lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک زمین جواهر ده

دسته ها

نوع ملک

راهنمای خرید و فروش انواع زمین در جواهرده رامسر

خرید زمین در جواهرده ، تصمیم بفوق العاده‌ای برای شماست. هم از جهت سرمایه گذاری و هم از جهت مکانی خاص و زیبا برای سکونت و تفریح. اگر قصد خرید زمین  در یکی از روستاهای زیبای رامسر را داشته باشید، قطعا جواهرده رامسر، بهشتی فوق‌العاده زیبا برای شما محسوب میشود. این روستای بینظیر در حدود 27 کیلومتری از شهر رامسر به سمت جنوب در جاده‌ای که به جاده‌ی جواهرده موسوم است ، در دل کوههای سرسبز البرز قرار گرفته است. مسیری بشدت زیبا که آنرا به دالان بهشت می‌شناسند.

جواهرده روستایی بکر و زیباست که آب و هوای خاصش، آنرا به ییلاقی بی‌نظیر برای ساکنانش بدل کرده است. جواهرده، سرزمین زیبایی‌ست برای خرید زمین ییلاقی در رامسر.  شما میتوانید در این روستا، به دنبال خرید زمین‌های مسکونی خاص، زمین‌های ییلاقی، باغ و باغ ویلاهای بسیار رویایی باشید.

 

خرید زمین در جواهرده رامسر
خرید زمین در جواهرده رامسر

چرا جواهرده برای خرید زمین در رامسر مناسب است؟

بسیاری از کسانیکه خواهان خرید زمین در رامسر هستند، زمینهای جواهرده را برمیگزینند. عده‌ای در خرید زمین در جواهرده ، قصد سرمایه‌گذاری دارند. برخی قصد ساخت و ساز و سکونت و عده‌ای هم قصد زراعت در آن را دارند. آب و هوا و طبیعت خاص جواهرده هم برای سرمایه داران، هم برای ساکنان و هم برای کشاورزان و باغداران بسیار مناسب میباشد.

در هر دو صورت ما در رامسرلند، ‌تیم مجربی برای مشاوره در زمینه خرید و فروش زمین مسکونی و زراعی در جواهرده داریم. اگر شما هم بدنبال خرید قطعه زمینی در جواهرده هستید، و یا زمینی برای فروش در جواهرده را دارید، فرصت مشاوره با تیم تخصصی رامسرلند را از دست ندهید. ما بهترین قیمت برای خرید و فروش زمینهای مسکونی و یا زمین‌های دارای بنا را در این روستای زیبا به شما ارائه میدهیم.

شرایط خرید انواع زمین در جواهرده رامسر

انواع مختلفی از زمین با شرایط مختلف و گوناگون در جواهرده برای خرید و فروش وجود دارد. در این قسمت شما را با انواع زمین برای خرید و فروش و شرایط گوناگون معامله زمین در جواهرده آشنا میکنیم:

 

خرید زمین در جواهرده رامسر برای سرمایه‌گذاری

کسانیکه قصد سرمایه‌گذاری بر روی زمین‌های رامسر را دارند، جواهرده را مکانی بسیار مناسب برای خرید زمین به‌حساب می‌آورند. چرا که این روستا به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی، دارای آب و هوای ییلاقی و خنک، طبیعت زیبا و چشم انداز بی‌نظیر میباشد. از اینرو اگر زمین را صرفا برای خرید و فروش هم معامله کنند، سود بالایی کسب میکنند. اما بهترین سود و سرمایه‌گذاری، در ساخت و ساز ویلا و آپارتمان در زمینهای مسکونی این روستا وجود دارد. این باعث میشود که عده‌ای هم، بجای خرید زمین در جواهرده، اقدام به خرید خانه کلنگی در جواهرده نمایند، تا با تخریب آن، اقدام به ساخت ملک نوساز نمایند.

خرید زمین در جواهرده برای ساخت ویلا و آپارتمان

همانطور که گفته شد، بیشترین سود در خرید زمین در جواهرده و دیگر زمینهای رامسر، وقتی بوجود می‌آید که شما قصد ساخت و ساز داشته باشد. شما میتوانید با خرید زمین مسکونی در جواهرده، اقدام به ساخت ویلا یا آپارتمان نمایید. این امر، ارزش افزوده بالایی بر روی قیمت زمین خریداری شده ی شما ایجاد میکند.

اگر به دنبال شرکتی برای ساخت عمارت در جواهرده هستید، ما تمام پروژه‌ی شما را از یافتن و خرید زمین مسکونی در بهترین مکانهای جواهرده گرفته تا اخذ مجوزهای ساخت، و همچنین ساخت انواع آپارتمان ها و ویلاهای شیک و مدرن همراه با دکوراسیون ویژه بر عهده میگیریم. کافیست برای مشاوره ی رایگان با ما تماس حاصل نمایید.

خرید زمین در جواهرده برای سکونت

اگر بدنبال خرید زمین مسکونی در جواهرده باشید، نیاز به دقت بیشتری دارید. اگر قصد شما از خرید زمین در جواهرده رامسر، اینست که خود در آن زمین، ویلایی با سلیقه‌ی خود بسازید و در آن سکونت کنید، ، میبایست گزینه های بیشتری را مدنظر خود قرار دهید و بخوبی تحقیق کنید. زمین‌های ییلاقی جواهرده با طبیعت بی‌نظیر آن مکانی بینهایت زیبا برای ساخت ویلا یا آپارتمان و سکونت در آن میباشد. در جواهرده شما چهارفصل زیبای سال را تجربه خواهید کرد.

اگر برای سکونت در جواهرده، به دنبال خرید زمین هستید، پیشنهاد میکنیم تا حتما با مشاورین ما تماس بگیرید. چرا که سکونت در یک منطقه، نیاز به آشنایی کامل با محله ها و امکانات و نکات خاصی میباشد که برای یک سکونت آرام و بی دردسر نیاز است. اگر هم به دنبال خرید ویلای آماده هستید، صفحه خرید ویلا در جواهرده را مشاهده نمایید. با ما تماس بگیرید. ما شما را با بهترین محله های جواهرده برای خرید زمین مسکونی آشنا میکنیم.

خرید زمین کشاورزی در جواهرده برای زراعت

خرید زمین های کشاورزی در جواهرده هم از نمونه داد و ستدهای ملک در جواهرده محسوب میشود. خاک حاصلخیر این روستای زیبای رامسر، باعث میشود که عده ای خواهان خرید زمین در جواهرده برای کشاورزی بوده و در آن اقدام به زراعت نمایند. در این زمینه هم سایت رامسرلند در خدمت شماست تا با مشاوره ای درست و سنجیده، زمینی با امکانات خوب برای شما فراهم نماید.

خرید باغ در جواهرده رامسر

برخی از سرمایه‌گذاران، خرید باغ در جواهرده را ترجیح میدهند. خرید باغ در جواهرده هم مزایای خود را دارد. باغهای درختکاری شده فضای زیبایی را برای ساخت امارت در آن ایجاد میکنند. از طرفی باغ میتواند بنوعی تجارت و پیشه هم در نظر گرفته شود.

وجود باغهای مرکبات زیبا در این روستای دلنشین و خوش آب و هوا، عده ای را برای داشتن و خریدن باغ در جواهرده ترغیب مینماید. هدف برخی از خرید باغ در جواهرده، ساخت یک باغ ویلا در این روستای ییلاقی رامسر میباشد. که البته میبایست به سلیقه‌ی این افراد آفرین گفت.

بهترین محله‌های جواهرده برای خرید زمین

در هنگام خرید زمین در جواهرده، حتما موقعیت و محله‌ی ملک مورد نظر خود را دقیق بررسی نمایید. امکانات محلی مهم برای خرید ملک، ممکن است محله به محله متفاوت باشد. روستای جواهرده  ۱۲ محله قدیمی دارد که عبارتند از : جولاخیل، اوشیان سر، سید محله، برشی محله، آموسی خیل، صیقل محله، چاک دشت، سراب یا کربلا بنه، رمک محله، تنگدره، فتوک محله، کهنه تنگدره و شل‌محله.

اگر با مشاورین ما در رامسرلند تماس بگیرید، ما با توجه به سلایق شما، بهترین محله ها را برای خرید زمین در جواهرده به شما پیشنهاد خواهیم داد.

فروش زمین در جواهرده رامسر

اگر صاحب زمینی در جواهرده هستید و قصد فروش آنرا دارید، سایت رامسرلند فضایی بسیار عالی و تخصصی برای به اشتراک گذاشتن زمین شماست. شما براحتی تنها با چند کلیک ساده میتوانید زمین خود را در سایت رامسرلند بصورت کاملا رایگان قرار دهید. مشتریانی که قصد بررسی و خرید زمین شما را داشته باشند با ما تماس میگیرند و ما شما را در جریان این معامله قرار میدهیم.

تمامی مراحل فروش زمین شما در جواهرده را، متخصصین ما به عهده میگیرند و بهترین شرایط را برای انتقال اسناد و انتقال وجه مورد  نظر شما ایجاد مینمایند. معاملات امن همیشه در بسترهای امن اتفاق می‌افتند.

 

قیمت زمین در جواهرده رامسر

قیمتی که برای خرید زمین در جواهرده رامسر میبایست هزینه نمایید متغیر است. قیمت‌ها بستگی به منطقه، امکانات، فاصله‌ی زمین از جاده اصلی، متراژ و عوامل دیگری از این قبیل دارند. مجوعه ای از این عوامل متعدد سبب میشوند تا قیمت خرید و فروش یک زمین محاسبه شود.

ارزان و یا گران بودن قیمت زمین در جواهرده بی دلیل نیست. برای مثال گاهی نبودن امکانات و یا دور بودن از جاده اصلی و یا مشکل در سند ملک، باعث ارزان شدن قطعه زمینی در جواهرده میشود. شما میبایست به همه این نکات توجه کامل را مبذول کنید. پیشنهاد ما اینست که پس از مطالعه ی دقیق این مقاله، حتما با مشاورین ما مشورت کنید. مشاورین ما با تحلیل خواسته‌های شما و در نظر گرفتن بودجه شما، بهترین زمین‌های مناسب برای شما را به حضورتان معرفی میکنند تا در صورت پسند، برای خرید آن اقدام نمایید.

در این قسمت در مورد عوامل موثر در قیمتگذاری زمین در جواهرده، و نقش هر یک از این عوامل در محاسبه قیمت زیمن در جواهرده، صحبت میکنیم.

عوامل موثر در قیمت خرید و فروش زمین در جواهرده

 

  1. تاثیر موقعیت مکانی بر قیمت زمین در جواهرده
  2. تاثیر کاربری زمین بر روی قیمتگذاری زمین در جواهرده
  3. تاثیر متراژ زمین بر قیمت زمین جواهرده
  4. تاثیر اسناد و مدارک و مجوزهای زمین بر قیمت زمین جواهرده
  5. تاثیر دسترسی‌های شهری و جاده‌ای بر قیمت زمین در جواهرده
  6. تاثیر امکاناتی نظیر آب و برق و گاز بر قیمت زمین جواهرده
  7. و دیگر نکات مهمی که در هنگام مشاوره با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

استعلام قیمت خرید زمین در جواهرده از طریق سایت رامسرلند

در همین صفحه از سایت رامسرلند، زمین‌های متنوع ما را در جواهرده مشاهده نمایید. زمین‌هایی در مکانهای، موقعیت‌ها، و با امکانات مختلف را در نظر گرفته و قیمتهای آنها را باهم مقایسه نمایید. در این صفحه هم زمینهای مسکونی برای فروش وجود دارند و هم زمینهای مسکونی و باغات و مزارع. برای مثال، عده‌ای که به دنبال قیمت خانه روستایی در جواهرده هستند، سایت رامسرلند را مرجعی کامل برای استعلام قیمت خانه های روستایی در جواهرده و دیگر روستاهای رامسر خواهند یافت. همچنین برای استعلام قیمت زمین در جواهرده، سایت رامسرلند یکی از بهترین مراجع شما خواهد بود.

پس از بررسی قیمتهای زمینهای مختلف، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما مشاوره‌ی دقیقی پیرامون قیمت زمین در شرایط مختلف ارائه کنند. ما انواع زمینهای ییلاقی، زراعی، کشاورزی و جنگلی در جواهرده را، با قیمت‌های متنوع مانند متری 3 میلیون و 5 میلیون تومان به بالا به شما معرفی میکنیم.

در مشاوره های رایگان، مشاورین ما قیمت زمینهایی در موقیعتهای عالی جواهرده با چشم‌اندازهای بسیار زیبا را به شما خواهند داد. بهترین قیمت برای خرید و فروش و یا اجاره انواع زمین، زمینهای کشاورزی ارزان و زمینهای روستایی را در بهترین نقاط  روستای جواهرده، از رامسرلند بخواهید. بهترین قیمت خرید و فروش و اجاره زمینهای سند‌دار در جواهرده با کاربری کشاورزی و یا مسکونی را، براحتی از رامسرلند استعلام کنید.

قیمت ارزان برای خرید زمین در جواهرده

پیشنهاد ما اینست که معیار شما برای خرید زمین در جواهرده، ارزان بودن آن نباشد. چرا که گاهی این ارزان بودن ها از سر ناچاری فروشنده نیست. بلکه گاهی سندها و مجوزهای زمین ، مشکلاتی دارند و یا کاربری زمین و شرایط آن دچار مسائلی میباشد.

در جواهرده قیمتهای متفاوتی برای خرید زمینهای مختلف وجود دارد. شما در همین صفحه براحتی میتوانید قیمتهای مختلف از ارزان گرفته تا زمینهای گران قیمت را مشاهده و بررسی نمایید.

برای مثال زمینی با وسعت 100 متر را میتوان در حدود 500 میلیون تومان خرید. البته تمام این قیمت ها بستگی مستقیم به عوامل گوناگونی دارد. مثلا همانطور که گفتیم، سنددار بودن زمین، در قیمت آن بسیار موثر میباشد.

 

قیمت زمین مسکونی در جواهرده

شاید بیشترین قیمتی که در زمینهای جواهرده استعلام میشود،‌قیمت زمین مسکونی در جواهرده باشد. زمینهای مسکونی میبایست شرایط کاملی برای ساخت و ساز داشته باشند. مگرنه قیمت آنها نبایست بالا باشد. برای استعلام و قیمتگذاری درست زمین‌های مسکونی جواهرده میبایست به عوامل مختلفی مانند سند، کاربری، مجوز ساخت، متراژ، محله ی زمین، منابع و دسترسی‌های شهری و امکانات محلی توجه ویژه مبذول نمود.

برای مثال میتوان قطعه زمینی مسکونی همراه با سند و مجوز ساخت را در جواهرده رامسر، به قیمت متری 10 تا 15 میلیون تومان بنابر شرایط متفاوت خریداری نمود.

 

قیمت زمین کشاورزی و باغ در جواهرده

قیمت زمین کشاورزی در جواهرده نسبت به زمین مسکونی پایین‌تر میباشد. اما قیمتگذاری برای زمینهای کشاورزی هم نکات مخصوص به خود را دارد. پیشنهاد ما اینست که حتما با مشاورین ما مشورت نمایید.

برای مثال شما میتوانید قطعه زمینی با کاربری باغ را در جواهرده با قیمت متری 5,000,000 تومان خریداری نمایید. البته برای استعلام قیمتهای دقیق زمینها میبایست حتما زمین را مشاهده نموده و در مورد شرایط و امکانات آن بررسی دقیق مبذول فرمایید.

 

قیمت زمین سند دار در جواهرده رامسر

قیمت زمین های سند دار در جواهرده رامسر، گران‌تر از زمین هاییست که فاقد زمین هستند. برای مثال قطعه زمینی 300 متری در جواهرده با سند تک برگ با چشم انداز کوه و جنگل میتواند متری 10,000,000 تومان باشد. شما میتوانید قیمت زمینهای مختلفی در متراژهای مختلف با کاربری های متفاوت را که دارای سند هستند، در سایت رامسرلند بررسی نمایید. برای بررسی دقیق تر و تحقیقات بیشتر، میتوانید با ما مشاوره نمایید. ما شما را با زمینهای سنددار بسیار عالی در جواهرده آشنا میکنیم و فرصت خرید آنها را برای شما مهیا میکنیم.

 

رامسرلند ، بانک اطلاعاتی جامع خرید و فروش انواع ملک در رامسر و تنکابن، همواره در خدمت شماست تا با ارائه ی مشاوره‌های رایگان، شما را در خرید و فروش ملک در مکان مورد نظرتان یاری رساند. متخصصین املاک رامسرلند، با شناخت درست و تخصصی از بافت روستاهای رامسر از جمله جواهرده، شما را در یک خرید امن و پرسود یاری میرسانند. ما شما را راهنمایی میکنیم تا اقدام به خرید زمینی نمایید که از لحاظ اسناد و مجوزهای ساخت بی‌نقص باشد.