لوگوی وبسایت رامسر
شهر

آگهی‌های املاک جواهر ده

دسته ها

نوع ملک

جواهر‌ده : بهشت ییلاقات رامسر برای خرید ویلا و زمین

اگر قصد خرید زمین یا ویلا در روستاهای رامسر را داشته باشید، قطعا جواهرده رامسر، بهشتی بسیار زیبا برای شما محسوب میشود. وقتی در حدود 27 کیلومتر از رامسر به سمت جنوب در جاده‌ای که به جاده‌ی جواهرده موسوم است حرکت کنید، به روستایی بی‌نظیر در دل کوههای سرسبز البرز میرسید بنام “جواهر‌ده” . مسیری بشدت زیبا که آنرا به دالان بهشت می‌شناسند. جواهرده روستایی بکر و زیباست که آب و هوای خاصش، آنرا به ییلاقی بی‌نظیر برای ساکنانش بدل کرده است. ساکنانی که بعلت آب و هوای منحصربفرد آن، بیشتر از 6 ماه سال را در این روستا زندگی نمیکنند. سرزمین زیبایی برای خرید زمین ییلاقی در رامسر. در این روستا به دنبال زمین‌های مسکونی خاص، ویلاهای ییلاقی، باغ ویلاهای بسیار رویایی و خانه‌های روستایی دنج و دلچسب باشید.

خرید و فروش ملک در جواهرده

چرا جواهرده برای خرید ویلا و زمین و خانه روستایی مناسب است؟

کسانیکه جواهرده را برای خرید ویلا و زمین و آپارتمان انتخاب میکنند، آنرا به دلیل طبیعت منحصر بفرد آن میپسندند. اما این همه‌ی ماجرا نیست! جمعیت این روستای کوچک و زیبا، طبق آخرین سرشماری‌های سال 1390 در حدود 2500 خانوار ذکر شده است. یعنی چیزی در حدود 10 هزار نفر. که البته قطعا تا کنون بر این رقم افزوده گشته است. مردم بومی جواهرده اغلب شغل به دامداری، کشاورزی و باغداری در زمینهای سرسبز این روستای پرطراوت مشغول‌اند. در کنار آن، صنعتگران این روستا هم به پیشه‌هایی از جمله نمدمالی، سفالگری، آهنگری و مسگری مشغولند.

جواهرده روستایی دور افتاده نیست. همانطور که گفته شد در این روستا در حدود 2500 خانوار زندگی میکنند . همین امر نشان دهنده ی رونق داشتن سکونت در این روستای زیباست. در سالهای اخیر بسیاری از کسانیکه قصد سرمایه‌گذاری در رامسر و اطراف آن را داشته‌اند، به خرید ملک از قبیل زمین مسکونی، ویلا و باغ‌ویلا و خانه های روستایی در جواهرده روی آورده‌اند. برخی از این افراد، خود در ویلایی که خریده‌اند ساکن شده‌اند، و برخی نیز این فرصت را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده اند.

موقعیت جواهرده بر روی نقشه

همانطور که در نقشه میبینید، جواهرده در سمت جنوب غربی رامسر قرار گرفته است. و میتوان گفت که تنها راه منتهی شده به جواهرده، همان جاده ایست که به رامسر منتهی میشود.

موقعیت مکانی جواهرده

 

 

تقسیمات محله‌ای روستای جواهر‌ده در هنگام خرید ویلا و زمین

 

در هنگام خرید ویلا یا زمین در جواهرده، حتما موقعیت و محله‌ی ملک مورد نظر خود را دقیق بررسی نمایید. امکانات محلی مهم برای خرید ملک، ممکن است محله به محله متفاوت باشد. روستای جواهرده  ۱۲ محله قدیمی دارد که عبارتند از : جولاخیل، اوشیان سر، سید محله، برشی محله، آموسی خیل، صیقل محله، چاک دشت، سراب یا کربلا بنه، رمک محله، تنگدره، فتوک محله، کهنه تنگدره و شل‌محله.

 

محله های روستای جواهر ده


اینک به بحث خرید زمین و ویلا و آپارتمان در جواهرده میپردازیم و قیمت آنها را مورد بررسی قرار میدهیم.

خرید و فروش زمین در جواهرده

عده ای از کسانیکه خواهان خرید زمین در رامسر هستند، زمینهای جواهرده را برمیگزینند. چرا که در خرید زمین در جواهرده ، چنانچه کاربری زمین کشاورزی باشد، قصد زراعت در آن را دارند؛ و اگر هم قصد آنها سکونت باشد و بدنبال خرید زمین مسکونی در جواهرده باشند، از اینروست که خود در آن زمین، ویلایی با سلیقه‌ی خود بسازند. زمین‌های ییلاقی جواهرده با طبیعت بی‌نظیر آن مکانی بینهایت زیبا برای ساخت ویلا و سکونت در آن میباشد. در جواهرده شما چهارفصل زیبای سال را تجربه خواهید کرد.

در هر دو صورت ما در رامسرلند،‌تیم مجربی برای مشاوره در زمینه خرید و فروش زمین مسکونی و زراعی در جواهرده داریم. اگر شما هم بدنبال خرید قطعه زمینی در جواهرده هستید، و یا زمینی برای فروش در جواهرده را دارید، فرصت مشاوره با تیم تخصصی رامسرلند را از دست ندهید. ابتدا صفحه خرید زمین در جواهرده  را در سایت ما مشاهده نموده و پس از بررسی زمین ها با ما تماس بگیرید.، ما بهترین قیمت برای خرید و فروش زمینهای مسکونی و یا زمین‌های دارای بنا را در این روستای زیبا به شما ارائه میدهیم.

خرید و فروش زمین مسکونی و زراعی در جواهرده

خرید و فروش باغ در جواهرده

برخی از سرمایه‌گذاران، خرید باغ در جواهرده را ترجیح میدهند. خرید باغ در جواهرده هم مزایای خود را دارد. باغهای درختکاری شده فضای زیبایی را برای ساخت امارت در آن ایجاد میکنند. از طرفی باغ میتواند بنوعی تجارت و پیشه هم در نظر گرفته شود. برخی هم در آنها ویلایی میسازند و از کونت در باغ‌ویلای خود لذت میبرند. همکاران ما در رامسرلند، در مورد قیمت خرید و فروش باغ در جواهرده میتوانند مشاوران امینی برای شما باشند.

خرید ویلا در جواهرده

اما خرید ویلا در رامسر و روستاهای اطراف آن نظیر جواهرده، یکی از بهترین گزینه‌ها هم برای سرمایه‌گذاری و هم برای سکونت میباشد. خرید ویلا در جواهرده یکی از انتخاب‌های فوق‌العاده در حوزه‌ی خرید ملک در رامسر میباشد. روستای جواهرده دارای مکانهای دیدنی زیبا و متعددی نظیر جنگل ، رودخانه، چشمه، دره، دشت، ابشار و پارک های جنگلیست . لذا اشتیاق فراوانی برای سکونت در ویلاهای زیبای آن وجود دارد. خرید ویلاهای ییلاقی، ویلاهای چوبی، ویلاهای قدیمی و نوساز، ویلاهایی با ویوی جنگل و کوه و از این دست ویلاهای در جواهرده رونق دارد. البته براب خرید ویلا در جواهرده و دیگر روستاهای اطراف رامسر، میبایست به نکات مهمی توجه کرد. این نکات را به تفصیل میتوانید در صفحه نکات مهم خرید ویلا در رامسر مشاهده نمایید. برای خرید و فروش ویلاهای زیبا در جواهرده، مانند ویلاهای با ویوی زیبا و جنگلی، حتما با رامسرلند تماس بگیرید. برای مشاهده ویلاهای جواهرده در سایت ما، صفحه خرید ویلا در جواهرده را مشاهده نمایید. ما بهترین ویلاها و آپارتمانهای زیبا را در زیباترین مکانهای جواهرده برای شما خواهیم یافت. و اگر خواهان فروش ویلای خود در جواهرده هستید، ما ویلای شما را در این روستا با بهترین قیمت بفروش خواهیم رسانید.

خرید و فروش ویلا و خانه مسکونی در جواهرده

پیشنهاد میکنیم ویلاهای زیبای تنکابن را هم در صفحه خرید ویلا در تنکابن مشاهده و بررسی نمایید.

خرید آپارتمان در جواهرده

اگر شما طالب خرید آپارتمان در جواهرده رامسر باشید، سایت خوبی را برای مشاوره املاک خود در نظر گرفته‌اید. میتوانید در صفحه خرید آپارتمان در جواهرده سایت رامسرلند، انواع مختلف آپارتمان را در محله‌های مختلف جواهرده رامسر مشاهده نمایید. همانطور که خود میدانید، یکی از روستاهای بسیار زیبای رامسر برای خرید آپارتمان‌های بسیار زیبا با چشم‌اندازهای عالی جنگل و کوه، جواهرده میباشد. در جواهرده شما میتوانید آپارتمان‌های نوساز و شیکی را با امکانات کامل خریداری نمایید. آپارتمانهای سند دار در طبقات مختلف و با تعاد واحدهای متفاوت. آپارتمان شیک و مدرن و یا آپارتمان های ارزان و کوچک برای اقامت‌های کوتاه مدت و یا اجاره. حتما از آپارتمانهای سایت رامسرلند در صفحه خرید آپارتمان در رامسر هم دیدن نمایید.

قیمت خرید آپارتمان در جواهرده رامسر
قیمت خرید آپارتمان در جواهرده رامسر

قیمت خرید ملک (زمین، باغ، ویلا و آپارتمان) در جواهرده

قیمتی که برای خرید ملک اعم از باغ، زمین مسکونی و زراعی، آپارتمان و ویلا در جواهرده رامسر میبایست هزینه نمایید متغیر است. قیمت‌ها بستگی به منطقه، امکانات، فاصله از جاده اصلی، متراژ، و نهایتا قدیمی و یا جدید ساخت بودن دارند. برای مثال زمینی با وسعت 100 متر را میتوان در حدود 500 میلیون تومان خرید.یا مثلا قیمت یک ویلای 140 متری در جواهرده را میتوان در حدود 2 میلیارد تا 3 میلیارد (بسته به امکانات و نوع ساخت آن) تخمین زد. البته تمام این قیمت ها بستگی مستقیم به عوامل گوناگونی دارد. مثلا سنددار بودن ملک در قیمت آن بسیار موثر میباشد. قیمت خرید ویلا در جواهرده، قیمت خرید زمین در جواهرده، و قیمت خرید باغ و آپارتمان در جواهرده را از از رامسرلند بخواهید.

قیمت خانه روستایی در جواهرده

اگر به دنبال خرید یک خانه روستایی در جواهرده هستید و قیمت خرید خانه روستایی در جواهرده را بررسی می‌نمایید، ما در حسن انتخاب شما به شما تبریک می‌گوییم. چرا که این منطقه‌ی زیبا و دل‌انگیز رامسر، مکانی بسیار زیبا با آب و هوایی ییلاقی و عالی است که خانه های روستایی با قیمت‌های بسیار عالی در آن وجود دارد. شما حتی اگر 300,000,000 تومان یا حتی کمتر هم سرمایه دارید، ما برای شما یک ملک بسیار عالی را با قیمتی فوق‌العاده و شرایط پرداخت عالی پیدا میکنیم.

قیمت خرید خانه روستایی در جواهرده
قیمت خانه روستایی در جواهرده

برای مشاهده قیمت‌ها ، صفحه قیمت خانه روستایی در جواهرده را مشاهده نمایید. با ما در رامسرلند تماس بگیرید تا ما با توجه به توان مالی شما برای سرمایه‌گذاری و یا اقامت، بهترین موارد را پیشنهاد نماییم. ضمنا در همین صفحه میتوانید فایلهای ما را در زمینه خرید و فروش باغ، زمین، ویلا، آپارتمان و خانه های روستایی زیبا در این روستای دل انگیز مشاهده نمایید.

پیشنهاد رامسرلند به شما :

در نهایت ما به شما پیشنهاد میکنیم که صفحات زیر را هم مشاهده نمایید:

قیمت آپارتمان در کتالم رامسر

قیمت آپارتمان در اربکله رامسر

قیمت آپارتمان در سادات شهر رامسر

قیمت زمین در جنت رودبار رامسر

 

ملک شما در صدر جستجوی خریداران 

تور مجازی، عکاسی هوایی و چیدمان هوش مصنوعی برای نمایش جذاب ملک شما به خریداران.

بهینه سازی برای افزایش بازدید و مشاوره تخصصی برای معامله ای پرسود.

ارسال فایل شما به صورت اس‌ام‌اس، پوش و منطقه‌ای برای خریداران بلقوه.