lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک زمین ییلاقی شمال

دسته ها

نوع ملک

مزایای خرید و فروش زمین ییلاقی در شمال

– چرا خرید و فروش زمین ییلاقی در شمال، از اقبال زیادی برخوردار است؟

-تفاوت زمین ییلاقی با زمین های معمولی در چیست؟

-آیا ییلاقی بودن زمین، بر قیمت خرید و فروش آن زمین در شمال تاثیری دارد؟

سوالاتی زیادی در مورد خرید و فروش زمین ییلاقی در شمال وجود دارد. خرید زمین در شمال سرمایه‌گذاری خوبیست و در واقع ییلاقی بودن زمین در شهرهای شمال کشور مانند رامسر و تنکابن، بر ارزش زمین می‌افزاید. چرا که اینگونه زمین‌ها دارای آب و هوای معتدل و فوق‌العاده‌ای هستند. اینگونه زمین‌ها ارزش بالایی دارند؛ چرا که برای سکونت – آن‌هم در فصلهای گرم سال مانند تابستان – بسیار عالی هستند. مثلا بسیاری افراد قصد خرید زمین ییلاقی در رامسر دارند. چرا که اینگونه زمینها برای ساخت ویلا و سکونت در فصلهای گرم سال، بسیار عالی بوده و از ارزش بالایی هم برخوردارند. این در مورد شهرهای دیگر هم صدق میکند. مثلا در مورد خرید زمین ییلاقی در تنکابن هم این مسئله صادق است. زمینهای ییلاقی تنکابن و رامسر بسیار زیبا بوده و از بهترین نقاط سکونت در شمال محسوب میشوند.

خرید زمین ییلاقی در شمال با قیمت مناسب
خرید زمین ییلاقی در شمال با قیمت مناسب

خرید و فروش زمین در شمال را با بهترین املاک رامسر تجربه کنید. ما در رامسرلند شما را به رویاهایتان نزدیک میکنیم. ما به شما کمک میکنیم تا زمین مورد نظر خود را در رامسر و روستاهای اطراف آن پیدا کرده و یا طراحی کنید. در رامسرلند، شما خرید یا فروش زمین در رامسر را با نهایت اطمینان انجام خواهید داد.

ساخت ویلا در زمین‌های ییلاقی شمال

یکی از مزایای مهم خرید یک زمین ییلاقی در شمال، مناسب بودن آن برای ساخت ویلا و یا آپارتمان در آنست. شما میتوانید در اینگونه زمین‌ها، ویلایی به سلیقه خود برای سکونت بسازید. چرا که این زمینهای ییلاقی بهترین زمین‌ها برای سکونت هستند. آب و هوای اینگونه زمین‌ها در ایام گرم سال عالی و خنک بوده و باعث میشود رطوبت شهرهای شمال، شما را آزار ندهد.

همچنین شما با گرفتن جواز ساخت آپارتمان میتوانید اقدام به ساخت آپارتمان در زمینهای ییلاقی نمایید. برای مثال شما وقتی اقدام به خرید زمین ییلاقی سند دار در رامسر میکنید، میتوانید در آن ویلایی با سلیقه‌ی خود بسازید. شاید این گزینه برای کسانیکه سلیقه‌های خاص دارند و یا توانایی ساخت عمارت را دارند، بهتر از خرید ویلا در رامسر باشد.  این مسئله در مورد خرید ویلا در تنکابن هم صدق میکند.

خرید زمین ییلاقی سند دار در شمال

در هنگام خرید زمین‌ ییلاقی در شمال، حتما به این نکته دقت کنید که زمین دارای سند بوده در در سازمان ثبت اسناد و املاک، بتوان آنرا استعلام و رهگیری نمود. در این حالت شما با خیالی آسوده خرید زمین را انجام داده و بعد از آن دچار مشکل نخواهید شد. مگرنه ممکن است بعد از خرید زمین و در حین ساخت ویلا یا آپارتمان در آن، با مشکلاتی در مورد مالکیت زمین مواجه شوید. از خرید زمین‌های ییلاقی فاقد سند به جهت ارزان بودن آنها خودداری نمایید. مگر اینکه مراحلی را که باعث محکم شدن قرارداد میشود طی نمایید. البته شما میبایست در هنگام خرید ویلا در شمال هم به این نکته مهم دقت نمایید.

قیمت زمین ییلاقی در شمال

قیمت زمین های ییلاقی در شمال به عوامل مختلفی بستگی دارد. ما در اینجا به تعدادی از آنها اشاره میکنیم:

  • قیمت زمین ییلاقی سند دار در شمال بیشتر از زمین ییلاقی فاقد سند میباشد.
  • قیمت زمین ییلاقی دارای جواز ساخت با زمینی که مجوزهای ساخت را ندارد متفاوت است.
  • قیمت زمین ییلاقی در مناطق مختلف شمال (شهری یا روستایی) متفاوت است.
  • قیمت زمین ییلاقی دارای عمارت ممکن است با زمین فاقد عمارت فرق کند.
  • قیمت زمین ییلاقی ساحلی در شمال، با قیمت زمین ییلاقی جنگلی و … متفاوت است.
  • قیمت زمین ییلاقی در داخل شهرک‌ها با زمین مسکونی در بیرون شهرک متفاوت است.
  • متراژ زمین ییلاقی در شمال، در قیمت آن بسیار موثر است.

برای مثال ممکن است قیمت زمین ییلاقی در متراژ 500 متری در یکی از شهرهای شمال مانند رامسر در حدود 4,000,000 تومان برای هر متر مربع باشد. اما مثلا ممکن است قیمت زمین ویلایی دیگری در متراژ 2000 متر برای هر متر مربع 2,000,000  تومان برای هر متر مربع باشد. در واقع معمولا هرچه زمین وسیعتر باشد قیمت هر متر مربع آن کمتر میشود. اما مکان و امکانات زمین در قیمت آن تاثیر زیادی دارد. زمینهای ییلاقی دارای آب و برق قیمت بیشتری دارند. اگر گاز هم به آن اضافه شود، بازهم بر قیمت آن می‌افزاید.

ملک شما در صدر جستجوی خریداران 

تور مجازی، عکاسی هوایی و چیدمان هوش مصنوعی برای نمایش جذاب ملک شما به خریداران.

بهینه سازی برای افزایش بازدید و مشاوره تخصصی برای معامله ای پرسود.

ارسال فایل شما به صورت اس‌ام‌اس، پوش و منطقه‌ای برای خریداران بلقوه.