lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک نشتارود

دسته ها

نوع ملک

آشنایی با نشتارود برای خرید و فروش زمین و ویلا

نشتارود شهری ساحلی در 14 کیلومتری شرقی شهر تنکابن است. شهری زیبا در میان کوههای البرز و دریای خزر که با آب و هوای بسیار مطلوبش، خواستگاه کسانی‌ست که به دنبال خرید ملک در تنکابن هستند. این شهر کوچک که در سال 1335 دارای یک شهرداری مجزا از تنکابن شد، دارای ویلاهای ساحلی زیادیست که همگی منظره‌ی دریا را دارا میباشند. شهری با جاذبه‌های گردشگری عالی و فرهنگ و ادبی کم نظیر که با طبیعت بسیار زیبایش، محلی ماسب برای خرید زمین و ویلا و باغ میباشد.

خرید ملک در نشتارود، شهر ساحلی تنکابن
خرید ملک در نشتارود، شهر ساحلی تنکابن

موقعیت مکانی نشتارود روی نقشه برای خرید زمین و ویلا

شهر نشتارود از شمال به دریای خزر، از شرق به عباس آباد، از غرب به ولی آباد و تنکابن و از جنوب به کوههای البرز منتهی میشود. موقعیت جغرافیایی عالی این شهر، آنرا به مکان توریستی زیبایی مبدل کرده که خواستگاه کسانیست که به دنبال خرید ملک در شمال هستند.

موقعیت نشتارود روی نقشه
موقعیت نشتارود روی نقشه

محله های نشتارود جهت خرید زمین ، باغ ، ویلا و آپارتمان

نشتارود دارای روستاهای زیادیست که تا کنون 35 روستای بخش دارای شورای اسلامی مستقل است و 27 روستا ی آن دارای دهیاری مصوب و 13 روستا دارای طرح هادی می باشد. همچنین این بخش دارای قریب  به 100 مکان و مزرعه در مناطق جنگلی و ییلاقی «داکو» و میان بند است که به فاصله ی کمی در سمت جنوب غربی به روستاهای بالان و آرود و درجان در دهستان سه هزار  و از جهت جنوب به ارتفاعات طالقان و کلار دشت متصل است.

از دیگر مناطق و محله های نشتارود میتوان به مناطق کوهستانی زیبا مانند داکو و مناطق جنگلی میان بند و چشم انداز های طبیعت زیبای روستاهای دينارسرا، كوتي بازار، سفيد آب، گُوسر و کرسمال و آبشارهای دیدنی مثل لات دينارسرا ، گُوسر، تاريك دره كميليه و رودخانه های پر آب چون هزار رود که از لابه لای روستاهای نشتا جاری است و پارک جنگلی ملی خشکه داران اشاره نمود. مناطق دیگر راهم میتوان اینگونه نام برد: پلاژ بزرگ ساحلی نشتارود، مرداب نشتارود، منطقه ییلاقی داغ کوه، آبشار کمیلیه و کوه سر و دینار سرا، پارک ملی جنگلی خشکه داران، سواحل ماسه‌ای وزیبای دریای خزر، منطقه جنگلی تحقیقات کشاورزی طالش محله

محله های نشتارود برای خرید ویلا و زمین و آپارتمان
طبیعت نشتارود برای خرید ویلا و زمین و آپارتمان

خرید و فروش زمین در نشتارود

عده ای از کسانیکه خواهان خرید زمین در تنکابن هستند، زمینهای نشتارود را برمیگزینند. چرا که چنانچه کاربری زمین کشاورزی باشد، قصد زراعت در آن را دارند. و اگر هم قصد آنها سکونت باشد و بدنبال خرید زمین مسکونی در نشتارود باشند، میتوانند در آن زمین، ویلایی با سلیقه‌ی خود بسازند.

در هر دو صورت ما در رامسرلند،‌تیم مجربی برای مشاوره در زمینه خرید و فروش زمین مسکونی و زراعی در نشتارود داریم. اگر شما هم بدنبال خرید قطعه زمینی در نشتارود هستید، و یا زمینی برای فروش در آن دارید، فرصت مشاوره با تیم تخصصی رامسرلند را از دست ندهید. ما بهترین قیمت برای خرید و فروش زمین‌های مسکونی و یا زمین‌های دارای بنا را در این شهر ساحلی زیبا به شما ارائه میدهیم.

خرید زمین در نشتارود
خرید زمین در نشتارود

همچنین اگر تمایل داشته باشید میتوانید صفحه خرید زمین در رامسر را هم مشاهده نموده و قیمت زمین در رامسر را هم ملاحظه فرمایید.

 

خرید زمین مسکونی در نشتارود

یکی از گزینه های خرید زمین در نشتارود، خرید زمین‌های مسکونی برای ساخت ویلا و خانه و آپارتمان میباشد. اگر قطعه زمین مسکونی سند دار را خرید نمایید که دارای جواز ساخت باشد، میتوانید در آن ویلایی به سبک مورد نظر خود بسازید. اینگونه زمین ها برای ساخت آپارتمان هم بسیار مناسب میباشند.

 

خرید زمین زراعی در نشتارود

نوع دیگری از خرید و فروش ها در زمین‌های نشتارود، مربوط به خرید زمین‌های زراعی و کشاورزی در نشتارود میباشد. با خرید زمینی کشاورزی میتوان در آن اقدام به زراعت نمود. اینگونه زمین‌ها را هم میتوانید در سایت رامسرلند بیابید. زمینهایی که میتوان در آن اقدام به کشت های مخصوص محلی نمود. البته میبایست به مدارک و اسناد اینگونه زمین ها هم توجه لازم را مبذول نمود.

خرید و فروش باغ در نشتارود

برخی از سرمایه‌گذاران، خرید باغ در نشتارود را ترجیح میدهند. خرید باغ هم مزایای خود را دارد. باغهای درختکاری شده، فضای زیبایی را برای ساخت امارت و ویلا در آن ایجاد میکنند. از طرفی باغ میتواند بنوعی تجارت و پیشه هم در نظر گرفته شود. در نشتارود میتوان انواع باغ‌های مرکبات و کیوی را برای خرید و فروش و تجارت برگزید. همکاران ما در رامسرلند، در مورد قیمت خرید و فروش باغ در نشتارود میتوانند مشاوران امینی برای شما باشند. با ما تماس بگیرید و راهنمایی لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

 

خرید و فروش ویلا در نشتارود

خرید ویلا در تنکابن و شهرها و روستاهای اطراف آن نظیر خرید ویلا در نشتارود، یکی از بهترین گزینه‌ها هم برای سرمایه‌گذاری و هم برای سکونت میباشد. نشتارود دارای مساحل زیبایی در حاشیه دریاست. لذا اشتیاق فراوانی برای سکونت در ویلاهای ساحلی و زیبای آن وجود دارد. برای خرید و فروش ویلاهای زیبا در نشتارود، مانند ویلاهای ساحلی کنار دریا ، و ویلاهای با ویوی زیبا و جنگلی، حتما با رامسرلند تماس بگیرید. ما بهترین ویلاها و آپارتمانهای زیبا را در زیباترین مکانهای نشتارود برای شما خواهیم یافت. و اگر خواهان فروش ویلای خود در نشتارود نیز هستید، ما ویلای شما را در این شهر زیبا با بهترین قیمت بفروش خواهیم رسانید.

خرید ویلا در نشتارود
خرید انواع ویلا ساحلی با نمای دریا و کوه و جنگل در نشتارود تنکابن

همچنین شما میتوانید برای مشاهده ویلاهای رامسر، صفحه خرید ویلا در رامسر را مشاهده نمایید.

خرید آپارتمان در نشتارود تنکابن

اگر به خرید آپارتمان در تنکابن یا یکی از شهرهای آن نظیر نشتارود فکر کرده‌اید، باید بگوییم که تفکر و سیاست سرمایه‌گذاری بسیار خوبی را پیش گرفته ید. شما در نشتارود میتوانید آپارتمانهای بسیار شیک و زیبایی را در دل طبیعت زیبای آن خریداری نمایید. آپارتمانهایی با زیباترین چشم اندازها در طبقات مختلف و واحدهای کوچک و بزرگ. حتما برای قیمت آپارتمان‌ در نشتارود سایت رامسرلند را مشاهده نمایید و از قیمتهای روز آپارتمان در نشتارود و دیگر شهرهای تنکابن نظیر قیمت آپارتمان در دوهزار تنکابن آگاهی یابید.

آپارتمان‌های دو طبقه یا سه طبقه شیک و نوساز در نشتارود برای خرید و فروش وجود دارند. اما شما میوانید در دیگر شهرهای اطراف هم اقدام به خرید آپارتمان نمایید. مثلا میتوانید به صفحه خرید آپارتمان در رامسر مراجعه نموده و قیمت آپارتمانهای رامسر را تحلیل و بررسی نمایید. این تحلیل به شما امکان یک خرید مطمئن و پرسود را میدهد.

 

قیمت زمین، باغ، ویلا و آپارتمان در نشتارود

قیمتی که برای خرید ملک اعم از باغ، زمین مسکونی و زراعی، آپارتمان و ویلا در نشتارود تنکابن میبایست هزینه نمایید متغیر است. قیمت‌ها بستگی به محله، امکانات، فاصله از جاده اصلی، ساحلی بودن یا نبودن، متراژ، و نهایتا قدیمی و یا جدید ساخت بودن دارند. قیمت خرید ویلا در نشتارود، قیمت خرید زمین در نشتارود، و قیمت خرید باغ و آپارتمان در نشتارود را از از رامسرلند بخواهید.

با ما در رامسرلند تماس بگیرید تا ما با توجه به توان مالی شما برای سرمایه‌گذاری و یا اقامت، بهترین موارد را پیشنهاد نماییم. ضمنا در همین صفحه میتوانید فایلهای ما را در زمینه خرید و فروش باغ، زمین، ویلا و آپارتمان در این شهر دل انگیز مشاهده نمایید.