lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک ویلا جواهر ده

دسته ها

نوع ملک

راهنمای خرید و فروش ویلا در جواهرده رامسر

خرید ویلا در جواهرده رامسر ، یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانیست که قصد خرید ویلا در یکی از روستاهای رامسر را دارند. خرید ویلا در جواهرده، هم برای سرمایه‌گذاری و هم برای سکونت بسیار مناسب میباشد. خرید ویلا در این روستای زیبای رامسر، یکی از انتخاب‌های فوق‌العاده و پرسود در حوزه‌ی خرید ملک در رامسر محسوب میشود.

در این صفحه شما را با مسائل و نکات مهم پیرامون خرید و فروش و قیمت ویلا در جواهرده آشنا میکنیم. مهم است بدانید که هنگام خرید ویلا در جواهرده و دیگر روستاهای اطراف رامسر، میبایست به نکات مهمی توجه کرد. برخی از این نکات را در این صفحه بیان کرده ایم و برخی دیگر از این نکات را به تفصیل میتوانید در صفحه نکات مهم خرید ویلا در رامسر مشاهده نمایید.

خرید ویلا در جواهرده رامسر
خرید ویلا در جواهرده رامسر

جواهرده روستایی مناسب برای خرید ویلا در رامسر

روستای سرسبز و ییلاقی جواهرده، دارای مکانهای دیدنی زیبا و متعددی نظیر جنگل ، رودخانه، چشمه، دره، دشت، آبشار و پارک های جنگلیست. لذا اشتیاق فراوانی برای سکونت در ویلاهای زیبای آن وجود دارد. خرید ویلاهای ییلاقی، ویلاهای چوبی، ویلاهای قدیمی و نوساز، ویلاهایی با ویوی جنگل و کوه و از این دست ویلاها، در جواهرده رونق دارد. میتوان انواع ویلاهای جواهرده را برای خرید و فروش به اینگونه فهرست نمود:

چه نوع ویلاهایی در جواهرده برای خرید و فروش وجود دارند؟

از آنجا که جواهرده رامسر، روستایی در ارتفاعات البرز بوده و دارای آب و هوایی ییلاقی و کوهستانی میباشد، لذا ویلاهای خاصی در آن یافت میشوند. برای مثال شما در جواهرده ویلای ساحلی نخواهید یافت ؛ اما ویلاهای شیک ییلاقی بسیاری در آن میتوانید بیابید که چشم اندازهای فوق العاده زیبایی از کوه و جنگل دارند. پیشنهاد میکنیم حتما از صفحه خرید ویلا در رامسر هم دیدن نمایید تا ویلاهای مختلفی را در روستاهای دیگر رامسر هم بررسی نمایید. در زیر به برخی از این ویلاهای اشاره میکنیم:

 

خرید ویلای ییلاقی در جواهرده

بسیاری از کسانیکه قصد خرید ویلا در شمال را دارند، بدنبال خرید ویلای ییلاقی هستند تا برای سکونت در فصول گرم و تعطیلات، مناسب باشد. از آنروی که منطقه ی جواهرده از مناطق ییلاقی رامسر محسوب میشود، شما براحتی میتوانید در ارتفاعات زیبای آن، اقدام به خرید ویلای ییلاقی زیبایی برای خود بنمایید.

خرید ویلای چوبی در جواهرده

در جواهرده میتوان ویلاهای چوبی زیبا و شیکی را برای خرید پیدا کرد. اگر بدنبال خرید ویلای چوبی در جواهرده بودید حتما با ما تماس بگیرید. همچنین ما میتوانیم برای شما امکان ساخت انواع ویلاهای چوبی را به سلیقه خودتان ، فراهم نماییم.

 

خرید ویلای قدیمی در جواهرده

برخی به دنبال خرید ویلاهای قدیمی در جواهرده هستند تا قیمت آن برایشان به صرفه تر باشد. آنگاه با بازسازی آن به میل و سلیقه ی خود، ویلای زیبا و دنجی را برای خود در این روستای زیبای رامسر داشته باشند. البته عده ای هم مستقیم قصد خرید زمین در جواهرده را میکنند. اگر شما هم میخواهید اطلاعاتی در این باره داشته باشید و یا فایل های زمین ما را در جواهرده مشاهده نمایید،‌صفحه خرید زمین در جواهرده را در سایت ما مشاهده نمایید. همچنین بانک اطلاعاتی بسیار جامعی از انواع زمینهای رامسر را در صفحه خرید زمین در رامسر میتوانید مشاهده نمایید.

 

خرید ویلای نوساز در جواهرده

اگر قصد خرید ویلای نوساز در جواهرده را هم داشته باشید،‌این امکان برای شما براحتی مهیاست. بسیاری از سرمایه‌گذاران و اشخاصی که اقدام به خرید زمین در جواهرده میکنند، در این زمینها اقدام به ساخت ویلای نوساز میکنند. فروش این ویلاهای نوساز در جواهرده، فرصتی است برای کسانیکه خواهان خرید ویلاهای نوساز در این روستا هستند. کافیست ما را در جریان سلیقه و میزان بودجه ی خود قرار دهید. انواع ویلاهای نوساز در این روستای ییلاقی برای خرید و فروش موجود میباشند.

 

خرید ویلا در جواهرده با چشم انداز جنگل و کوه

خرید ویلا با چشم انداز کوه و جنگل در روستای خاصی چون جواهرده، یکی از بهترین انتخاب‌هاست. در این روستا که در ارتفاعات سرسبز و زیبای البرز قرار گرفته است، ویلاهای بسیار زیبایی با ویوی جنگل و کوه وجود دارند. برخی از آنها را در همین صفحه مشاهده مینمایید. برای اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید.

 


 

خرید خانه روستایی در جواهرده رامسر

خرید خانه روستایی در جواهرده یکی از بیشترین علاقه های خریداران ملک در روستاهای رامسر است. در سالهای اخیر، خرید خانه‌های روستایی در روستاهای رامسر مانند جواهرده، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اقبال به خرید خانه های روستایی علت و دلایل مختلفی دارد. برخی اقدام به خرید اینگونه خانه ها میکنند تا در ایام تعطیلات، در محیطی روستایی و سنتی در دل طبیعت سکونت داشته باشند. اما برخی هم این خانه ها را برای سرمایه‌گذاری انتخاب میکنند.

قیمت خانه روستایی در جواهرده رامسر
قیمت خانه روستایی در جواهرده رامسر

اجاره خانه روستایی در جواهرده رامسر

یکی از این سرمایه‌گذاریها، اجاره دادن خانه‌های روستایی جواهرده میباشد. برخی از سرمایه داران، پس از خرید خانه های روستایی در جواهرده، اقدام به اجاره دادن آن مینمایند. در سالهای اخیر، گردشگران مناطق طبیعی، بسیار علاقه دارند تا در محیطی سنتی و روستایی در دل طبیعت خاص و روح انگیز جواهرده سکنی گزینند. چند روز در این خانه های روستایی بسر بردن، روح انسان را به آرامش و سکونی فوق العاده میرساند. از اینرو این خانه های روستایی از اینهمه اقبال برخوردار شده اند.

قیمت خانه روستایی در جواهرده

اگر به دنبال خرید یک خانه روستایی در جواهرده هستید و قیمت خرید خانه روستایی در جواهرده را بررسی می‌نمایید، سایت رامسرلند یکی از بهترین مراجع برای استعلام قیمت ملک در رامسر است. ما در حسن انتخاب شما به شما تبریک می‌گوییم؛ چرا که این منطقه‌ی زیبا و دل‌انگیز رامسر، مکانی بسیار زیبا با آب و هوایی ییلاقی و عالی است که خانه های روستایی با قیمت‌های بسیار عالی در آن وجود دارد. شما حتی اگر 500,000,000 تومان یا حتی کمتر هم سرمایه دارید، ما برای شما یک ملک خوب را با قیمتی فوق‌العاده و شرایط پرداخت عالی پیدا میکنیم.

 

قیمت خانه روستایی در جواهرده با وام یا بصورت اقساطی چقدر است؟

معمولا خانه های روستایی قدیمی ساز هستند و روی آنها نمیتوان اقدام به اخذ وام بانکی نمود. اما خانه های روستایی نوساز، میتوانند از وامهای بانکی استفاده کنند. کسانیکه در جواهرده اقدام به خرید زمین و ساخت ویلا باغ های روستایی میکنند، و یا اینکه پس از خرید خانه های قدیمی و کلنگی، اقدام به ساخت خانه های روستایی نوساز میکنند، میتوانند ویلاهای خود را با وام و یا بصورت شرایط اقساطی عرضه نمایند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

 


خرید ویلا در جواهرده رامسر برای سرمایه‌گذاری

کسانیکه قصد سرمایه‌گذاری بر روی ویلا در رامسر را دارند، جواهرده را مکانی بسیار مناسب برای خرید ویلا و خانه های روستایی به‌حساب می‌آورند. چرا که این روستا به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی، دارای آب و هوای ییلاقی و خنک، طبیعت زیبا و چشم انداز بی‌نظیر میباشد.

شما میتوانید با خرید ویلا در جواهرده برای اجاره دادن آن به گردشگران اقدام نمایید. این تجارت پرسودی محسوب میشود. جدا از اینکه با تورم موجودی که بر روی ملکهای شمال ایران در حال انجام است، صرف خرید ویلا در جواهرده در امروز، نوعی سرمایه گذاری بسیار عالی برای فرداست.

 

خرید ویلا در جواهرده برای اجاره دادن

یک مدل از سرمایه‌گذاری بر روی ویلاهای جواهرده، اینست که ویلایی در این روستای دل انگیز خریداری نمایید و سپس آنرا به گردشگران بسیاری که سالیانه از این روستای زیبا دیدن میکنند، اجاره دهید. این نوع سرمایه گذاری بسیار پرسود بوده و درآمد بالایی را نصیب شما میکند. شما پس از خرید ویلا در جواهرده، از طریق همین سایت رامسرلند، میتوانید اقدام به اجاره دادن ویلای خود در جواهرده نمایید.

 

خرید ویلا در جواهرده برای سکونت

بسیاری از کسانیکه قصد خرید ویلا در جواهرده را دارند، آنرا برای سکونت خود در نظر دارند. سکونت در ویلای شخصی خود در روستای بینظیری چون جواهرده، رویا و آرزوی بسیاری است. ما شما را در بدست آوردن این رویا یاری میدهیم.

سکونت در این روستای ییلاقی و خاص رامسر، در فصلهای گرم  معتدل سال، بسیار عالی و دل انگیز است. اما در فصل زمستان، سکونت در این روستا گاهی دشوار میشود. اما از آنجا که جواهرده روستایی ییلاقی محسوب میشود، برای سکونت در فصلهای گرم سال بسیار مناسب است.

 

 


شرایط مختلف خرید ویلا در جواهرده رامسر

کسانیکه اقدام به خرید ویلا در جواهرده میکنند، دلایل متفاوتی برای این کار دارند. لذا انتخاب‌های گوناگونی داشته و در برابر تنوع گسترده‌ای از ویلاهای فروشی در جواهرده رامسر قرار میگیرند. عده‌ای به دنبال خرید یک ویلای آماده برای سکونت هستند تا در فصلهای گرم و در تعطیلات، با خیالی آسوده برای سکونت به آن بیایند. اما عده‌ای هم به دنبال خرید زمین یا خانه کلنگی یا روستایی در جواهرده هستند تا خود در آن، اقدام به ساخت ویلا با مهندسی و نقشه و سلیقه‌ی خود نمایند.

برای کسانیکه خواهان یک قطعه زمین مسکونی برای ساخت خانه و ویلا در جواهرده هستند، پیشنهاد میکنیم تا صفحه‌ی خرید زمین در جواهرده را مشاهده نمایند. اما ما در این صفحه، انواع ویلاها را از لحاظ جغرافیایی و نوع ساخت و شرایط و امکانات آنها، در مقابل شما قرار میدهیم تا با دیدی باز به انتخاب خود بپردازید.

 

خرید ویلا ارزان در جواهرده رامسر

اگر به دنبال خرید ویلای ارزان در جواهرده رامسر هستید، نیاز به تحقیق و مشاوره دارید. چرا که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. لذا برای خرید یک ویلای ارزان در جواهرده،‌ نیاز به بررسی دقیق ملک از جهات اسناد و مجوزها و امکانات است. نبایست اقدام به خرید ویلایی نمود که دچار مشکلات اساسی میباشد؛ اگرچه قیمت آن ارزان باشد. نمیتوانید انتظار خرید یک ویلای ارزان با کیفیت بالا در جواهرده را داشته باشید. اما اگر زیاد مشکل پسند نباشید، میتوانید ویلاهای قدیمی تر را، در متراژهای پایین‌تر، با قیمت مناسب و ارزان خریداری نمایید.

برخی عقیده دارند که ویلای کوچک و ارزان بیشتر و زودتر خرید و فروش میشود. از اینرو اقدام به خرید ویلاهای ارزان میکنند تا به وقت فروش، راحت تر سرمایه‌ی خود را نقد نمایند. در هر حال ما در این مسیر همراه شما هستیم. باما تماس بگیرید. ما شما را در خرید یک ویلای ارزان مناسب که دارای مشکل سند و مجوزها نباشد یاری میدهیم.

 

خرید ویلا اقساطی با وام در جواهرده رامسر

برخی انبوه‌سازان و یا تعاونی‌های مسکن، شرایط خاصی را برای فروش ویلاهای خود بصورت اقساطی ایجاد میکنند. برای مثال ویلاهای خود را بصورت اقساط و یا با وام‌های مدت دار عرضه میدارند. کسانیکه طالب خرید ویلای قسطی و یا خرید ویلا با وام در جواهرده رامسر هستند، میتوانند از مشاوران ما در رامسرلند در مورد اینگونه ویلاها پرسش نمایند.

شاید در جواهرده نتوان به سادگی ویلایی با شرایط اقساطی یافت، اما در شرایطی خاص، برخی فروشندگان اقدام به چنین کاری میکنند که شما میتوانید از طریق ما با آنها در تماس باشید. در صورت وجود اینگونه شرایط، ما خرید ویلا با اقساط در جواهرده را برای شما فراهم مینماییم.

از طرفی دیگر، برخی سازندگان ویلا، بر روی سند ویلای خود وام میگیرند. این وام در هنگام فروش، به خریدار واگذار میشود. لذا شما میتوانید با خرید ویلاهای وام دار در جواهرده، از شرایط خرید اقساطی ویلا در جواهرده بهره‌مند شوید.

در مقاله ای جداگانه ما به شرایط خرید ویلای اقساطی پرداخته‌ایم. شما میتوانید با مراجعه به صفحه‌ی شرایط خرید اقساطی ویلا در رامسر، از این شرایط آگاهی یابید.

 

خرید ویلای سنددار در جواهرده رامسر

اگر به دنبال خرید ویلا سند دار در جواهرده هستید، کار درستی در پیش گرفته‌اید. وقتی ویلایی دارای سند شش دانگ و تک برگ میباشد، خیال خریدار از بابت خرید ملک آسوده است. سعی کنید تا جای ممکن از خرید ملک های فاقد سند در شمال اجتناب کنید. برای خرید ویلا در جواهرده، حتما سندهای آنرا بررسی نمایید. داشتن سند تک برگ که از اداره ثبت اسناد تاییدیه داشته باشد، عامل بسیار مهمی در خرید ویلا در رامسر و قیمت‌گذاری بر روی آن میباشد. تا جای ممکن ویلاهای سند دار را برای خرید در رامسر و روستاهای اطراف آن انتخاب نمایید تا در هنگام فروش هم با مشکل مواجه نشوید.

این موضوع را حتما بررسی نمایید که سند ویلا نباید در رهن بانک باشد و هیچ گونه وامی نباید روی آن گرفته شده باشد؛ مگر اینکه وام به نام شما شود و شما ویلا را بصورت شرایطی و اقساطی خریداری نمایید. توجه به این نکات، بعدها شما را از دردسرهای خرید ملک در شمالراحت میکند. ما در رامسرلند انواع ویلاهای سند دار بررسی شده را مقابل شما قرار داده‌ایم. با ما تماس بگیرید تا شما را در اطمینان بخشی از اسناد ویلای مورد نظرتان، یاری دهیم.

 

محله‌های خوب جواهرده برای خرید ویلا

در هنگام خرید ویلا در جواهرده، حتما موقعیت و محله‌ی ملک مورد نظر خود را بصورت دقیق بررسی نمایید. امکانات محلی مهم برای خرید ویلا، ممکن است محله به محله متفاوت باشد. روستای جواهرده  ۱۲ محله قدیمی دارد که عبارتند از : جولاخیل، اوشیان سر، سید محله، برشی محله، آموسی خیل، صیقل محله، چاک دشت، سراب یا کربلا بنه، رمک محله، تنگدره، فتوک محله، کهنه تنگدره و شل‌محله. در اغلب این محله ها میتوانید ویلاها و خانه های روستایی زیبایی را برای خرید پیدا کنید.

اگر با مشاورین ما در رامسرلند تماس بگیرید، ما با توجه به سلایق شما، بهترین محله ها را برای خرید ویلا در جواهرده به شما پیشنهاد خواهیم داد.

 

 

فروش ویلا در جواهرده

اگر صاحب ویلایی در جواهرده هستید و قصد فروش آنرا دارید، سایت رامسرلند فضایی بسیار عالی و تخصصی برای به اشتراک گذاشتن ویلای شماست. شما براحتی تنها با چند کلیک ساده میتوانید ویلای خود را در سایت رامسرلند بصورت کاملا رایگان قرار دهید. مشتریانی که قصد بررسی و خرید ویلای شما را داشته باشند با ما تماس میگیرند و ما شما را در جریان این معامله قرار میدهیم.

تمامی مراحل فروش ویلا جواهرده شما را، متخصصین ما به عهده میگیرند و بهترین شرایط را برای انتقال اسناد و انتقال وجه مورد  نظر شما ایجاد مینمایند. معاملات امن همیشه در بسترهای امن اتفاق می‌افتند.

قیمت ویلا در جواهرده رامسر

قیمت ویلا در جواهرده رامسر بسته به عوامل مختلفی، کاملا متغیر است. قیمت‌ها بستگی به منطقه، امکانات، فاصله‌ی ویلا از جاده اصلی، متراژ ویلا و عوامل دیگری از این قبیل دارند. مجوعه ای از این عوامل متعدد سبب میشوند تا قیمت خرید و فروش یک ویلا محاسبه شود.

ارزان و یا گران بودن قیمت ویلا در جواهرده بی دلیل نیست. معمولا ویلاهای جواهرده قیمت نسبتا بالایی دارند. پس اگر قیمت ویلایی از قیمت سایر ویلاها خیلی پایینتر بود، حتما در مورد آن با ما مشورت نمایید. برای مثال گاهی نبودن امکانات و یا دور بودن از جاده اصلی و یا مشکل در سند ویلا، و یا حتی مشکلات خاص محلی، باعث ارزان شدن ویلایی در جواهرده میشود. شما میبایست به همه این نکات توجه کامل را مبذول کنید.

پیشنهاد ما اینست که پس از مطالعه ی دقیق این مقاله، حتما با مشاورین ما مشورت کنید. مشاورین ما با تحلیل خواسته‌های شما و در نظر گرفتن بودجه شما، بهترین ویلای مناسب برای شما را به حضورتان معرفی میکنند تا در صورت پسند، برای خرید آن اقدام نمایید.

در این قسمت در مورد عوامل موثر در قیمتگذاری ویلا در جواهرده رامسر، و نقش هر یک از این عوامل در محاسبه قیمت ویلا در جواهرده، صحبت میکنیم.

عوامل موثر در قیمت خرید و فروش ویلا  در جواهرده

 

  1. تاثیر موقعیت مکانی بر قیمت ویلا  در جواهرده
  2. تاثیر متراژ زمین ویلا  بر قیمت ویلا  در جواهرده
  3. تاثیر متراژ زیربنا بر قیمت ویلا در جواهرده
  4. تاثیر اسناد و مدارک ملک بر قیمت ویلا در جواهرده
  5. تاثیر دسترسی‌های شهری و جاده‌ای بر قیمت ویلا در جواهرده
  6. تاثیر امکاناتی نظیر آب و برق و گاز و تلفن بر قیمت ویلا در جواهرده
  7. تاثیر تجهیزات ویلا مانند استخر و جکوزی و … بر قیمت ویلا در جواهرده
  8. تاثیر مصالح بکار رفته در بنای ویلا ، بر روی قیمتگذاری ویلا در جواهرده
  9. و دیگر نکات مهمی که در هنگام مشاوره با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

استعلام قیمت خرید ویلا در جواهرده از طریق سایت رامسرلند

در همین صفحه از سایت رامسرلند، ویلا‌های متنوع ما را در جواهرده مشاهده نمایید. ویلاهایی در مکانها، موقعیت‌ها، و با امکانات مختلف را در نظر گرفته و قیمتهای آنها را باهم مقایسه نمایید. در این صفحه هم ویلاهای شیک برای فروش وجود دارد و هم خانه های روستایی و ویلاهای قدیمی. پس براحتی میتوانید قیمت ویلاهای شیک و لاکچری را مشاهده نمایید و هم قیمت ویلاهای ارزان را.

محدوده قیمت خرید و فروش ویلا در جواهرده رامسر

پس از بررسی قیمتهای ویلاهای مختلف، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما مشاوره‌ی دقیقی پیرامون قیمت ویلا با شرایط و امکانات مختلف ارائه کنند. ما انواع ویلاهای ییلاقی، جنگلی، کوهستانی و لاکچری در جواهرده را، با قیمت‌های متنوع مانند متری 10 میلیون و 15 میلیون تومان به بالا به شما معرفی میکنیم. معمولا ویلاهای جواهرده، محدوده قیمتی بین متری 10 میلیون تومان تا متری 50 میلیونتومان ـ بسته به ویژگیها و مصالح و امکانات ویلا ـ دارند.

بهترین قیمت خرید و فروش ویلا در جواهرده

در مشاوره های رایگان، مشاورین ما قیمت ویلاهایی در موقیعتهای عالی جواهرده با چشم‌اندازهای بسیار زیبا را به شما خواهند داد. ویلاهای بسیار شیک و لاکچری و مدرن با امکانات ویژه. بهترین قیمت برای خرید و فروش و یا اجاره انواع ویلا و خانه روستایی را در بهترین نقاط  روستای جواهرده، از رامسرلند بخواهید. بهترین قیمت خرید و فروش و اجاره ویلاهای  سند‌دار در جواهرده را، براحتی از رامسرلند استعلام کنید.

 

قیمت ارزان برای خرید ویلا در جواهرده

پیشنهاد ما اینست که معیار شما برای خرید ویلا در جواهرده، ارزان بودن آن نباشد. چرا که همانطور که پیش‌تر هم گفتیم، گاهی این ارزان بودن ها از سر ناچاری فروشنده نیست. بلکه گاهی سندها و مجوزهای زمین ملک ، مشکلاتی دارند و یا کاربری زمین و شرایط آن دچار مسائلی میباشد. در جواهرده قیمتهای متفاوتی برای خرید ویلاهای مختلف وجود دارد. شما در همین صفحه براحتی میتوانید قیمتهای مختلف از ویلای ارزان گرفته تا ویلای مدرن گران قیمت را مشاهده و بررسی نمایید.

برای مثال ویلایی در جواهرده با 550 متر زمین و 300   متر بنا را میتوان در حدود 27,000,000,000 تومان خرید. یعنی تقریبا متری 50 میلیون تومان . یا برای مثال ویلایی جنگلی در جواهرده با 200 متر زمین و 150 متر زیربنا  با قیمت متری 20 میلیون تومان فروخته میشود.  البته تمام این قیمت ها بستگی مستقیم به عوامل گوناگونی دارد. مثلا همانطور که گفتیم، سنددار بودن ویلا، امکانات ویلا، محله ی ویلا و مصالح بکار رفته در آن، در قیمت آن بسیار موثر میباشد.

رامسرلند ، بانک اطلاعاتی جامع خرید و فروش انواع ملک در رامسر و تنکابن، همواره در خدمت شماست تا با ارائه ی مشاوره‌های رایگان، شما را در خرید و فروش ملک در مکان مورد نظرتان یاری رساند. متخصصین املاک رامسرلند، با شناخت درست و تخصصی از بافت روستاهای رامسر از جمله جواهرده، شما را در یک خرید امن و پرسود یاری میرسانند. ما شما را راهنمایی میکنیم تا اقدام به خرید زمینی نمایید که از لحاظ اسناد و مجوزهای ساخت بی‌نقص باشد.