لوگوی وبسایت رامسر
شهر

آگهی‌های املاک سه‌هزار

دسته ها

نوع ملک

آشنایی با سه‌هزار تنکابن برای خرید زمین، باغ، ویلا و آپارتمان

سه هزار، نام دهستانی است بکر و دست نخورده و بسیار زیبا، از توابع بخش کوهستان شهرستان تنکابن در استان مازندران. وقتی از روستای خرم‌آباد تنکابن به سمت ارتفاعات البرز حرکت میکنیم، به دوراهی خاصی میرسیم که یکی از آنها جاده دوهزار بوده و به سمت دهستان دوهزار میرود. مسیر دیگر جاده سه هزار نام گرفته است. هردو این جاده‌ها از زیباترین و بکرترین راهها و جاده‌های ایران است. جاده سه هزار، جنگل‌های مرتفع تنکابن را به یکدیگر وصل کرده و در جوار رودخانه خروشان تا دشت‌های ییلاقی ادامه دارند.

وجود جنگلهای زیبا و مرتفع،  چمنزارهای پهناور و دل انگیز، و رودخانه های بلند و پر از آب، این منطقه را به مکانی رویایی برای زندگی بدل کرده است. رودخانه های میانرود، رودخانه گرما رود، رودخانه مران رود  و رود چشمه کیله در این منطقه قرار گرفته است. وجود همین رودهای زیباست که این منطقه را سرسبز و سراسر حیات و برکت نموده است.

سه هزار تنکابن مکانی مناسب برای خرید آپارتمان، ویلا و زمین
سه هزار تنکابن مکانی مناسب برای خرید آپارتمان، ویلا و زمین

زمینهای مسکونی بسیار زیبایی در منطقه سه هزار تنکابن وجود دارد. زمینهایی لابلای جنگل و در کنار رودخانه. ویلاهای ییلاقی و بعضا آپارتمانهای سنددار و آماده برای سکونت. کسانیکه قصد دارند برای خرید زمین در شمال اقدام کنند میتوانند قطعه زمین مسکونی زیبایی را در همین منطقه‌ی زیبا یعنی سه هزار تنکابن انتخاب نمایید. همچنین این منطقه، مکانی عالی برای خرید ویلا در شمال میباشد.

موقعیت مکانی جنگلهای سه‌هزار شهسوار روی نقشه

دوهزار نام یک منطقه توریستی، وسیع و فوق‌العاده سرسبز و جنگلی در بخش خرم‌آباد از توابع شهرستان تنکابن است. تجربه‌ی حضور در جنگل‌ های شمال و آرامش دلپذیر آن مکان زیبا،باعث میشود تا تجربه‌ی خاص و  منحصربه‌فردی را تجربه کنید. زمانی که از سمت تنکابن به سمت جاده جنگلی سه‌هزار حرکت می‌کنید، تقریبا در تمام طول مسیر رودخانه سه‌هزار (که از ارتفاعات الموت سرچشمه می‌گیرد) و درختان هیرکانی، راش، چنار و … شما را همراهی می‌کنند. از اینرو خرید زمین و ویلا و سکونت در این مکان خاص، میتواند تجربه‌ی خاصی برای هرکس باشد.

موقعیت سه هزار تنکابن روی نقشه
موقعیت سه هزار تنکابن روی نقشه

از دو مسیر میتوان از سمت تهران به سمت سه هزار حرکت کرد:

1_ از تهران ، جاده چالوس و بعد هم شهر تنکابن (شهسوار)، بخش خرم آباد از توابع تنکابن، جنگل سه هزار.
2_ از سمت ارتفاعات الموت.

اگر قصد سفر به سه هزار از سمت الموت را دارید، بعد از طی فاصله 135 کیلومتری بزرگراه تهران – قزوین ، به سمت الموت میروید. از قزوین تا گرمارود حدودا 120 کیلومتر است و از گرمارود تا جنگل سه هزار حدودا 60 تا 65 کیلومتر جاده خاکی است. اگر جاده خاکی شما را اذیت نمیکند این مسیر هم مسیر بسیار نزدیک و خوبی است.

خرید و فروش زمین در سه هزار تنکابن

عده ای از کسانیکه خواهان خرید زمین در تنکابن هستند، زمینهای سه‌هزار را برمیگزینند. چرا که چنانچه کاربری زمین کشاورزی باشد، قصد زراعت در آن را دارند. و اگر هم قصد آنها سکونت باشد و بدنبال خرید زمین مسکونی در تنکابن باشند، میتوانند در زمین مسکونی سه‌هزار، ویلایی با سلیقه‌ی خود بسازند.

در هر دو صورت ما در رامسرلند،‌ تیم مجربی برای مشاوره در زمینه خرید و فروش زمین مسکونی و زراعی در منطقه جنگلی سه‌هزار داریم. اگر شما هم بدنبال خرید قطعه زمینی در این منطقه زیبا هستید، و یا زمینی برای فروش در آن دارید، فرصت مشاوره با تیم تخصصی رامسرلند را از دست ندهید. ما بهترین قیمت برای خرید و فروش زمین‌های مسکونی و یا زمین‌های دارای بنا را در سه هزار زیبا به شما ارائه میدهیم.

خرید زمین در سه هزار تنکابن
خرید زمین در سه هزار تنکابن

شما میتوانید صفحه خرید زمین در دو هزار تنکابن را هم مشاهده و بررسی نمایید و از زمینهای زیبای این منطقه از شهسوار هم دیدن فرمایید. همچنین پیشنهاد ویژه ما اینست که قیمتهای زمین در رامسر را هم بررسی نمایید. چرا که ارزش زمین در شهر رامسر هم رو به افزایش است و خرید زمین در این شهر زیبا و خاص، سود سرشاری را دربر خواهد داشت. لذا پیشنهاد میکنیم صفحه خرید زمین در رامسر را هم در سایت ما مشاهده کرده و قیمتها را بررسی نمایید.

 

خرید و فروش باغ در سه‌هزار

برخی از سرمایه‌گذاران، خرید باغ در سه‌هزار را ترجیح میدهند. خرید باغ هم مزایای خود را دارد. باغهای درختکاری شده، فضای زیبایی را برای ساخت امارت و ویلا در آن ایجاد میکنند. از طرفی باغ میتواند بنوعی تجارت و پیشه هم در نظر گرفته شود. برای کسانیکه به دنبال خرید باغ در تنکابن هستند میتوان منطقه سه‌هزار را هم معرفی نمود. در سه‌هزار میتوان انواع باغ‌های مرکبات و کیوی را برای خرید و فروش و تجارت برگزید. خرید باغ در سه‌هزار میتواند زمینه‌ساز ساخت یک باغ‌ویلای شیک و زیبا در محیطی دنج و آرام برای شما باشد. همکاران ما در رامسرلند، در مورد قیمت خرید و فروش باغ در سه‌ هزار میتوانند مشاوران امینی برای شما باشند. با ما تماس بگیرید و راهنمایی لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

 

خرید و فروش ویلا در سه هزار تنکابن

خرید ویلا در تنکابن و شهرها و روستاهای اطراف آن نظیر خرید ویلا در سه‌هزار، یکی از بهترین گزینه‌ها هم برای سرمایه‌گذاری و هم برای سکونت میباشد. سه‌هزار دارای مناطق جنگلی و کوهستانی زیبایی در لابلای ارتفاعات زیبای البرز است. مکانی برای خرید ویلاهای ییلاقی و جنگلی زیبا و یا ساخت یک ویلای جنگلی رویایی . لذا اشتیاق فراوانی برای خرید و سکونت در ویلاهای جنگلی و و ویلاهای ییلاقی سه‌هزار وجود دارد. برای خرید و فروش ویلاهای زیبا در سه‌هزار، مانند ویلاهای جنگلی کنار رودخانه و کوه، و ویلاهای با ویوی جنگل، حتما با رامسرلند تماس بگیرید. ما بهترین ویلاها را در زیباترین مکانهای جاده سه‌هزار برای شما خواهیم یافت. و اگر خواهان فروش ویلای خود در این منطقه نیز هستید، ما ویلای شما را در این منطقه زیبا با بهترین قیمت بفروش خواهیم رسانید.

خرید ویلا در سه هزار تنکابن
خرید ویلا در سه هزار تنکابن

البته ما پیشنهاد میکنیم ویلاهای دوهزار شهسوار را هم بررسی نمایید. برای این موضوع میتوانید به صفحه خرید ویلا در دوهزار رامسر مراجعه نمایید.

 

برای مشاهده ویلاهای رامسر، صفحه خرید ویلا در رامسر را مشاهده نمایید.

خرید و فروش آپارتمان در سه هزار تنکابن

یکی از گزینه‌های خرید ملک در تنکابن را میتوان خرید آپارتمان در سه‌هزار دانست. کسانیکه به دنبال خرید آپارتمان در تنکابن هستند، گاهی رویای یک آپارتمان در دل طبیعت و درمیان درختان زیبا و با ویوی جنگل را در ذهن می‌پرورانند. در این جاده‌ی رویایی سه‌هزار تنکابن، آپارتمان‌های زیبایی ساخته شده که با امکانات عالی برای سکونت طراحی شده‌اند. به خرید آپارتمان‌های لوکس و زیبا در سه‌هزار، هم بعنوان یک سرمایه‌گذاری عالی میتوان نگاه کرد و همچنین میتوان بعنوان یک تجربه‌ی سکونت آرامش‌بخش در ایام گرم سال آنرا در نظر گرفت. خرید آپارتمان در مناطق ییلاقی تنکابن مانند سه‌هزار میتواند یک تجربه عالی برای شما باشد.

خرید آپارتمان در سه هزار تنکابن
خرید آپارتمان در سه هزار تنکابن

اگر به دنبال خرید آپارتمانهای شیک و زیبا در دل طبیعت زیبای شمال هستید، از رامسر هم غافل نشوید. حتما از صفحه خرید آپارتمان در رامسر هم دیدن نموده و قیمتهای آپارتمان در رامسر را هم مورد بررسی قرار دهید. برای مثال خرید آپارتمان در جواهرده رامسر بسیار قابل توجه است. جواهرده روستای بسیار دل‌انگیزیست و خرید زمین و ویلا هم در آن بسیار پر رونق است. همچنین قیمت آپارتمان در اربکله رامسر را هم بررسی نمایید. این شهرهای رامسر بسیار قابل توجه بوده و رشد زیادی در روند قیمتگذاری ملک خواهند داشت.

قیمت زمین، باغ، ویلا و آپارتمان در سه‌هزار تنکابن

قیمتی که برای خرید ملک اعم از باغ، زمین مسکونی و زراعی، آپارتمان و ویلا در سه‌هزار تنکابن میبایست هزینه نمایید متغیر است. قیمت‌ها بستگی به محله، امکانات، فاصله از جاده اصلی، کنار رودخانه بودن یا نبودن، متراژ، و نهایتا قدیمی و یا جدید ساخت بودن دارند. قیمت خرید ویلا در سه هزار، قیمت خرید زمین در سه‌هزار، و قیمت خرید باغ و آپارتمان در سه‌هزار تنکابن را از از رامسرلند بخواهید. آپارتمان و ویلاهایی با قیمت از حدود 5,000,000 تومان تا 30,000,000 تومان برای هر متر مربع.

با ما در رامسرلند تماس بگیرید تا ما با توجه به توان مالی شما برای سرمایه‌گذاری و یا اقامت، بهترین موارد را پیشنهاد نماییم. ضمنا در همین صفحه میتوانید فایلهای ما را در زمینه خرید و فروش باغ، زمین، ویلا و آپارتمان در این منطقه روح‌نواز و دل انگیز مشاهده نمایید.

 

پیشنهاد رامسرلند به شما :

در نهایت ما به شما پیشنهاد میکنیم که صفحات زیر را هم مشاهده نمایید:

خرید آپارتمان در دوهزار تنکابن

خرید ویلا در شیرود تنکابن

خرید ویلا در نشتارود

قیمت زمین در جنت رودبار رامسر

خرید آپارتمان در جواهرده رامسر

خرید خانه روستایی در رامسر[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

ملک شما در صدر جستجوی خریداران 

تور مجازی، عکاسی هوایی و چیدمان هوش مصنوعی برای نمایش جذاب ملک شما به خریداران.

بهینه سازی برای افزایش بازدید و مشاوره تخصصی برای معامله ای پرسود.

ارسال فایل شما به صورت اس‌ام‌اس، پوش و منطقه‌ای برای خریداران بلقوه.