lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک آپارتمان در شمال

دسته ها

نوع ملک

خرید و فروش آپارتمان در مازندران و گیلان

شاید خیلی از ما دوست نداشته باشیم که یک آپارتمان شخصی زیبا در شمال ایران و در یکی از شهرهای استانهای مازندران و گیلان داشته باشیم. خریدن یک آپارتمان در شهرهای شمال و یا خرید یک آپارتمان شخصی و دنج در طبیعت زیبای شمال، برای هرکسی یک رویای زیباست. اینکه بتوانی در تعطیلات و در ایامی که آب و هوای مطبوعی در مازندران و گیلان وجود دارد، با خانواده و دوستان در آپارتمان شخصی خود در شمال سکونت داشته باشی، یک ایده‌آل زیبا برای هر فردیست که با طبیعت زیبای شهرهای شمالی ایران آشناست. ضمنا خرید یک واحد آپارتمان در شمال، یک سرمایه‌گذاری بسیار عالی هم به‌شمار می‌آید.

این امر سبب میشود تا خرید و فروش آپارتمان در استانهای مازندران و گیلان، از رونق بالایی برخوردار باشد. خرید و فروش ملک در این استانهای زیبای ایران هم به سبب وجود یک ملک شخصی برای تفریح و استراحت انجام میشود و هم برای سرمایه‌گذاری صورت میپذیرد.

خرید ملک در شمال همواره بعنوان یک سرمایه‌گذاری مطمئن، نگاه سرمایه داران کلان، و حتی کسانی که سرمایه‌های کمی را برای ورود به این عرصه دارند، به خود معطوف داشته است. از این بین خرید زمین در شمال و همچنین خرید ویلا در شمال از اهمیت بیشتری برخوردار بوده است. در این صفحه قصد ما معرفی آپارتمان‌های مختلف در شمال کشور در استانهای مازندران و گیلان میباشد. ما در املاک رامسر، انواع آپارتمان در متراژ مختلف را، در مکانها، مدل‌ها و قیمتهای مختلف به شما عرضه میداریم. آپارتمان‌هایی که حتی در دیوار و شیپور هم آنها را نخواهید یافت.

 

خرید ویلا و آپارتمان در مازندران

یکی از خدمات رامسرلند، معرفی آپارتمان‌های استان مازندران برای خریداران و فروشندگان عرصه‌ی ملک میباشد. ما بهترین آپارتمان‌های استان مازندران را به شما معرفی میکنیم تا به راحتی و بدون دردسرهای سایت‌های دیوار و شیپور در خرید ملک، با اطمینان کامل برای خرید و یا فروش ویلا و آپارتمان در شهرهای مازندران اقدام نمایید. همکاران ما بهترین آپارتمان‌های سند دار با امکانات عالی را به شما معرفی کرده و راه را برای سرمایه‌گذاری شما بر بروی خرید آپارتمان‌های مازندران هموار میکنند.

خرید آپارتمان در رامسر

از جمله خدماتی که در زمینه خرید آپارتمان های مازندران در این سایت به شما ارائه میشود، خرید آپارتمان در رامسر و شهرهای اطراف آن مانند کتالم، اربکله، سادات‌شهر، جنت‌رودبار و جواهرده میباشد. اگرچه که برخی از افراد ترجیح میدهند که برای خرید زمین مسکونی در رامسر اقدام نمایند و سپس آپارتمان شخصی خود را در آن بسازند، اما برخی افراد هم ترجیحشان همان خرید آپارتمان آماده در رامسر است. شما با مراجعه به هریک از صفحات مربوط به شهرهای مختلف در این سایت، میتوانید بهترین و متنوع‌ترین آپارتمان‌های ارائه شده برای خرید و فروش را دیده و با فیلتر نمودن امکانات آنها، آپارتمان مورد نظر خود را در محله‌ی مورد نظرتان در رامسر بیابید.  همکاران ما شما را در خرید آپارتمان‌ها یاری میدهند تا شما با کمترین دردسر، صاحب آپارتمان شخصی خود در شهر رامسر و شهرهای اطراف آن شوید. برای اطلاعات بیشتر و دیدن فایلهای مختلف، حتما صفحه خرید آپارتمان در رامسر را مشاهده نمایید. شما میتوانید زیباترین ویلاها و آپارتمانهای شهر رامسر را از سایت رامسرلند یافته و خریداری نمایید. ما مشاور شما در تمامی مراحل این خرید هستیم.

خرید آپارتمان در تنکابن (شهسوار)

از خدمات دیگر ما در زمینه خرید و فروش زمینهای مازندران، خرید آپارتمان در شهسوار (تنکابن) میباشد. در این مجموعه، ما لیست بسیار متنوعی از آپارتمان های شهسوار را به همراه ویلا و آپارتمان در شهرهای اطراف آن نظیر آپارتمان در دوهزار، آپارتمان در سه‌هزار، آپارتمان  در شیرود و نشتارود، و … به شما ارائه میدهیم. همکاران ما شما را کاملا راهنمایی کرده و یاری میدهند تا بهترین آپارتمان مورد نظر خود را در تنکابن خریداری نموده یا آپارتمان خود را در این منطقه به فروش برسانید.

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده‌ی فایلها و آپارتمان‌های شهر تنکابن، به صفحه خرید آپارتمان در تنکابن (شهسوار) مراجعه نمایید و سپس با همکاران ما تماس بگیرید. همچنین چنانچه خواهان خرید قطعه زمین مسکونی برای ساخت ویلا و آپارتمان در شهسوار هستید، میتوانید از صفحه خرید زمین در تنکابن دیدن نمایید.

خرید آپارتمان در گیلان

یکی دیگر از خدمات رامسرلند به شما عزیزان، معرفی آپارتمان‌های قابل خرید و فروش در استان گیلان میباشد. شما برای خرید ویلا و آپارتمان در گیلان هم میتوانید کاملا روی ما حساب کرده و با اطمینان آپارتمان مورد نظر خود را خرید نمایید. ما بهترین معتبرترین آپارتمان‌های گیلان را به شما معرفی میکنیم.

خرید و فروش آپارتمان در لنگرود

لنگرود یکی از شهرهای مهمی است که آپارتمان‌های قابل خرید و فروش آنرا میتوانید در سایت ما مشاهده نمایید. ما فایل های معتبر و متنوعی را از آپارتمان‌های زیبا و قابل خرید و فروش در لنگرود و اطراف آن به شما ارائه میدهیم. برای اطلاعات بیشتر به صفحه خرید آپارتمان در لنگرود مراجعه نمایید.

خرید و فروش آپارتمان در رودسر

در همین سایت رامسرلند، شما میتوانید برای خرید و فروش ویلا و آپارتمان در رودسر و اطراف آن هم اقدام نمایید. بهترین فایل ها را در صفحه‌ی خرید آپارتمان در رودسر مشاهده نموده و سپس با همکاران ما جهت هماهنگی های لازم تماس بگیرید.

فروش آپارتمان در شمال

چنانچه مالک آپارتمانی در شمال هستید، در سایت رامسرلند میتوانید آپارتمان خود را آگهی کنید تا همکاران ما با درج آگهی شما، نسبت به فروش آپارتمان شما در این سایت معتبر اقدام نمایند. ما آپارتمان شما را در معرض دید تمامی هموطنان در سراسر ایران قرار میدهیم. آپارتمان شما پس از مشاهده شدن در سایت و تماس خریدار، بصورت کامل معرفی میشود، و در صورت پسند خریدار، هماهنگیهای لازم با شما انجام میشود تا برای فروش آپارتمان خود در شمال اقدام نمایید. سایت رامسرلند بهترین مکان برای فروش آپارتمان های سنددار میباشد.

خرید آپارتمان ارزان در شمال

بسیاری از کسانی که قصد دارند تا دارایی خود را در خرید آپارتمان در شمال سرمایه گذاری نمایند، بدنبال خرید آپارتمان ارزان در شمال، با شرایط اقساطی و یا فروش فوری آپارتمان در شمال هستند. برخی عقیده دارند که آپارتمان کوچک و ارزان بیشتر و زودتر خرید و فروش میشود و راحت تر میتوان آنرا مجددا نقد نموده به سرمایه بازگرداند. از آنرو بیشتر قصد خرید و فروش در آپارتمان های ارزان را دارند. برخی نیز سرمایه‌ی کوچکی دارند اما خواهان آنند که آپارتمانی هرچند کوچک و ارزان اما شخصی در شمال داشته باشند تا در تعطیلات در آن بسر برند.

ما در رامسرلند بهترین امکانات را برای خرید و فروش فوری آپارتمان در شمال برای شما فراهم کرده ایم. با ما تماس بگیرید و با مشاورین ما مشورت نمایید. در رامسرلند لیست بزرگی از آپارتمانهای ارزان را مشاهده میکنید. آپارتمانهایی با قیمتهای حدود 500 میلیون . اینگونه آپارتمانها برای کسانیکه قصد سرمایه‌گذاریهای کوچک در شمال دارند بسیار مناسب است.

 

خرید آپارتمان سنددار در شمال

برای خرید آپارتمان در شمال، حتما سندهای آنرا بررسی نمایید. تا جای ممکن از خرید آپارتمانهای قولنامه ای و فاقد سند تک برگ خودداری نمایید. داشتن سند تک برگ که از اداره ثبت اسناد تاییدیه داشته باشد، عامل بسیار مهمی در خرید آپارتمان در شمال و قیمت‌گذاری بر روی آن میباشد. تا جای ممکن آپارتمان سند دار را برای خرید در شمال انتخاب نمایید تا در هنگام فروش هم با مشکل مواجه نشوید.

ما در رامسرلند انواع آپارتمانهای سند دار بررسی شده را مقابل شما قرار داده‌ایم. لیست آپارتمانهای سنددار را در رامسرلند بررسی کنید و سپس با ما تماس بگیرید تا شما را در اطمینان بخشی از اسناد ویلا و آپارتمان مورد نظرتان، یاری دهیم.

 

پیش فروش آپارتمان در شمال

اگر سازنده هستید و خواهان پیش فروش آپارتمان های خود میباشید، رامسرلند مکان مناسبی برای شماست تا آپارتمانهای خود را در آن برای پیش فروش عرضه بدارید. سایت رامسرلند فایل‌های شما را در مناسبترین جایگاه در معرض دید هموطنان عزیز میگذارد تا برای فروش فوری آپارتمان خود اقدام نمایید.

عزیزانی که قصد خرید واحدهای آپارتمانی پیش فروشی را دارند و قصد دارند آپارتمانی را در شمال بصورت پیش خرید سرمایه‌گذاری کنند، در سایت رامسرلند برای انتخاب یک آپارتمان مناسب اقدام نمایند.

 

خرید آپارتمان شهرکی در شمال

حس امنیت، همواره برای کسانیکه قصد خرید آپارتمان در شمال را دارند بسیار مهم است. از اینرو عده ای در زمان خرید یک ویلا یا آپارتمان در شمال برای سکونت‌های گاه‌به‌گاه خود، آپارتمان های شهرکی را انتخاب میکنند. خرید آپارتمان شهرکی در شمال، گزینه‌ی امنیت را برای آن آپارتمان چندین برابر میکند. آپارتمان شهرکی بعلت داشتن یک سیستم کنترل و حفاظت مرکزی، از امنیت بالایی برخوردارند.

چنانچه قصد خرید آپارتمان شهرکی در یکی از شهرهای شمال مانند رامسر، شهسوار،رودسر و دیگر شهرهای مازندران و گیلان نموده اید، در رامسرلند بدنبال آن باشید. ما بهترین ویلاهای شهرکی را به شما معرفی میکنیم.

 

 

خرید آپارتمان لاکچری و مدرن در شمال

غیر از آپارتمان های قدیمی که در شمال برای خرید و فروش وجود دارند، آپارتمانهایی به سبک‌های مدرن و جدید هم ساخته میشوند که امروزه مشتری‌های مخصوص به خود را دارند. این آپارتمان ها با سبک‌های جدیدی ساخته میشوند و امکانات بسیار خوبی در آنها وجود دارد. قیمت اینگونه آپارتمانهای لاکچری و مدرن بالا بوده و با توجه به مکان، متراژ و امکانات آن، گاهی به 20 میلیارد تومان هم میرسد. امکانات خاصی در اینگونه آپارتمانها بکار میرود که از آن جمله میتوان به امکانات زیر اشاره کرد:

  • استخر و جکوزی
  • سنگپوش و پارکت
  • سیستم‌های خنک کننده و گرمایشی مدرن
  • زمین چمن مصنوعی
  • و …

قیمت خرید آپارتمان در شمال

قیمت خرید آپارتمان در شمال بسیار متغیر بوده و تابع نکات و امکانات خاصی میباشد. عوامل مختلفی بر روند قیمتگذاری و هزینه های ساخت ویلا و آپارتمان در شمال موثرند و از اینرو میبایست به آنها توجه ویژه‌ای مبذول داشت. سعی کنید در مورد دلیل قیمت ارزان و یا گران آپارتمان یا عمارتی که قصد خریدش را دارید تحقیق نمایید. خیلی از ارزان بودنها و گران بودن ها بی دلیل نیست. شما میبایست به دلایل قیمت پایین یا بالای آپارتمان در شمال، خوب دقت کنید.

خرید آپارتمان در شمال تا 500 میلیون

شاید گزینه خرید آپارتمان زیر 500 میلیون تومان را جستجو کرده باشید. اما میبایست کاملا به این موضوع توجه کنید که آیا آپارتمان مورد نظر شما دارای سند میباشد؟ آیا از امکانات خوبی برخوردار است؟ چند طبقه است و واحد شما در کدام طبقه قرار گرفته؟ فاصله آن تا جاده اصلی چقدر است؟ آیا دسترسی‌های محلی به شهرهای اطراف دارد؟ آیا در ساخت بنای آن از مصالح خوبی استفاده شده؟ چه ویویی دارد؟ خلاصه اینکه هیچ ارزانی بی حکمت نیست! پس بهتر است با مشاورین ما مشورت نمایید.

 

خرید آپارتمان به قیمت مناسب در شمال

برای خرید یک آپارتمان خوب به قیمت مناسب در شمال، حتما سایت رامسرلند را مشاهده کرده و سپس حتما با مشاورین ما تماس بگیرید. برای تحقیق در مورد مناسب بودن قیمت یک ملک، میبایست عوامل مختلفی را مدنظر قرار داد. کارشناسان ما ملک مورد نظر شما را کارشناسی کرده و قیمت مناسب آنرا به شما اعلام میکنند. آنگاه شما مطمئن هستید که آپارتمان مورد نظر خود را با قیمت مناسبی خریده اید. این از هدر رفت سرمایه شما جلوگیری میکند و سبب میشود با سرمایه خود، ویلا یا آپارتمان مناسبی را در شهر مورد نظر خود در شمال خریداری نمایید. حتما این نته را مدنظر قرار دهید که در چه شهر و چه منطقه ای اقدام به خرید آپارتمان میکنید؟ با مشاورین ما در مورد محله‌ای که در آن اقدام به خرید آپارتمان میکنید مشورت نمایید.

 

قیمت خرید آپارتمان شهرکی، لاکچری و ساحلی در شمال

ما انواع آپارتمان های ساحلی و جنگلی و شهرکی در شمال که حتی در دیوار و شیپور هم پیدا نمیشوند را، با قیمت‌های متنوع از متری 10 میلیون به بالا به شما معرفی میکنیم. آپارتمان های لب دریای استخردار و لوکس با چشم‌اندازهای بسیار زیبا. بهترین قیمت برای خرید و اجاره انواع خانه، آپارتمان ، سوئیت و آپارتمان ارزان،آپارتمان لوکس،آپارتمان لاکچری، کاخ ویلا، آپارتمان مبله، ویلاهای چوبی، آپارتمان ساحلی لب دریا، آپارتمان با ویوی جنگل، آپارتمان قدیمی و جدید را در شمال، از رامسرلند بخواهید. بهترین قیمت خرید و فروش و اجاره آپارتمان های سند‌دار در شمال  را در رامسرلند بیابید.