lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک شیرود

دسته ها

نوع ملک

آشنایی با شیرود برای خرید و فروش زمین و ویلا

وقتی از شهر رامسر به سمت تنکابن حرکت میکنیم، پس از گذشتن از منطقه کتالم و سادات‌شهر، به شهر شیرود میرسیم. شیرود یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران است که در بخش مرکزی شهرستان تنکابن واقع شده است. در سال 1386 بنابر قوانین ثبت شده برای تقسیمات کشوری، چندین محله و روستا باهم ادغام شده و شهر شیرود را تشکیل دادند. جمعیت شهر شیرود بر اساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۵ برابر با ۱۱٫۳۷۷ نفر (۳۸۵۱ خانوار) بوده است. از جاهای دیدنی شیرود میتوان به “امام‌زاده سیدحسین(ع) شیرود”  و “آبشار تودارک” و “پل قدیمی شیرود” اشاره کرد. از آنجا که شیرود مابین رامسر و تنکابن واقع شده و از مناطق ساحلی مازندران محسوب میشود، خرید و فروش ملک در آن از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.از اینرو برای کسانیکه قصد خرید ملک در تنکابن را دارند، خرید ملک در شیرود گزینه مناسبی است.

خرید ملک در شیرود تنکابن
خرید ملک در شیرود تنکابن

موقعیت مکانی شیرود روی نقشه

شهر شیرود از توابع شهرستان تنکابن، در غرب استان مازندران مابین شهر تنکابن و رامسر، در حاشیه ساحلی دریای خزر قرار گرفته است. شیرود از سمت راست به شهسوار(تنکابن) و از غرب به کتالم رامسر منتهی میشود. این محله از شرق با بلوار شهید شیرودی محدود شده است و با محله‌های ‌کریم آباد و معلم مجاورت دارد. از اماکن مهم این شهر هم می‌توان به رستوران دهاتی، هایپر سنتر خزر و استخر اشاره کرد.

موقعیت شیرود روی نقشه
موقعیت شیرود روی نقشه

محله های شیرود جهت خرید زمین ، باغ ، ویلا و آپارتمان

در واقع شهر شیرود تشکیل یافته از روستاهایی با نام‌های  «واچک»، «مجتمع فرهنگیان»، «برامسر»، «رمج محله»، «کچانک»، «لپاسر»، «کاسه‌گرمحله»، «شاغوزکله»، «بالا شیرود»، «محمدآباد»، «تمی‌جانک»، «خزر کنار»، «میاندج محله»، «رشیدیه»، «زروج محله»، «لشتو»، «همت‌آباد» و «شریف‌آباد» و روستای قدیمی شیرود میباشد. نصیرآباد،تاریک محله و شهرک زاینده‌رود هم از مناطق دیگر این شهر میباشد. شما میتوانید در تمام این مناطق اقدام به خرید زمین و ویلا و آپارتمان و باغ نمایید.

خرید و فروش زمین در شیرود

عده ای از کسانیکه خواهان خرید زمین در تنکابن هستند، زمینهای شیرود را برمیگزینند. چرا که چنانچه کاربری زمین کشاورزی باشد، قصد زراعت در آن را دارند. و اگر هم قصد آنها سکونت باشد و بدنبال خرید زمین مسکونی در شیرود باشند، میتوانند در آن زمین، ویلایی با سلیقه‌ی خود بسازند.

در هر دو صورت ما در رامسرلند،‌ تیم مجربی برای مشاوره در زمینه خرید و فروش زمین مسکونی و زراعی در شیرود داریم. اگر شما هم بدنبال خرید قطعه زمینی در شیرود هستید، و یا زمینی برای فروش در آن دارید، فرصت مشاوره با تیم تخصصی رامسرلند را از دست ندهید. ما بهترین قیمت برای خرید و فروش زمین‌های مسکونی و یا زمین‌های دارای بنا را در این شهر ساحلی زیبا به شما ارائه میدهیم. اگر هم طالب خرید زمین در مناطق دیگر مازندران هم هستید، صفحه خرید زمین در رامسر را مشاهده نمایید.

خرید زمین مسکونی و کشاورزی در شیرود
خرید زمین مسکونی و کشاورزی در شیرود

خرید زمین مسکونی در شیرود

یکی از گزینه های خرید زمین در شیرود، خرید زمین‌های مسکونی برای ساخت ویلا و خانه و آپارتمان میباشد. اگر قطعه زمین مسکونی سند دار را خرید نمایید که دارای جواز ساخت باشد، میتوانید در آن ویلایی به سبک مورد نظر خود بسازید. اینگونه زمین ها برای ساخت آپارتمان هم بسیار مناسب میباشند.

خرید زمین زراعی در شیرود

نوع دیگری از خرید و فروش ها در زمین‌های شیرود، مربوط به خرید زمین‌های زراعی و کشاورزی در شیرود میباشد. با خرید زمینی کشاورزی میتوان در آن اقدام به زراعت نمود. اینگونه زمین‌ها را هم میتوانید در سایت رامسرلند بیابید.

 

خرید و فروش باغ در شیرود

برخی از سرمایه‌گذاران که به دنبال خرید باغ در شهسوار هستند، خرید باغ در شیرود را ترجیح میدهند. خرید باغ هم مزایای خود را دارد. باغهای درختکاری شده، فضای زیبایی را برای ساخت امارت و ویلا در آن ایجاد میکنند. از طرفی باغ میتواند بنوعی تجارت و پیشه هم در نظر گرفته شود. در شیرود میتوان انواع باغ‌های مرکبات و کیوی را برای خرید و فروش و تجارت برگزید. همکاران ما در رامسرلند، در مورد قیمت خرید و فروش باغ در شیرود میتوانند مشاوران امینی برای شما باشند. با ما تماس بگیرید و راهنمایی لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

خرید باغ در شیرود
خرید باغ در شیرود

 

خرید و فروش ویلا در شیرود

 خرید ویلا در تنکابن و شهرها و روستاهای اطراف آن نظیر خرید ویلا در شیرود، یکی از بهترین گزینه‌ها هم برای سرمایه‌گذاری و هم برای سکونت میباشد. شیرود دارای مساحل زیبایی در حاشیه دریاست. لذا اشتیاق فراوانی برای سکونت در ویلاهای ساحلی و زیبای آن وجود دارد. برای خرید و فروش ویلاهای زیبا در شیرود، مانند ویلاهای ساحلی کنار دریا ، و ویلاهای با ویوی زیبا و جنگلی، حتما با رامسرلند تماس بگیرید. ما بهترین ویلاها و آپارتمانهای زیبا را در زیباترین مکانهای شیرود برای شما خواهیم یافت. و اگر خواهان فروش ویلای خود در شیرود نیز هستید، ما ویلای شما را در این شهر زیبا با بهترین قیمت بفروش خواهیم رسانید. چنانچه تمایل داشتید تا در شهرهای دیگر مازندران ویلایی تهیه کنید، صفحه خرید ویلا در رامسر را مشاهده نمایید.

خرید ویلا در شیرود
خرید ویلا ساحلی و با نمای کوه و جنگل در شیرود

قیمت خرید ملک (زمین، باغ، ویلا و آپارتمان) در شیرود

قیمتی که برای خرید ملک اعم از باغ، زمین مسکونی و زراعی، آپارتمان و ویلا در شیرود تنکابن میبایست هزینه نمایید متغیر است. قیمت‌ها بستگی به محله، امکانات، فاصله از جاده اصلی، ساحلی بودن یا نبودن، متراژ، و نهایتا قدیمی و یا جدید ساخت بودن دارند. قیمت خرید ویلا در شیرود، قیمت خرید زمین در شیرود، و قیمت خرید باغ و آپارتمان در شیرود را از از رامسرلند بخواهید.

با ما در رامسرلند تماس بگیرید تا ما با توجه به توان مالی شما برای سرمایه‌گذاری و یا اقامت، بهترین موارد را پیشنهاد نماییم. ضمنا در همین صفحه میتوانید فایلهای ما را در زمینه خرید و فروش باغ، زمین، ویلا و آپارتمان در این شهر دل انگیز مشاهده نمایید.

خرید ملک در دیگر شهرها و روستاهای تنکابن

در این مقاله به خرید ملک در شیرود تنکابن پرداختیم و آنها را از زوایای متعدد بررسی کردیم. شما میتوانید در دیگر مناطق، روستاها و شهرهای تنکابن هم اقدام به خرید زمین و ویلا و آپارتمان و باغ نمایید.

برای مثال شما میتوانید در شهر ساحلی زیبای نشتارود، اقدام به خرید ویلاهای ساحلی و آپارتمان های شیک و لاکچری نمایید. پیشنهاد میکنیم حتما از صفحه خرید ویلا در نشتارود دیدن نمایید و ویلاها و آپارتمانهای این شهر زیبای تنکابن را مشاهده و بررسی نمایید.

از شهرهای دیگر تنکابن، روستای دوهزار میباشد. دوهزار روستایی در جاده دوهزار شهسوار یا همان تنکابن بوده و مکان مناسبی برای خرید ویلا و آپارتمان‌های ییلاقی و ارزان در تنکابن میباشد. به صفحه خرید ویلا در دوهزار هم سری بزنید و املاک این شهر زیبا را هم بررسی نمایید.