lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک سادات شهر

دسته ها

نوع ملک

سادات‌شهر : شهر ساحلی رامسر برای ملک

خرید ملک در سادات شهر رامسر ، مثلا مانند یک قطعه زمین ساحلی در سادات محله رامسر برای ساخت یک ویلا یا آپارتمان ساحلی، بسیار مورد توجه خریداران ملک در رامسر میباشد. سادات‌شهر یکی از شهرهای ساحلی و زیبای رامسر میباشد. شهری با موقعیتی عالی برای خرید و فروش زمینهای ساحلی و آپارتمان و ویلا در نزدیک رامسر.

وقتی در جاده ساحلی رامسر به سمت شرق (یعنی به سمت تنکابن) حرکت کنید، حدود 4 کیلومتر بعد ، یعنی پیش از آنکه به شهر کتالم برسید، به شهر زیبای ساحلی “سادات شهر” یا همان ” سادات محله” میرسید. سادا‌محله را یکی از بکرترین و زیباترین شهرهای رامسر میدانند. جایی مابین ارتقاعات زیبای کتالم و رامسر و بهشتی برای سکونت و آرامش در غرب استان مازندران . مکانی بسیار ماسب برای خرید ملک در رامسر.

 

خرید ملک در سادات‌شهر رامسر با رامسرلند

خرید ملک در سادات‌شهر رامسر با رامسرلند، مرجع خرید ملک در رامسر و تنکابن

خرید و اجاره خانه در سادات شهر رامسر

اجاره خانه در سادات‌شهر یا سادات محله رامسر، بسیار پر رونق است. این امر دلایل زیادی دارد . موقعیت سادات‌محله و امکانات آن در خرید خانه و آپارتمان در این منطقه بسیار تاثیرگذار بوده است. حتی کسانیکه قصد خرید خانه و آپارتمان در سادات‌شهر را ندارند، نسبت به اجاره‌ی آن اقدام میکنند تا اوقات خوشی را در این منطقه ی زیبای توریستی سپری کنند.

اين شهر سرسبز و توريستي، با جاذبه‌هاي وصف ناپذير گردشگري در دامنه جنگلهای انبوه و سبز حاشیه‌ی دریای خزر، 19 كيلومتر مربع مساحت و حدود 17 هزار نفر جمعيت دارد. کنار هم واقع شدن دریا و جنگل در این منطقه از رامسر، به این منطقه جلوه‌ی خاصی از زیبایی عطا کرده و این مکان را برای سکونت، بسیار دلخواه عام و خاص نموده است.

اجاره خانه در سادات ‌محله رامسر
اجاره خانه در سادات ‌محله رامسر

سادات شهر از سمت شمال به سواحل زيباي درياي خزر منتهی میشود. این شهر زیبا از جنوب به ارتفاعات و چشم‌اندازهاي طبيعي و سرسبز روستاي اربه‌كله (اربکله) ، روستای ليماك و لرسانور میرسد كه علاوه بر پوشش جنگلي متنوع و منحصر به فرد، زمین‌ها و  باغات چاي و مركبات را نيز در پايين دست و ميان بند خود جاي داده است. سادات شهر از سمت شرق به رودخانه نسارود در شرق كتالم، و از غرب به تلخ آبرود در امتداد غربي سادات شهر منتهي ميشود.

 

تقسیمات محله‌ای سادات شهر برای خرید آپارتمان و زمین

البته در تقسمات شهری، شهرداری کتالم و سادات شهر یکیست و خیلی از مردم در هنگا خرید زمین و آپارتمان، نام ایندو محله را در کنار هم میشناسند. برای همین هم خرید ویلا در کتالم رامسر، هم‌تراز با خرید ملک در سادات‌شهر میباشد. گویش این دو شهر هم همان لهجه ی گیلکی میباشد. البته این گویش، گویش محلی خاصی است که در مابین مازندران و گیلان مرسوم است. محله های سادات شهر که به محله ی کتالم هم چسبیده است را میتوان به این صورت نام برد:

کندسر- پایین محله- شیعه کلایه – بریشی -نياسته – تلارسر – كردمحله – طالش محله – كوزه گر محله – مشاء كلايه – پيازكش – خانسر – دشت جلم – پوده و ميانحاله.

محله‌های مناسب برای خرید زمین و ویلا و آپارتمان در سادات‌شهر رامسر
محله‌های مناسب برای خرید زمین و ویلا و آپارتمان در سادات‌شهر رامسر

خرید ملک در سادات شهر

خرید ملک در سادات‌شهر رامسر، یک سرمایه‌گذاری مطمئن و یک تصمیم عالی در زمینه خرید ملک در رامسر میباشد. سادات‌شهر که در زمان قدیم به سادات‌محله هم شهرت داشت، در دامنه جنگل‌های سرسبز البرز و دریای خزر قرارگرفته و این امر آنرا همچون نگینی درخشان در بین شهرهای شمالی کشور قرار داده است. زیبایی زایدالوصف این منطقه باعث شده تا بسیاری از کسانی که قصد سرمایه‌گذاری و یا خرید ملک مسکونی در منطقه‌ی بکر و خوش‌آب و هوای شمال را دارند، قصد خرید ملک در این منطقه‌ی بسیار زیبا را داشته باشند. براستی هم سکونت در این منطقه‌ی خوش آب و هوا بسیار مطبوع طبع است. شاید شما هم قصد سرمایه‌گذاری در این شهر رامسر را کرده و قصد خرید زمین در سادات‌شهر را داشته باشید.

شاید هم قصد اقامت در این شهر ساحلی رامسر را کرده و بدنبال خرید ویلا در سادات‌شهر هستید. به هر حال شما با کسانیکه قصد خرید ویلا و زمین در کتالم را کرده اند همسایه میشوید. همینطور با کسانیکه قصد خرید زمین و ویلا در اربکله را دارند. چرا که این شهرهای رامسر همه در مجاورت هم میباشند. ما شما را یاری میدهیم تا چنانچه به دنبال زمین یا باغ یا ویلا و آپارتمان در این شهر رامسر هستید، بتوانید بهترین ملک را با بهترین قیمت یافته و خرید نمایید.

اگر هم در منطقه سادات‌شهر ، ملکی دارید که قصدفروش آنرا دارید، از آپارتمان و ویلا گرفته تا باغ و زمین، میتوانید با مشاورین ما در رامسرلند مشاوره نمایید. متخصصین ما، بهترین مشاوره ها را در خصوص خرید و فروش ملک در سادات‌شهر رامسر به شما ارائه خواهند داد

خرید و فروش زمین در سادات‌شهر رامسر

زمین‌های منطقه‌ی سادات‌محله دارای آب و هوایی بسیار عالی و چشم اندازهای بی‌نظیری میباشد. این منطقه با جاذبه‌های بی نظیر گردشگری بدلیل وجود سواحل دریای خزر و مناطق جنگلی، با برخورداری از منابع فراوان آب و مواهب طبیعی و زیبیی‌های منحصر بفرد، منطقه‌ای عالی برای خرید زمین مسکونی و کشاورزی محسوب میشود. زمین‌های مسکونی و کشاورزی سادات‌شهر دارای ویوی زیبای کوه و جنگل و دریا میباشند. از اینرو، بسیاری از کسانیکه قصد خرید زمین در رامسر را دارند، زمینهای این منطقه را از دست نمیدهند. خرید و فروش زمین‌های سند دار در سادات‌شهر رونق بالایی دارد و برای ساخت و ساز ویلا و آپارتمان، بسیار مناسب هستند. حتما از صفحه خرید زمین در سادات شهر رامسر دیدن نمایید.

قیمت زمین در سادات محله رامسر

قیمت زمین در سادات محله رامسر را میتوانید در همین صفحه از سایت رامسرلند مشاهده نمایید. همانطور که میبینید، قیمتها برای خرید انواع زمین متفاوتند. قیمت زمین در سادات ملحه ممکن است به تناسب متراژ یا مکان و یا کاربری زمین، بسیار تغییر کند. برای مثال قیمت زمینی به مساحت 350 متر مربع در سادات محله، متری 5,000,000 تومان میباشد. اما ممکن است زمینی به همین مساحت در بافت شهری یا کنار دریا و لب ساحل 15 میلون تومان باشد.

چنانچه قصد خرید قطعه زمین کشاورزی و یا قطعه زمین مسکونی برای ساخت آپارتمان و یا ویلا را در سادات‌شهر دارید، ما به شما کمک میکنیم تا زمین دلخواه خود را در این منطقه زیبا، با قیمت مناسب پیدا کنید. چنانچه زمینی برای فروش در سادات‌شهر دارید، با ما مشاوره کنید. ما بهترین شرایط را برای فروش زمین شما در این منطقه فراهم می‌آوریم.

خرید و فروش باغ در سادات‌شهر

وجود باغ های زیبا در منطقه ی سرسبز سادات شهر، بسیاری از خواستاران ملک در این منطقه را بر آن میدارد تا برای خرید باغ یا باغچه در سادات شهر اقدام کنند. باغ‌های میوه‌ی دارای ملک در این منطقه بسیارند. اگر خواهان باغ در این شهر زیبای رامسر هستید، ما به شما در مشاوره املاک رامسرلند کمک میکنیم تا برای خرید یا فروش باغ در سادات شهر بدون دردسر اقدام نمایید. قیمت خرید یا فروش باغ مرکبات، باغّهای چای ، باغهای مسکونی و … در منطقه سادات شهر رامسر را از ما بخواهید. مشاورین ما تخصصی ترین مشاوره را به شما میدهند.

خرید و فروش ویلا در سادات‌شهر

خرید ویلا در سادات‌شهر انتخابی عالی برای کسانی است که قصد خرید ویلا در رامسر را دارند. شهری ساحلی با ویوی کوه و جنگل و دریا، حقیقتا بهترین مکان برای خرید یا ساخت ویلای مسکونی میباشد. تاسيس شهرداري این منطقه در سال 1340 هجري شمسي باعنوان شهرداري كتالم و سادات محله بوده است. تغيير نام سادات محله به سادات شهر در سال 1380 بموجب مصوبه هيات وزيران صورت پذيرفت . سادات شهر مانند ديگر نقاط معتدل و مرطوب مازندران، برای خرید یا ساخت ویلا بسیار مناسب است. از طرف ديگر این منطقه بدليل وجود آبگرمهاي متعدد كه در حال حاضر توسط شهرداري، آب‌ چشمه‌ی آن لوله‌كشي و بصورت وانهاي متعدد و بهداشتي درآمده و هر يك داراي مواد خاصي از املاح معدني بوده و در درمان بيماريهاي پوستي و عصبي و رفع خستگي تاثير زيادي دارد، از شهرت خاصي برخوردار شده است. از اینرو همواره گردشگران و توريستها براي استفاده از اين آبهاي معدني به اين شهر عزيمت مي‌كنند.

 

پیشنهاد میکنیم ویلاهای زیبای تنکابن را هم در صفحه خرید ویلا در تنکابن مشاهده و بررسی نمایید.

در راستای روند رو به رشد خرید و فروش ملک در شمال ، مشاهده میشود که فروش ویلا در رامسر هم رو به افزایش است. همین امر سبب افزایش فروش ویلا در سادات‌شهر هم میشود. بدلیل روند رو به رشد خرید ویلا در شهرهای اطراف رامسر نظیر سادات‌شهر، چنانچه در خصوص خرید و فروش ویلا در این منطقه نیاز به مشاوره دارید، ابتدا صفحه خرید ویلا در سادات شهر را مشاهده نمایید. سپس همکاران ما بهترین مشاوره را به شما خواهند داد. ما ترتیبی اتخاذ میکنیم تا شما ویلای مورد نظر خود را با امکانات دلخواهتان در این منطقه ی زیبا و دوست‌داشتنی پیدا کنید.

برای خرید یا فروش ویلا ارزان، ویلاهای ییلاقی، ویلاهای لب دریا یا جنگل با قیمت مناسب، و ویلاهای شیک و لوکس در سادات‌شهر با امکانات کامل، حتما با ما مشورت نمایید.

 

 

خرید آپارتمان در سادات شهر رامسر

قیمتی که برای خرید آپارتمان در سادات‌ شهر رامسر میبایست هزینه نمایید متغیر است. قیمت‌ها بستگی به عواملی دارد که گاه این عوامل ثابت و گاه متغیر هستند. بطور کلی برای خرید آپارتمان در رامسر میبایست به نکات مختلفی که بر روی قیمت آن موثرند توجه کنید. قیمت آپارتمان در سادات شهر رامسر در حال حاضر در سال 1401 برای واحدهای نوساز حتی تا متری 24 میلیون تومان هم رسیده است. اما بسته به شرایط مختلف، قیمتهای پایین‌تر و مناسب‌تری را هم میتوان یافت. بهتر است برای استعلام قیمت آپارتمان در سادات‌شهر رامسر، با ما تماس گرفته و با متخصصین ما بصورت رایگان مشاوره نمایید. اما برای رفاه حال شما، در این قسمت به برخی از آنها اشاره میکنیم:

با ما در رامسرلند تماس بگیرید تا با توجه به توان مالی شما برای سرمایه‌گذاری و یا اقامت، بهترین موارد را پیشنهاد نماییم. ضمنا در همین صفحه میتوانید فایلهای ما را در زمینه خرید و فروش باغ، زمین، ویلا و آپارتمان در سادات‌شهر مشاهده نمایید.

 

پیشنهاد رامسرلند به شما :

در نهایت ما به شما پیشنهاد میکنیم که صفحات زیر را هم مشاهده نمایید:

قیمت آپارتمان در کتالم رامسر

قیمت آپارتمان در اربکله رامسر

قیمت آپارتمان در جواهرده رامسر

قیمت زمین در جنت رودبار رامسر

خرید آپارتمان در دوهزار تنکابن