lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک زمین مسکونی شمال

دسته ها

نوع ملک

مزایای خرید و فروش زمین مسکونی در شمال

– چرا خرید و فروش زمین مسکونی در شمال، از اقبال زیادی برخوردار است؟

-تفاوت زمین مسکونی با زمین غیر مسکونی در چیست؟

-آیا کاربری مسکونی بر قیمت خرید و فروش زمین در شمال تاثیری دارد؟

این سوالات و سوالاتی از این قبیل همواره به ذهن کسانی که میخواهند وارد عرصه‌ی خرید و فروش زمین در شمال گردند، خطور میکند. خرید زمین در شمال سرمایه‌گذاری خوبیست و در واقع مسکونی بودن زمین در شهرهایی مانند شهرهای شمال کشور مانند رامسر و تنکابن، از اهمیت خیلی بالایی برخوردار میباشد. چرا که اینگونه زمین‌ها دارای مجوز ساخت بنا هستند. این مجوز سبب میشود شما مثلا با خرید زمین مسکونی در رامسر، بتوانید در این زمین، یک عمارت یا ویلا یا آپارتمان بسازید. این در مورد شهرهای دیگر هم صدق میکند. مثلا در مورد خرید زمین مسکونی در تنکابن.

خرید و فروش زمین مسکونی در شمال
خرید و فروش زمین مسکونی در شمال

ساخت ویلا در زمین‌های مسکونی شمال

یکی از مزایای مهم خرید یک زمین سنددار در شمال، ساخت ویلا و یا آپارتمان در آنست. شما میتوانید در اینگونه زمین‌ها، ویلایی به سلیقه خود بسازید. همچنین با گرفتن جواز ساخت آپارتمان میتوانید اقدام به ساخت آپارتمان نمایید. برای مثال شما وقتی اقدام به خرید زمین سند دار در رامسر میکنید، میتوانید در آن ویلایی با سلیقه‌ی خود بسازید. شاید این گزینه برای کسانیکه سلیقه‌های خاص دارند و یا توانایی ساخت عمارت را دارند، بهتر از خرید ویلا در رامسر باشد.  این مسئله در مورد خرید ویلا در تنکابن هم صدق میکند.

خرید و فروش زمین در شمال را با بهترین املاک رامسر تجربه کنید. ما در رامسرلند شما را به رویاهایتان نزدیک میکنیم. ما به شما کمک میکنیم تا ویلای مورد نظر خود را در رامسر و روستاهای اطراف آن پیدا کرده و یا طراحی کنید. در رامسرلند، شما خرید یا فروش ویلا در رامسر را با نهایت اطمینان انجام خواهید داد. در این صفحه قصد ما معرفی انواع ویلا در رامسر برای خرید و فروش میباشد. ما در املاک رامسرلند، انواع ویلا را در اندازه ها، مکانها، مدل‌ها و قیمتهای مختلف به شما عرضه میداریم.

خرید زمین مسکونی سند دار در شمال

در هنگام خرید زمین‌ مسکونی در شمال، حتما به این نکته دقت کنید که زمین دارای سند بوده در در سازمان ثبت اسناد و املاک، بتوان آنرا استعلام و رهگیری نمود. در این حالت شما با خیالی آسوده خرید زمین را انجام داده و بعد از آن دچار مشکل نخواهید شد. مگرنه ممکن است بعد از خرید زمین و در حین ساخت ویلا یا آپارتمان در آن، با مشکلاتی در مورد مالکیت زمین مواجه شوید. از خرید زمین‌های مسکونی فاقد سند به جهت ارزان بودن آنها خودداری نمایید. مگر اینکه مراحلی را که باعث محکم شدن قرارداد میشود طی نمایید. البته شما میبایست در هنگام خرید ویلا در شمال هم به این نکته مهم دقت نمایید.

قیمت زمین مسکونی در شمال

قیمت زمین های مسکونی در شمال به عوامل مختلفی بستگی دارد. ما در اینجا به تعدادی از آنها اشاره میکنیم:

  • قیمت زمین مسکونی سند دار در شمال بیشتر از زمین مسکونی فاقد سند میباشد.
  • قیمت زمین مسکونی دارای جواز ساخت با زمینی که مجوزهای ساخت را ندارد متفاوت است.
  • قیمت زمین مسکونی در مناطق مختلف شمال (شهری یا روستایی) متفاوت است.
  • قیمت زمین مسکونی دارای عمارت ممکن است با زمین فاقد عمارت فرق کند.
  • قیمت زمین مسکونی ساحلی در شمال، با قیمت زمین مسکونی جنگلی و … متفاوت است.
  • قیمت زمین مسکونی در داخل شهرک‌ها با زمین مسکونی در بیرون شهرک متفاوت است.
  • متراژ زمین مسکونی در شمال، در قیمت آن بسیار موثر است.

برای مثال ممکن است قیمت زمین مسکونی در متراژ 500 متری در یکی از شهرهای شمال مانند رامسر در حدود 9,000,000 تومان باشد. اما ملا ممکن است قیمت زمین مسکونی دیگری در متراژ 2000 متر برای هر متر مربع 7,000,000  تومان باشد.