لوگوی وبسایت رامسر
شهر

آگهی‌های املاک جنت رودبار

دسته ها

نوع ملک

جنت رودبار : جواهری در دل کوههای رامسر

جنت رودبار روستایی‌ست دنج و زیبا و الماس‌گون در دل کوههای بکر و سرسبز مازندران در منطقه رامسر. کافیست از رامسر 60 کیلومتر به جنوب، به سمت ارتفاعات دالخانی سفر کنید تا در لابلای کوههای سرسبز البرز، به روستایی زیبا و دلنشین به نام دهستان جنت‌رودبار برسید. جنت رودبار، روستایی است از توابع بخش دالخانی شهرستان رامسر در استان مازندران.

دهستان جنت رودبار در مقایسه با سایر دهستان‌های استان مازندران و حوالی شهر رامسر بیشترین مساحت را دارا می‌باشد. طبق آخرین سرشماری در سال 1395، جمعیت این روستا 247 خانوار و 551 نفر ثبت گردیده است. همانطور که گفته شد برای دسترسی به این روستای زیبا بایستی از میان جنگل دالخانی عبور کنید. طبیعت سرسبز و دلنواز و هوای لطیف و معتدل این منطقه، بسیاری از کسانی را که طالب خرید ملک در شمال هستند را راغب به اقامت در این منطقه‌ی خوش‌آب و هوا نموده است.

خرید ملک در جنت رودبار رامسر

 

جنت رودبار از سمت شمال به جواهرده منتهی میشود. این روستا در ارتفاعات البرز شمالی بنا شده و از آب و هوایی کوهستانی برخوردار است. همان طور که از آب و هوای کوهستانی انتظار می‌رود، آب و هوا در این منطقه سرد است. بارش برف و باران در فصلهای سرد سال، بیش از سایر مناطق اطراف به چشم می‌خورد. البته این سرما و سردی کوهستانی در فصل سرد زمستان به اوج خود می‌رسد و در عوض در طول فصل گرم تابستان سبب می‌شود این منطقه از هوایی دلپذیر و لذت‌بخش برخوردار باشد. یک مکان زیبای ییلاقی برای سکونت در فصلهای گرم مازندران.

تقسیمات محله ای جنت رودبار برای خرید زمین و ویلا

مرکز دهستان جنت رودبار همان روستای جنت رودبار است. جنت رودبار دارای ییلاق‌های محبوبی همچون اکراسر، چاک، چرته، نمکدره، ایزکی و جیررود میباشد. مکانی عالی برای خرید ویلای ییلاقی در شمال.

موقعیت مکانی جنت رودبار روی نقشه

موقعیت روستای جنت رودبار رامسر
موقعیت روستای جنت رودبار در مازندران و در جنوب شهر رامسر

خرید خانه و سکونت در جنت رودبار

پیش از اینکه جنت رودبار در سال 57 از منطقه‌ی گلیجان جدا شده و به رامسر بپیوندد، رامسر خود بخشی از تنکابن به شمار میرفت. از سال 1358 روستای جنت رودبار بخشی از رامسر شد و همین باعث پیشرفت این روستای خوش آب و هوا گردید. دهستان جنت رودبار بزرگترین بزرگترین دهستان در اطراف رامسر میباشد. مرکزیت دهستان جنت رودبار را هم روستایی با همین نام تشکیل داده است. امروز شما میتوانید در این منطقه ی زیبای ییلاقی، زمین های کشاورزی و مسکونی و ویلاهای ییلاقی زیبا، هم برای سکونت و هم برای سرمایه‌گذاری خریداری نمایید . شما به دنبال بهترین املاک رامسر میگردید و رامسرلند با قدرت در خدمت شماست.

 

خرید و فروش زمین در جنت رودبار

خرید زمین در جنت رودبار یکی از بهترین سرمایه‌گذاریها روی زمینهای اطراف رامسر است. زمین‌های منطقه‌ی جنت رودبار دارای آب و هوایی کوهستانی و بسیار عالی و چشم اندازهای بی‌نظیری میباشد. این منطقه با جاذبه‌های بی‌نظیر گردشگری، بدلیل وجود مناطق کوهستانی بسیار زیبا و سرسبز، با برخورداری از منابع فراوان آب و مواهب طبیعی و زیبایی‌های منحصر بفرد، منطقه‌ای عالی برای خرید زمین مسکونی و زراعی محسوب میشود. زمین‌های مسکونی و کشاورزی این منطقه دارای ویوی عالی کوه و جنگل بوده و کسانیکه قصد خرید زمین در رامسر را دارند، به خود مجذوب میکنند.

چنانچه قصد خرید قطعه زمین کشاورزی و یا قطعه زمین مسکونی برای ساخت آپارتمان و یا ویلا را در جنت‌رودبار دارید، ما به شما کمک میکنیم تا زمین دلخواه خود را در این منطقه زیبا، با قیمت مناسب پیدا کنید. از صفحه خرید زمین در جنت رودبار رامسر دیدن فرمایید. چنانچه زمینی برای فروش در این روستا دارید، با ما مشاوره کنید. ما بهترین شرایط را برای فروش زمین شما در این منطقه فراهم می‌آوریم.

خرید و فروش زمین مسکونی و زراعی در جنت رودبار رامسر

خرید و فروش باغ در جنت رودبار

خرید باغ در جنت رودبار هم یکی از امور متداول در این روستای خوش آب و هواست. وجود باغ های زیبا در منطقه‌ی سرسبز جنت رودبار، بسیاری از خواستاران و طالبان خرید باغ در شمال  و بالاخص طالبان خرید باغ در رامسر را بر آن میدارد تا برای خرید یک باغ یا باغچه در این روستای زیبا اقدام کنند. باغ‌های میوه‌ی دارای عمارت مسکونی در جنت‌رودبار بسیارند. اگر خواهان باغ در این شهر زیبای رامسر هستید، ما به شما در مشاوره املاک رامسرلند کمک میکنیم تا برای خرید یا فروش باغ در جنت رودبار بدون دردسر اقدام نمایید.

قیمت خرید یا فروش باغ های میوه مانند فندق و گردو و باغهای مسکونی و … در منطقه جنت‌رودبار رامسر را از ما بخواهید. مشاورین ما تخصصی ترین مشاوره را به شما میدهند.

خرید و فروش ویلا و آپارتمان در جنت رودبار

خرید و فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در جنت رودبار ، بسیار در مسئله ی املاک حومه ی رامسر مهم است. جنت رودبار رامسر به عنوان یکی از پرطرفدارترین مکانهای زیبا و توریستی رامسر شهرۀ آفاق است. سالانه بسیاری از گردشگران به این منطقه ی خوش آب و هوا میروند تا در دل طبیعت بی بدیل آنجا حضور یابند و از آنهمه طراوت و زیبایی بهره ببرند. همین امر سبب شده بسیاری از کسانیکه طالب خرید ویلا در رامسر هیتند، طالب خرید یک ویلای دنج و زیبا در منطقه ی فوق العاده زیبای جنت‌رودبار باشند. همچنین کسانیکه طالب خرید آپارتمان در رامسرمیباشند هم به خرید آپارتمان‌های زیبای جنت‌رودبار رو آورند.

پیشنهاد میکنیم ویلاهای زیبای تنکابن را هم در صفحه خرید ویلا در تنکابن مشاهده و بررسی نمایید.

بدلیل روند رو به رشد خرید ویلا در مناصق اطراف رامسر نظیر جنت رودبار، چنانچه در خصوص خرید و فروش ویلا و آپارتمان در این منطقه نیاز به مشاوره دارید، همکاران ما بهترین مشاوره را به شما خواهند داد. ما ترتیبی اتخاذ میکنیم تا شما ویلای مورد نظر خود را با امکانات دلخواهتان در این منطقه ی زیبا و دوست‌داشتنی پیدا کنید.

برای خرید یا فروش آپارتمان، ویلاهای ییلاقی، ویلاهای با ویوی کوهستان یا جنگل با قیمت مناسب، و ویلاهای شیک و لوکس در جنت‌رودبار با امکانات کامل، صفحه خرید ویلا در جنت رودبار رامسر را مشاهده نموده و حتما با ما مشورت نمایید. برای مشاهده ی آپارتمانهای شیک هم صفحه خرید آپارتمان در جنت رودبار رامسر را مشاهده نمایید.

خرید ویلا در جنت رودبار رامسر
خرید ویلا در جنت رودبار رامسر

قیمت خرید زمین، باغ، ویلا و آپارتمان در جنت رودبار

قیمتی که برای خرید ملک اعم از باغ، زمین، آپارتمان و ویلا در جنت رودبار رامسر میبایست هزینه نمایید متغیر است. قیمت‌ها بستگی به منطقه، امکانات، فاصله از جاده اصلی، متراژ، و نهایتا قدیمی و یا جدید ساخت بودن دارند. برای مثال قیمت یک قطعه زمین مسکونی ییلاقی در جنت رودبار در سال 1400 برای هر متر مربع 3,000,000 تومان برآورد شده است. این قیمت میتواند بسته به امکانات مختلف، بالا یا پایین برود. قیمت خرید ویلا در جنت‌رودبار، قیمت خرید زمین در جنت رودبار، و قیمت خرید باغ و آپارتمان در جنت رودبار را از از رامسرلند بخواهید.

 

قیمت زمین در جنت رودبار رامسر

خرید زمین در جنت رودبار رامسر بسیار مورد توجه است و از اینروز قیمت خرید زمین در جنت رودبار بسیار مهم است. لذا بررسی قیمت زمین‌های این منطقه‌ی زیبای رامسر برای خرید و فروش، یکی از مسایل مهم خریداران و فروشندگان می‌باشد. در این منطقه با قیمتهای بسیار عالی میتوان اقدام به خرید زمین نمود. برای مثال زمینهایی با قیمتهای متری 4,000,000 تومانوجود دارد. و یا زمینهای مسکونی با موقعیت‌های بهتر را میتوان متری 5,000,000 تومان هم یافت.

با ما در رامسرلند تماس بگیرید تا با توجه به توان مالی شما برای سرمایه‌گذاری و یا اقامت، بهترین موارد را پیشنهاد نماییم. ضمنا در همین صفحه میتوانید فایلهای ما را در زمینه خرید و فروش باغ، زمین، ویلا و آپارتمان در این روستای دل انگیز مشاهده نمایید.

ملک شما در صدر جستجوی خریداران 

تور مجازی، عکاسی هوایی و چیدمان هوش مصنوعی برای نمایش جذاب ملک شما به خریداران.

بهینه سازی برای افزایش بازدید و مشاوره تخصصی برای معامله ای پرسود.

ارسال فایل شما به صورت اس‌ام‌اس، پوش و منطقه‌ای برای خریداران بلقوه.