lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک لنگرود

دسته ها

نوع ملک

لنگرود شهر برنج و ابریشم

شهر لنگرود، نگینی زیبا و چشم نواز در بین کوههای البرز و دریای خزر، که از سواحل زیبای خود تا ارتفاعات بکر و چشم نوازش، این شهر را به یکی از جاذبه های گردشگری در استان گیلان تبدیل کرده است. شهرستان لنگرود با وسعتی حدود ۹۰۰ کیلومترمربع در ناحیه شرق گیلان قرار گرفته است و فاصله آن با مرکز استان (شهر رشت)  ۶۰ کیلومتر میباشد. این شهر گیلک نشین از غرب با لاهیجان و از شرق با رودسر هم‌جوار است. لنگرود در ارتفاع ۱۴ متر  پایین‌تر از سطح دریای‌خزر قرار دارد. این شهرستان بر روی جلگه‌ای سرسبز قرار گرفته و تنها ۱۰ کیلومتر با دریای خزر و ساحل زیبای چمخاله فاصله دارد. در قسمت‌های جنوبی آن نیز کوهپایه‌های  جنگلی کوههای البرز دیده می‌شود.

 

خرید و فروش ملک در لنگرود

 

وجود شالیزارهای بسیار و باغهای فراوان در این شهر، آنرا به یکی از شهرهای مهم گیلان جهت سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است. همین امر سسب شده که بسیاری برای خرید زمین کشاورزی در این شهر اقدام نمایند. وجود آب فراوان و فروش گسترده زمین‌های کشاورزی و شالیزارهای خوش آب و هوا در این شهر بسیار زیبا، باعث شد تا تعداد زیادی ویلا و آپارتمان‌های زیبا هم در این منطقه ساخته، و خرید و فروش یا حتی اجاره داده شوند. در این مقاله سعی داریم شما را در مورد خرید یا فروش زمین و باغ و ویلا در این شهر راهنمایی کنیم.

 

محله های لنگرود برای خرید ملک

در تقسیمات جدید کشوری ایران، لنگرود همراه با رودسر از رشت جدا و تابع شهرستان لاهیجان شد. لنگرود هم اکنون شهرستانی مستقل و از سه بخش تشکیل شده است:

1- بخش مرکزی لنگرود

2- دهستان دیوشل

3- دهستان گل سفید

شهرهای لنگرود هم شامل : لنگرود، چاف، چمخاله، دریاسر، اطاقور، مریدان، شلمان و کومله میباشد. از محله های این شهر هم میتوان به این محله ها اشاره کرد که میتوان در آنها برای خرید خانه و ویلا و زمین قدام نمود:

  • راه پشته ، رکج محله ، آنسرمحله ، انزلی محله ، لوکلایه ، کیاکلایه ، آقاسیدعبدالله ، قصاب محله ، دباغ محله ، خراط محله ، سبزه میدان ، چالکیاسر ، تولازده ، خیابان بابک ، درویشانبر ، کاسه گرمحله ، موبندان ، جاده چمخاله

 

موقعیت مکانی شهر لنگرود بر روی نقشه

لنگرود بطور دقیق در طول ۳۰ و ۱۰۵۱۰ و عرض ۱۱ و ۳۷ جغرافیایی بر روی نقشه قرار گرفته است. لنگرود از سمت شمال به دریای خیزر، از سمت شرق به رودسر، از سمت غرب به لاهیجان و از سمت جنوب به املش منتهی میشود. در تصویر زیر میتوانید موقعیت این شهرستان را بطور دقیق ببینید.

خرید و فروش زمین کشاورزی در لنگرود

لنگرود بر روی جلگه ای سرسبز واقع شده و تنها ۱۰ کیلومتر با دریای خزر فاصله دارد. در قسمتهای جنوبی این شهر نیز کوهپایه های جنگلی دیده میشود. وجود آب فراوان و چشم اندازهای بسیار دیدنی این منطقه‌ی حاصلخیز به شما امکان این را میدهد تا با خرید زمینی حاصلخیز برای کشاورزی و شالیکاری، اقدام نمایید. خرید زمین کشاورزی در این شهر حاصلخیز بسیار بصرفه و سودآور است. چرا که خاک و هوای این شهر برای کشت برنج بسیار مرغوب میباشد.

خرید و فروش زمین کشاورزی در لنگرود

 

خرید و فروش زمین مسکونی در لنگرود

عده ای هم بخاطر مناظر بسیار دل انگیز و سرسبز این منطقه، خواستار خرید زمین مسکونی برای سکونت هستند. زمینی که بتوان در آن یک ویلای زیبا ساخت و در آرامش آن سکنی گزید. چنانچه قصد خرید قطعه زمین کشاورزی و یا قطعه زمین مسکونی برای ساخت آپارتمان و یا ویلا را در لنگرود دارید، ما به شما کمک میکنیم تا زمین دلخواه خود را در این منطقه زیبا، با هزینه مناسب پیدا کنید. ما در تمام مناطق و تمام محله های زیبای لنگرود، بهترین قطعه های زمین مسکونی را معرفی میکنیم. زمین هایی برای ساخت ویلاهای دنج و زیبا، و یا زمین هایی برای ساخت آپارتمان‌های شیک و آرام. با ما تماس بگیرید.

خرید و فروش زمین مسکونی در لنگرود

 

 

خرید و فروش ویلا و آپارتمان در لنگرود

در لنگرود آپارتمانهای شیک و ویلاهای دنج و زیبای بسیاری را میتوان برای سکونت انتخاب کرد. انواع ویلاهای کوچک و بزرگ در مدلهای مختلف . در خصوص خرید و فروش خانه، ویلا و آپارتمان در لنگرود هم همکاران ما بهترین مشاوره را به شما خواهند داد. ما ترتیبی اتخاذ میکنیم تا شما ویلای مورد نظر خود را با امکانات دلخواهتان در این منطقه ی زیبا و دوست‌داشتنی و اطراف آن نظیر کومله، شلمان و … پیدا کنید. برای خرید یا فروش ویلاهای ییلاقی، ویلاهای با قیمت مناسب و ویلاهای شیک و لوکس در لنگرود، حتما با ما مشورت نمایید.

خرید خانه، ویلا و آپارتمان در لنگرود

قیمت خرید خانه، ویلا و آپارتمان در لنگرود

قیمتی که برای خرید ملک اعم از باغ، زمین، آپارتمان و ویلا در لنگرود میبایست هزینه نمایید متغیر است. قیمتها بستگی به منطقه، امکانات، بافت شهری یا روستایی بودن ملک، فاصله از جاده اصلی، متراژ، و نهایتا قدیمی و یا جدید ساخت بودن دارند. با ما در رامسرلند تماس بگیرید تا با توجه به توان مالی شما برای سرمایه‌گذاری و یا اقامت، بهترین موارد را پیشنهاد نماییم. ضمنا در زیر میتوانید فایلهای ما را در زمینه فروش باغ، زمین، ویلا و آپارتمان در لنگرود مشاهده نمایید. اگر قصد خرید زمین کشاورزی، باغ و یا ویلا و آپارتمان مسکونی در لنگرود را دارید، میتوانید از مشاوره با متخصصین ما در رامسرلند بهره ببرید.

اگر هم در این شهر زیبا، شالیزار یا زمین کشاورزی و یا هرگونه ملکی دارید که قصدفروش آنرا دارید، از آپارتمان و ویلا گرفته تا باغ و زمین، میتوانید با مشاورین ما در رامسرلند مشاوره نمایید. متخصصین ما، بهترین مشاوره ها را در خصوص خرید و فروش زمین و ملک در لنگرود به شما ارائه خواهند داد.