lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک زمین تنکابن

دسته ها

نوع ملک

خرید زمین در تنکابن؛ یک اقدام عالی!

آیا خرید زمین در تنکابن اقدام مناسبی‌ست؟ چگونه اقدام به خرید زمین در تنکابن نماییم؟ آیا تنکابن برای سرمایه‌گذاری بر روی خرید زمین مسکونی مناسب است؟ چه نوع زمین‌هایی در تنکابن برای خرید و فروش مناسب است؟ و اینکه قیمت خرید زمین در تنکابن در چه حدودی میباشد؟ این سوالاتیست که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت و خرید انواع زمین در تنکابن را در آن مورد نقد و بررسی قرار میدهیم.

ما در سایت رامسرلند در کنار شما هستیم تا شما بهترین اقدام را برای سرمایه‌گذاری بر روی املاک شمال انجام دهید. مشاورین ما با ارائه‌ی مشاوره های رایگان به شما، شما را در بهینه کردن سرمایه‌گذاری‌هایتان یاری میدهند.

خرید زمین در تنکابن

چرا خرید زمین در تنکابن اینقدر مورد توجه است؟

همانطور که میدانید تنکابن یکی از زیباترین و خوش آب و هوا‌ترین شهرهای شمال ایران به حساب می ‌آید. این شهر دوست داشتنی مابین کوهستانهای جنگلی و دریا واقع شده و از اینرو در فصل‌های مختلف سال، شاهد آب و هوایی گوناگونی در این منطقه هستیم. تنکابن یا همان شهسوار، یکی از شهرهای ییلاقی مازندران محسوب شده و از آب و هوای معتدل و ییلاقی برخوردار میباشد. همین موقعیت جغرافیایی خاص تنکابن باعث شده که عده‌ی زیادی برای سرمایه‌گذاری بر روی خرید ملک در تنکابن اقدام نمایند.

 

اطمینان و امنیت در بحث خرید زمین در شهسوار

سرمایه‌گذاران ملک در تنکابن، هم به خرید ویلا در تنکابن تمایل زیاد نشان میدهند و هم به خرید زمین. اما خرید زمین از آنروی بیشتر مورد توجه میباشد که میتوان بر روی آن اقدامات گوناگونی برحسب تمایل و سلیقه انجام داد. البته بحث موجوزهای ساخت در تنکابن هم پیش می‌آید که رامسرلند در این زمینه هم همراه شماست و تمامی اینگونه اقدام‌ها را برای شما برعهده خواهد گرفت.

خرید و فروش انواع زمین در تنکابن، بعنوان یک سرمایه‌گذاری مطمئن، همواره نگاه سرمایه داران کلان، و حتی کسانی که سرمایه‌های کمی را برای ورود به این عرصه دارند، به خود معطوف داشته است. ما در رامسرلند، انواع زمین را در اندازه‌ها، مکان‌ها، کاربری‌ها و قیمت‌های مختلف به شما عرضه میداریم. زمین‌هایی که حتی در دیوار و شیپور هم آنها را نخواهید یافت. چرا که ما زمین‌هایی را به شما عرضه میکنیم که از لحاظ سندیت، کاملا مطمئن بوده و تمامی جوانبی را که باعث شود تا شما خریدی امن و مطمئن داشته باشید، لحاظ میکنیم.

 

 

بهترین مکانهای تنکابن برای خرید زمین

در تنکابن هم میتوان اقدام به خرید زمین در بافت شهری شهسوار نمود، و هم میتوان در شهرهای کوچک و روستاهای اطراف رامسر، زمینهای ییلاقی و مسکونی بسیار مناسبی را خریداری نمود. این بستگی به آن دارد که بودجه ی شما چه مقدار بوده و به دنبال چه نوع کاربری برای زمین خود هستید؟

در بافت شهری تنکابن، زمین‌های مسکونی بسیاری برای خرید و فروش وجود دارد. اینگونه زمینها برای ساخت آپارمان و ویلا مورد استفاده قرار میگیرند. اما در اطراف شهر تنکابن هم، شهرها و روستاهای بسیار زیبایی وجود دارند که برای خرید زمین بسیار مناسب هستند. زمینهایی که میتوان در آنها هم اقدام به ساخت ویلا و آپارتمان کرد و هم اقدام به ساخت خانه‌های روستایی زیبا و رویایی. همچنین زمین‌های کشاورزی زیادی هم برای امر زراعت و باغداری در تنکابن و روستاهای اطراف آن وجود دارند که میتوان با قیمت مناسب آنها را خریداری کرد.

بهترین مکانها برای خرید زمین در تنکابن

مثلا شهرهای شیرود و نشتارود برای خرید زمین در تنکابن بسیار مورد توجه هستند. این شهرهای بسیار زیبا با طبیعت بی‌مثال خود، شهرهای بسیار مناسبی برای خرید و سرمایه‌گذاری بر روی زمین‌های مسکونی و کشاورزی در کنار دریای خزر میباشند. در این شهرها میتوان اقدام به خرید زمینهای ساحلی نمود. اما در روستاهای ییلاقی تنکابن مانند دوهزار، میتوان زمینهای کشاورزی و مسکونی بسیار زیبایی را در دل طبیعت زیبای تنکابن خریداری نمود. این مقاله را با دقت مطالعه نمایید. ما شما را در این امر راهنمایی میکنیم .

خرید زمین در محله‌های شهر تنکابن

در شهر تنکابن محله های مختلفی برای خرید زمین وجود دارد. قیمت این زمین‌ها نسبت به متراژ و موقعیت مکانی در شهر و امکاناتی که دارند، متفاوت است. در زیر به چند مورد از محله‌های شهسوار که سرمایه‌گذاران در آنها مایل به خرید زمین هستند اشاره میکنیم:

خرید زمین در لشتو تنکابن، خرید زمین در شمال تنکابن، خرید زمین در سلیمان اباد تنکابن، خرید زمین در لزربن تنکابن، خرید زمین در سه هزار تنکابن، خرید زمین در دوهزار تنکابن، خرید زمین در چلاسر تنکابن، خرید زمین ولی آباد تنکابن، خرید زمین در روستای نعمت آباد تنکابن، خرید زمین در خرم آباد تنکابن، خرید زمین در زنگشامحله تنکابن و …

در تمام این محله ها و روستاهای تنکابن و روستاهای دیگری که نام نیاوردیم، شما میتوانید اقدام به خرید زمین‌های کشاورزی و مسکونی نمایید و سپس با اخذ مجوز ساخت، اقدام به ساخت آپارتمان یا باغ ویلا نمایید.

قیمت زمین در تنکابن

صحبت در مورد قیمت زمین در تنکابن، با اینکه مسئله بسیار مهمی است، اما شاید به این سادگی نباشد. چرا که برای قیمتگذاری بر روی زمینهای تنکابن می‌بایست نکات زیادی را ملاک قرار داد. در تنکابن، هم میتوان زمین را به قیمت متری 2,000,000 تومان یافت و هم زمین‌هایی با قیمت متری 10,000,000  تومان. اما مولفه‌های مختلفی در این قیمتگذاری تاثیر دارند که در این مقاله میخواهیم شما را با آن آشنا کنیم. در اینجا ما نکاتی را که باعث بالارفتن و پایین آمدن قیمت زمین در تنکابن میشود را برای شما بیان میکنیم.

 

قیمت خرید زمین در تنکاین

ارزان و یا گران بودن قیمت زمین در تنکابن بی دلیل نیست. برای مثال گاهی نبودن امکانات و یا دور بودن از جاده اصلی و یا مشکل در سند ملک باعث ارزان شدن قیمت زمین در تنکابن میشود. شما میبایست به همه این نکات توجه کامل را مبذول کنید. با تحلیل این نکات میتوانید حوزه‌ای را که برای خرید زمین مدنظر قرار داده‌اید پیدا کنید. نکات نوشته شده در این مقاله را بدقت مطالعه نمایید و سپس حتما با مشاورین ما مشورت کنید. مشاورین ما با تحلیل خواسته‌های شما و در نظر گرفتن بودجه شما، بهترین زمین‌های مناسب برای شما را به حضورتان معرفی میکنند تا در صورت پسند، برای خرید آن اقدام نمایید.

برای بررسی قیمت زمین در تنکابن به چه نکاتی بایست توجه کرد:

 • تاثیر موقعیت محلی بر قیمت زمین در تنکابن
 • تاثیر موقعیت مکانی بر قیمت زمین در تنکابن
 • تاثیر متراژ زمین بر قیمت زمین تنکابن
 • تاثیر اسناد، مدارک و کاربری زمین بر قیمت زمین تنکابن
 • تاثیر کاربری زمین بر روی قیمت آن در تنکابن
 • تاثیر دسترسی‌های شهری و جاده‌ای بر قیمت زمی در تنکابن
 • تاثیر امکاناتی نظیر آب و برق و گاز بر قیمت زمین تنکابن
 • و دیگر نکات مهمی که در هنگام مشاوره با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

بررسی عوامل مهم موثر بر قیمت زمین در تنکابن

 

 

بررسی تاثیر عوامل مهم در قیمت زمین در شهسوار

اینک به بررسی برخی از این نکات مهم که ذکر شد می‌پردازیم تا شما را با نکاتی که میبایست در هنگام قمیت‌گذاری زمین در تنکابن به آن توجه کنید آشنا کنیم. نکاتی که اهمیت ندادن به هریک از آنها میتواند بعدا شما را از معامله‌ی خود پشیمان نموده و یا دچار زیان سازد. اینک برخی از این عوامل را ذکر کرده و به بررسی آنها میپردازیم:

 

تاثیر موقعیت زمین در تنکابن بر قیمت آن

تاثیر مکان و موقعیت زمین، شاید بالاترین تاثیر را در قیمت زمین در تنکابن دارد. این از مهمترین عوامل موثر بر قیمت زمین در تنکابن میباشد! اینکه شما قصد خرید زمین در کدام شهر یا کدام منطقه یا کدام روستای تنکابن را دارید بسیار مهم است. آیا قصد خرید در بافت شهری تنکابن را دارید یا مقصود شما خرید زمین در بافت روستایی آن است؟ برای مثال عده‌ای خرید زمین در شمال شهر تنکابن را میپسندند و عده ای هم خواستار زمینی در بافت روستایی و در میان طبیعت شهسوار (برای مثال دوهزار تنکابن) میباشد.

آیا زمینی که برای خرید در نظر گرفته‌اید در نزدیکی جاده اصلی شهر است یا در نقطه‌ای دوردست و در حاشیه شهر و روستاست؟ این بدان جهت مهم است که اگر قصد ساخت ویلا یا آپارتمان در تنکابن را داشته باشید، آنگاه دسترسی به امکانات شهری، تاثیر زیادی بر قیمت فروش آن زمین خواهد داشت. قطعا قیمت زمین در بافت شهری تنکابن با قیمت زمین در بافت روستایی تنکابن باهم متفاوتند. لذا حتما موقعیت محلی زمین مورد نظرتان را بررسی نمایید.

در رامسرلند ما هم زمینهایی را به شما معرفی میکنیم که در بافت شهری شهرهای تنکابن و شهرهای حوزه آن نظیر شیرود و نشتارود هستند؛ و هم زمینهایی را معرفی میکنیم که در روستاهایی چون خرم‌آباد، دوهزار و سه هزار قرار گرفته اند. این بدیهی است که قیمت زمین در هریک متفاوت از دیگریست. برای مثال قیمت زمین در دوهزار تنکابن ،‌قطعا با قیمت آن در نشتارود متفاوت میباشد.

 

تاثیر امکانات بر قیمت زمین در تنکابن

امکاناتی که بر روی زمین قرار دارد، یکی از قطعی‌ترین عواملی‌ست که بر روی قیمت زمین موثر است. برای مثال وقتی زمینی مسکونی در تنکابن یا یکی از توابع آن را برای خرید انتخاب میکنید، داشتن انشعاب آب، برق و یا گاز، برای ساخت بنا و سکونت در آن، امری بسیار مهم است. لذا اینگونه امکانات بر قیمتگذاری بر روی زمینهای تنکابن، بسیار تاثیرگذار میباشد. گاهی ممکن است زمینی با کاربری کشاورزی باشد و بدان انشعاب گاز یا برق تعلق نگیرد. پس حتما پیرامون امکانات زمین مورد نظر تحقیق نمایید.

معمولا امکانات زمینهای کشاورزی محدودست. لذا اگر قصد ساخت ملک در زمینهای کشاورزی یا باغ را دارید، حتما امکانات آن منطقه را بررسی نمایید. این امکانات تاثیر مستقیم بر روند قیمتگذاری زمینهای تنکابن دارند.

 

تاثیر سند مالکیت زمین بر قیمت آن در تنکابن

بدیهی‌است که زمین ‌های دارای سند مالکیت قطعی که در اداره ثبت اسناد شهر یا روستا به ثبت رسیده اند، در افزایش یا کاهش قیمت خرید و فروش زمین در تنکابن تاثیر مستقیم دارند. بدین ترتیب قیمت خرید زمین سند‌دار در تنکابن بالاتر از زمین قولنامه‌ای و فاقد سند است. اگر قصد خرید زمین قولنامه‌ای در شهسوار را داشتید، حتما این خرید را از یک مشاور املاک مطمئن در تنکابن انجام دهید تا اسناد و مدارک زمین ، با دقت توسط متخصصین آن بررسی شود.

 

تاثیر کاربری زمین در تنکابن، بر قیمت آن

کاربری زمین، یکی از قطعی ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت زمین در تنکابن میباشد. اگر زمین شما کاربری کشاورزی یا باغ داشته باشد، قطعا قیمت آن برای هر متر مربع کمتر میباشد. اگر زمین دارای جواز ساخت بوده و زمین مسکونی به حساب آید، قطعا در روند قیمتگذاری آن بسیار تاثیرگذار است. اسناد و مدارک زمین را در هنگام خرید دقیقا بررسی نمایید. اگر زمین را به قصد کشاورزی و زراعت میخرید که میبایست کاربری آن زراعی باشد و این مسئه، اغلب از شکل زمین هم قابل بررسی است. اما چنانچه به دنبال خرید زمین مسکونی در شهسوار هستید، حتما کاربری زمین را بررسی نمایید که مسکونی باشد.

در برخی مناطق و روستاها، میتوان کاربری زمین را تغییر داد. با مشاورین ما در املاک رامسرلند مشورت نمایید. ما شما را در این امر راهنمایی میکنیم.

 

فروش زمین در تنکابن

اگر صاحب زمینی در شهر تنکابن هستید و قصد فروش آنرا دارید، سایت رامسرلند فضایی بسیار عالی و تخصصی برای به اشتراک گذاشتن زمین شماست. شما براحتی تنها با چند کلیک ساده میتوانید زمین خود را در سایت رامسرلند بصورت کاملا رایگان قرار دهید. مشتریانی که قصد بررسی و خرید زمین شما را داشته باشند با ما تماس میگیرند و ما شما را در جریان این معامله قرار میدهیم.

تمامی مراحل فروش زمین شما در تنکابن را، متخصصین ما به عهده میگیرند و بهترین شرایط را برای انتقال اسناد و انتقال وجه مورد  نظر شما ایجاد مینمایند. معاملات امن همیشه در بسترهای امن اتفاق می‌افتند.

 

سایت رامسرلند بستری امن و راحت برای فروش زمین تنکابن شماست . هدف ما ایجاد یک معالمه‌ی امن برای آسودگی خیال و سهولت خرید و فروش ملک شماست. متخصصین ما همیشه راهنما و در کنار شما هستند.

فروش فوری زمین در تنکابن

وقتی بحث فوریت در فروش زمین مطرح باشد، امتیازی را برای خریداران زمین در تنکابن ایجاد میکند. معمولا کسی که قصد فروش فوری زمین در شهسوار را دارد، در بحث قیمت گذاری زمین، بسیار منعطف‌تر عمل میکند. شاید شما حتی بتوانید زمین را با شرایط اقساطی از وی خریداری نمایید. ما در رامسرلند زمین‌های فروش فوری را هم عرضه میداریم. کافیست با ما تماس بگیرید تا شما را با فروشندگان آن آشنا نماییم و زمین‌ها را به شما معرفی کنیم. زمین‌هایی که سود بالایی از خرید آنها کسب میشود.

برای فروش فوری زمین در تنکابن، با ما مشورت نمایید. ما شرایط را برای شما مهیا میکنیم.

 

خرید زمین مسکونی در تنکابن

خرید زمین مسکونی در تنکابن از قابل توجه‌ترین زمینها برای خرید و فروش در تنکابن میباشد. دلیل آنهم واضح است؛ اغلب طرفداران خرید زمین در این شهر زیبای ساحلی، خواهان اینند که قطعه زمینی با کاربری مسکونی در شهسوار داشته باشند تا در آن اقدام به ساخت آپارتمان و ویلای مورد نظر خود با سبک دلخواه و امکانات مورد نظر خود بنمایند. مکانی برای تفریح و استراحت در ایام تعطیل و آسودن با خیالی آرام در میان آنهمه زیبایی بی مثال طبیعت. زمینهای مسکونی هم در شهرهای تنکابن هستند و هم در روستاهای تنکابن. هرکدام شرایط مخصوص به خود را دارند و شما میبایست بسته به هدف و سلیقه خود، اقدام به خرید نمایید.

زمین‌های مسکونی خود به چند دسته تقسیم میشوند؛ و افرادی که جویای زمین در این شهر هستند موارد مختلفی را مد نظر داشته و جستجو میکنند. برای مثال چند مورد از این موارد را بیان میکنیم:

 • خرید زمین سند دار در تنکابن

 • خرید زمین بر جاده اصلی در تنکابن

 • خرید زمین ساحلی در تنکابن

 • خرید زمین مسکونی ییلاقی در تنکابن

 • خرید زمین با بنای قدیمی در تنکابن

 • خرید زمین مسکونی با ویوی دریا در تنکابن

 • خرید زمین مسکونی با چشم‌انداز جنگل در تنکابن

 • خرید خانه کلنگی ارزان در تنکابن

 • خرید زمین شهرکی در تنکابن

 • خرید زمین روستایی در تنکابن

 • و …

ما در رامسرلند بهترین و متنوع‌ترین زمین‌های مسکونی را در تنکابن برای شما معرفی میکنیم. رامسرلند جایی‌است که شما با اطمینان خاطر میتوانید در آن لیست بسیار متنوعی از زمین‌های مسکونی در تنکابن را با امکانات مورد نظر خود بیابید. قیمت‌ها را باهم مقایسه کنید و زمین مورد علاقه خود را بخرید.

خرید زمین ییلاقی در تنکابن

برای خرید زمین‌های ییلاقی در تنکابن میبایست بسیار دقت نمود و با کارشناسان مشاوره کرد. چرا که خصوصیت زمین‌های ییلاقی مسکونی بصورتی است که کمترین هوای شرجی را داراست و در ارتفاعات میباشد. برخی قسمتهای تنکابن دارای آب هوای ییلاقی بسیار مناسبی است. برای مثال میتوان از خرید زمین در دوهزار یا خرید زمین در سه‌هزار را نام برد. در این روستاها، بسیاری از افراد اقدام به خرید زمین ییلاقی برای ساخت خانه های روستایی میکنند.

بطور کلی خرید زمین در شمال، و بطور اخص خرید زمین‌های ییلاقی و سرسبز در تنکابن یکی از سرمایه‌گذاری‌های رایج در این شهر زیبا و خوش آب و هوا میباشد. برای مثال میتوان خرید زمینهای بر جاده و یا خرید زمین مسکونی و قابل ساخت را در مناطق مختلف این شهر مثال زد. خرید زمینهایی در بافت روستایی و همچنین زمینهای شهرکی و قابل ساخت و ساز در رامسر همواره مد نظر سرمایه گذاران بوده است. از مشخصه های زمینهای ییلاقی اینست که زمین‌های ییلاقی، تابستان خنکی دارند. اگر مسکونی باشند برای اقامت تابستانه بسیار مناسبند و اگر کاربری‌شان کشاورزی و باغ باشد که میوه های مخصوص این زمین‌ها را میتوان در آنها کاشت.

خرید زمین کشاورزی در شهسوار 

از جمله زمینهای دیگری که در شمال و بطور اختصاصی در شهسوار خرید و فروش میشود، زمینهای کشاورزی در اندازه‌های کوچک و نیز هکتاری میباشد. بسیاری اشخاص زمینهای زراعی ارزان را در تنکابن، برای سرمایه گذاری در کشاورزی در آب و هوای خوب این منطقه انتخاب میکنند.

برخی از این زمین‌های کشاورزی در تنکابن، دارای سند بوده و برخی فاقد آن هستند. بایست در هنگام خرید به این نکات توجه کنید. همکاران ما در زمان خرید، تمام مدارک و اسناد زمین‌ها را برای شما کاملا چک کرده و از اداره ثبت استعلام میگیرند.

برخی از زمینهای کشاورزی تنکابن، مخصوصا در ارتفاعات ، زمینهای شیب دار هستند. اما زمینهای مسطح هم در تنکابن وجود دارد. برخی از زمینهای کشاورزی، جواز ساخت یک بنای کوچک برای اقامت را هم دارند. این خود برای کسانیکه قصد اقامت و کار بر روی زمین را دارند بسیار حایز اهمیت است. در اینگونه زمینها، وجود برق و گاز و آب شرب بسیار حایز اهمیت است.

در سایت رامسرلند، همه فایل‌های خرید و فروش زمین در تنکابن را مشاهده کنید و سپس با متخصصین ما تماس بگیرید. ما مناسب‌ترین زمین‌های کشاورزی را در چشم اندازهای زیبای این شهر دوست داشتنی برای شما معرفی میکنیم.

خرید باغ در تنکابن

در تنکابن و شهرهای اطراف آن، زمین‌هایی هم هستند که مناسب برای کاشت درخت و ایجاد باغ مرکبات میباشند. برای مثال باغ پرتقال، نارنگی، کیوی، نارنج ، سیب و … این باغ‌ها در متراژهای مختلف و با امکانات متفاوت میباشند. برخی سنددار بوده و برخی نیز فاقد سند هستند. خرید باغ‌های سند دار با چشم‌انداز عالی که طبیعت زیبای شهسوار را در خود جای داده اند، یک تصمیم آینده دار است. برای آگاهی بیشتر در مورد اینگونه زمین‌ها میتوانید صفحه خرید باغ در تنکابن را مطالعه نمایید.

 

خرید زمین در شهرهای مختلف تنکابن

خرید زمین در روستاهای طراف تنکابن اگرچه بسیار دلنشین و رویایی‌ست اما میبایست برای آن بسیار با دقت عمل نمود. بطور کلی بافت روستاها و کاربری زمین‌های آن و محدودیت‌های ساخت و ساز در هریک از آنها بسیار حایز اهمیت میباشد. برای خرید زمین در روستاهای تنکابن، حتما میبایست با کارشناسان این عرصه مشاوره کنید. مشاورین تخصصی املاک در رامسرلند، از جزییات زمینها و ملکهای تمامی این روستاها مطلعند و شما را در یک خرید پرسود و با اطمینان ، یاری میدهند.

متخصصین املاک رامسرلند، با شناخت درست و تخصصی از بافت روستاهای تنکابن، شما را در یک خرید امن و پرسود یاری میرسانند. ما شما را راهنمایی میکنیم تا اقدام به خرید زمینی نمایید که از لحاظ اسناد و مجوزهای ساخت بی‌نقص باشد.

شما چه به دنبال زمین مسکونی میگردید و یا زمین کشاورزی، میبایست به مکان جغرافیایی زمین بسیار دقت کنید. نکات بسیاری در این زمینه وجود دارد. نکاتی که بعدها برای ساخت بنا در زمین مسکونی، و برای امکانات در زمین کشاورزی، به آنها برمیخورید. هر شهری آب و هوا و امکانات و مسائل قانونی و اداری خود را دارد. بهترین کار مشاوره با متخصصی ما در رامسرلند میباشد.

ما شما را یاری میدهیم تا با کمترین دردسرها، بیشترین سود را از معاملات خود بکنید. همچنین مهندسین با تجربه ی ما، شما را در اخذ مجوزهای ساخت بنا، و همچنین ساخت و ساز انواع ویلاها و آپارتمانهای شیک یاری میدهند. همراهی با ما تجربه ایست بیاد ماندنی برای شما.