مشاوره با متخصصین ما در رامسرلند بهره ببرید. اگر هم در منطقه کتالم از توابع رامسر، ملکی دارید که قصدفروش آنرا دارید، از آپارتمان و ویلا گرفته تا باغ و زمین، میتوانید با مشاورین ما در رامسرلند مشاوره نمایید. متخصصین ما، بهترین مشاوره ها را در خصوص خرید و فروش ملک در کتالم رامسر به شما ارائه خواهند داد.

 

بررسی موقعیت شهر کتالم در رامسر جهت خرید زمین و باغ و ویلا

 

بررسی موقعیت شهر کتالم رامسر برای خرید ملک
بررسی موقعیت شهر کتالم رامسر برای خرید ملک

اگر از شهر رامسر به سمت شرق یعنی به سمت تنکابن (شهسوار) حرکت کنید، پس از گذشتن از منطقه سلمان‌شهر، به کتالم میرسیم. یعنی اگر در کتالم سکونت داشته باشید، فاصله ی شما تا رامسر، تنها 5 کیلومتر یعنی چیزی حدود 10 دقیقه میباشد .

خرید و فروش زمین در کتالم رامسر

خرید زمین در کتالم و دیگر شهرهای ساحلی دریای خزر، اهمیت خاصی دارد. یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری عالی بر روی املاک شمال، خرید زمین در رامسر و توابع اطراف آن میباشد. از آنجا که منطقه کتالم از مناطق بسیار زیبای ساحلی رامسر میباشد، دارای آب و هوایی بسیار عالی و چشم اندازهای بی‌نظیری میباشد. کتالم با جاذبه های بی نظیر گردشگری در سواحل رویایی خزر و در دامنه جنگل‌های سبز البرز شمالی و با برخورداری از منابع و مواهب طبیعی و جلوه های بی بدیل آفرینش، منطقه‌ای عالی برای خرید زمین محسوب میشود. زمین‌های مسکونی و کشاورزی این منطقه دارای ویوی عالی کوه و جنگل و دریا و همچنین آبگیرهای فراوان میباشند. زمین‌های کنار دریا از محبوبیت بالایی برخوردارند و براحتی میتوان روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کرد.

چنانچه قصد خرید قطعه زمین کشاورزی و یا قطعه زمین مسکونی برای ساخت آپارتمان و یا ویلا را در کتالم دارید، ما به شما کمک میکنیم تا زمین دلخواه خود را در این منطقه زیبا، با هزینه مناسب پیدا کنید. برای مشهده زمینهای این منطقه از رامسر، صفحه خرید زمین در کتالم رامسر را مشاهده نمایید.

 

قیمت خرید و فروش زمین در کتالم
خرید و فروش زمین در کتالم

شما همچنین میتوانید برای سرمایه گذاری بر روی زمین در شمال، صفحه خرید زمین در تنکابن را هم مشاهده و بررسی نمایید. زمینهای بسیار عالی و مرغوبی برای ساخت و ساز و یا سرمایه‌گذاری در تنکابن وجود دارند. زمینهایی با رشد ارزش، و سود بسیار بالا.

 

خرید و فروش ویلا در کتالم

وجود طبیعت زیبا و بکر در کتالم و حوالی آن، و وجود مناطق طبیعی مانند رودخانه نسارود، سد مجیران، دریاچه مجیران و دیگر مناطق زیبای اطراف کتالم، خواستگاهی را برای اقامت و سکونت فراهم کرده که کاملا آرامش‌بخش و رویایی است. از اینرو میل به اقامت و خرید ویلا در کتالم افزایش یافته است.

خرید زمین و ساخت ویلا به سلیقه‌ی خود برای هرکسی میسر نیست. از اینرو اغلب کسانیکه قصد سرمایه‌گذاری و یا سکونت در کتالم را دارند بدنبال آپارتمان یا ویلایی شیک و زیبا هستند. خرید ویلا در رامسر همیشه تصمیمی رویایی برای بسیاری از ایرانیان بوده و هست. کتالم بخش زیبایی از رامسر است ؛ لذا خرید یک ویلای شیک و زیبا در کتالم، تعطیلات و آخر هفته‌های خاطره انگیزی را برای آنها ایجاد میکند.

پیشنهاد میکنیم ویلاهای زیبای تنکابن را هم در صفحه خرید ویلا در تنکابن مشاهده و بررسی نمایید.

 

برخی هم با خرید ویلا در کتالم، قصد سرمایه‌گذاری دارند. برخی آنرا برای اجاره به گردشگران اختصاص میدهند و برخی هم قصد فروش آنرا در آینده دارند. با توجه به افزایش روزافزون قیمت ملک در شمال، این کار بسیار مقرون بصرفه است.

قیمت خرید و فروش ویلا و آپارتمان در کتالم رامسر
خرید و فروش ویلا و آپارتمان در کتالم رامسر


در خصوص خرید و فروش ویلا در کتالم رامسر، همکاران ما بهترین مشاوره را به شما خواهند داد. ما ترتیبی اتخاذ میکنیم تا شما ویلای مورد نظر خود را با امکانات دلخواهتان در این منطقه ی زیبا و دوست‌داشتنی پیدا کنید. برای خرید یا فروش ویلاهای ییلاقی، ویلاهای ارزان با قیمت مناسب و ویلاهای شیک و لوکس در کتالم رامسر، با امکانات کامل حتما صفحه خرید ویلا در کتالم را مشاهده نمایید.

 

قیمت آپارتمان در کتالم رامسر

قیمت آپارتمان در کتالم هم بسیار قابل توجه است. بسیاری طالب خرید آپارتمان در رامسر هستند. این آپارتمانها یا در بافت شهری رامسر هستند و یا در شهرهای چسبیده به آن مانند کتالم و یا روستاهای اطراف مانند جواهرده. در کنار خرید ویلا در کتالم، خرید آپارتمان در کتالم هم بسیار عالی و پرسود است. خرید آپارتمان میتواند هم جنبه‌ی تجاری داشته باشد و هم جنبه‌شخصی. به این معنی که شما میتوانید با خرید یک آپارتمان ارزان و شیک در کتالم، هم در آن سکونت داشته باشید و هم اینکه آنرا برای اجاره اختصاص دهید. چرا که اجاره آپارتمان در کتالم بسیار سودآور و عالی‌ست.

خرید آپارتمان ارزان ، خرید آپارتمان شیک و لوکس، خرید آپارتمان دوبکس، خرید آپارتمان دوخواب و سنددار در کتالم، یک سرمایه‌گذاری عالی برای شماست. شاید خرید آپارتمان در کتالم رامسر ، راحت تر از خرید و فروش ویلا انجام شود. اما میبایست شرایط آنرا بخوبی بررسی نمایید. مثلا از حیث اینکه خرید آپارتمان با وام و بصورت قسطی میباشد و یا نقد؟ و اینکه سند آپارتمان در رهن بانک است و یا اینکه آزاد است؟ همکاران ما همواره برای مشاوره دادن به شما آماده هستند.

خرید آپارتمان در کتالم
قیمت آپارتمان در کتالم رامسر

 

قیمت خرید زمین، باغ، ویلا و آپارتمان در کتالم

قیمتی که برای خرید ملک اعم از باغ، زمین، آپارتمان و ویلا در کتالم رامسر میبایست هزینه نمایید متغیر است. قیمتها بستگی به منطقه، امکانات، فاصله از جاده اصلی، متراژ، و نهایتا قدیمی و یا جدید ساخت بودن دارند. مثلا ممکن است قیمت خرید زمینی مسکونی در کتالم با متراژ 5000 متر مربع، در حدود 3 میلیون تومان برای هر متر مربع آن باشد. اما وقتی متراژ زمین پایین بیاید و یا اینکه مکان و امکانات زمین تغییر کند، ممکن است این قیمت به 5 میلیون تومان برای هر متر مربع تغییر کند.  و یا مثلا ممکن است قیمت یک ویلای کنار دریای 400 متری در کتالم در حدود 5 میلیارد تومان باشد.

با ما در رامسرلند تماس بگیرید تا با توجه به توان مالی شما برای سرمایه‌گذاری و یا اقامت، بهترین موارد را پیشنهاد نماییم. ضمنا در زیر میتوانید فایلهای ما را در زمینه فروش باغ، زمین، ویلا و آپارتمان در کتالم مشاهده نمایید.

پیشنهاد رامسرلند به شما :

در نهایت ما به شما پیشنهاد میکنیم که صفحات زیر را هم مشاهده نمایید:

خرید زمین در جواهرده رامسر

قیمت آپارتمان در اربکله رامسر

قیمت آپارتمان در سادات شهر رامسر

قیمت زمین در جنت رودبار رامسر

ملک شما در صدر جستجوی خریداران 

تور مجازی، عکاسی هوایی و چیدمان هوش مصنوعی برای نمایش جذاب ملک شما به خریداران.

بهینه سازی برای افزایش بازدید و مشاوره تخصصی برای معامله ای پرسود.

ارسال فایل شما به صورت اس‌ام‌اس، پوش و منطقه‌ای برای خریداران بلقوه.