lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک ویلا کتالم

دسته ها

نوع ملک

راهنمای خرید و فروش ویلا در کتالم رامسر

خرید ویلا در کتالم رامسر ، یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانیست که قصد خرید ویلا در یکی از مناطق نزدیک به رامسر را دارند. خرید ویلا در کتالم، هم برای سرمایه‌گذاری و هم برای سکونت بسیار مناسب میباشد. خرید ویلا در این شهر زیبای رامسر، یکی از انتخاب‌های فوق‌العاده و پرسود در حوزه‌ی خرید ملک در رامسر محسوب میشود.

در این صفحه شما را با مسائل و نکات مهم پیرامون خرید و فروش و قیمت ویلا در کتالم آشنا میکنیم. مهم است بدانید که هنگام خرید ویلا در کتالم رامسر  و دیگر شهرهای نزدیک و اطراف رامسر، میبایست به نکات مهمی توجه کرد. از آنجا که خرید ویلا در سادات شهر رامسر هم به مانند کتالم است ، همین نکات در مورد این منطقه هم صدق میکند. برخی از این نکات را در این صفحه بیان کرده ایم و برخی دیگر از این نکات را به تفصیل میتوانید در صفحه نکات مهم خرید ویلا در رامسر مشاهده نمایید.

خرید ویلا در کتالم رامسر
خرید ویلا در کتالم رامسر

اگر قصد خرید ویلا، باغ و یا زمین مسکونی و کشاورزی در کتالم رامسر را دارید، و به دنبال بهترین املاک رامسر میگردید، میتوانید از مشاوره با متخصصین ما در رامسرلند بهره ببرید. اگر هم در منطقه کتالم از توابع رامسر، ملکی دارید که قصدفروش آنرا دارید، از آپارتمان و ویلا گرفته تا باغ و زمین، میتوانید با مشاورین ما در رامسرلند مشاوره نمایید. متخصصین ما، بهترین مشاوره ها را در خصوص خرید و فروش ملک در کتالم رامسر به شما ارائه خواهند داد.

بررسی موقعیت شهر کتالم در رامسر جهت خرید زمین و باغ و ویلا

بررسی موقعیت کتالم روی نقشه برای خرید ویلا در کتالم
بررسی موقعیت کتالم روی نقشه برای خرید ویلا در کتالم

اگر از شهر رامسر به سمت شرق یعنی به سمت تنکابن (شهسوار) حرکت کنید، پس از گذشتن از منطقه سلمان‌شهر، به کتالم میرسیم. یعنی اگر در کتالم سکونت داشته باشید، فاصله ی شما تا رامسر، تنها 5 کیلومتر یعنی چیزی حدود 10 دقیقه میباشد .

وجود طبیعت زیبا و بکر در کتالم و حوالی آن، و وجود مناطق طبیعی مانند رودخانه نسارود، سد مجیران، دریاچه مجیران و دیگر مناطق زیبای اطراف کتالم، خواستگاهی را برای اقامت و سکونت فراهم کرده که کاملا آرامش‌بخش و رویایی است. از اینرو میل به اقامت و خرید ویلا در کتالم افزایش یافته است.

کتالم منطقه ای مناسب برای خرید ویلا در رامسر

کتالم شهری فوق‌العاده زیبا ار توابع شهر رامسر میباشد. شهری ساحلی و دلنشین در شرق رامسر و در کنار منطقه‌ی سادات شهر. کتالم را یکی از بکرترین و زیباترین شهرهای رامسر میدانند. شهری خاص برای خرید ویلاها و آپارتمان های ساحلی در رامسر.

بطور دقیق‌تر، کتالم در فاصله پنج کیلومتری جنوب شرقی رامسر و در حد فاصل شهر تنکابن و رامسر واقع شده است. مکانی بسیار زیبا برای اقامت و زندگی در دل طبیعت بکر مازندران. شهری پر از ویلاهای ساحلی و بسیار مناسب برای سکونت و سرمایه‌گذاری بر روی خرید آپارتمان در رامسر و حتی خرید زمین در رامسر.

شهر ساحلی کتالم را، یکی از بکرترین و زیباترین شهرهای رامسر میدانند. جایی مابین ارتقاعات زیبای اربکله و رامسر و بهشتی برای سکونت و آرامش در غرب استان مازندران . مکانی بسیار ماسب برای خرید ملک در رامسر. لذا اشتیاق فراوانی برای سکونت در ویلاهای زیبای آن وجود دارد. خرید ویلاهای ساحلی، ویلاهای ییلاقی، ویلاهای چوبی، ویلاهای قدیمی و نوساز، ویلاهایی با ویوی جنگل و کوه و از این دست ویلاها، در کتالم رونق دارد. میتوان انواع ویلاهای کتالم را برای خرید و فروش به اینگونه فهرست نمود:

روند رو به رشد خرید و فروش ویلا در کتالم رامسر

در راستای روند رو به رشد خرید و فروش ملک در شمال ، مشاهده میشود که فروش ویلا در رامسر هم رو به افزایش است. همین امر سبب افزایش فروش ویلا در کتالم هم میشود. بدلیل روند رو به رشد خرید ویلا در شهرهای اطراف رامسر نظیر کتالم، چنانچه در خصوص خرید و فروش ویلا و آپارتمان در این منطقه نیاز به مشاوره دارید، همکاران ما بهترین مشاوره را به شما خواهند داد. ما ترتیبی اتخاذ میکنیم تا شما ویلای مورد نظر خود را با امکانات دلخواهتان در این منطقه ی زیبا و دوست‌داشتنی پیدا کنید.

برای خرید یا فروش ویلا ارزان، ویلاهای ییلاقی، ویلاهای لب دریا یا جنگل با قیمت مناسب، و ویلاهای شیک و لوکس در کتالم با امکانات کامل، حتما با ما مشورت نمایید.

چه نوع ویلاهایی در کتالم برای خرید و فروش وجود دارند؟

از آنجا که کتالم رامسر، در ساحل دریای خزر میباشد، لذا ویلاهای خاصی در آن یافت میشوند. برای مثال شما در کتالم ویلای ساحلی به وفور خواهید یافت ؛ ویلاهای لب دریای بسیاری در آن میتوانید بیابید که چشم اندازهای فوق العاده زیبایی از کوه و جنگل و دریا دارند. پیشنهاد میکنیم حتما از صفحه خرید ویلا در رامسر هم دیدن نمایید تا ویلاهای مختلفی را در روستاهای دیگر رامسر هم بررسی نمایید. در زیر به برخی از این ویلاهای اشاره میکنیم:

 

خرید ویلای لب دریا در کتالم

بسیاری طالب خرید ویلایی لب دریا در رامسر هستند تا برای سکونت در فصول تعطیلات، مناسب باشد. از آنروی که منطقه ی کتالم از مناطق ساحلی رامسر محسوب میشود، شما براحتی میتوانید در سواحل زیبای آن، اقدام به خرید ویلای لب دریای زیبایی برای خود بنمایید.

خرید ویلا ساحلی در کتالم رامسر
خرید ویلا لب دریا در کتالم رامسر

خرید ویلای قدیمی در کتالم

برخی به دنبال خرید ویلاهای قدیمی در کتالم هستند تا قیمت آن برایشان به صرفه تر باشد. کتالم  هم که از مناطق قدیمی رامسر محسوب شده و ویلاهای قدیمی در آن بسیار است.ویلاهایی که شما میتوانید با بازسازی آن به میل و سلیقه ی خود، ویلای زیبا و دنجی را برای خود در این منطقه‌ی زیبای رامسر داشته باشند. البته عده ای هم مستقیم قصد خرید زمین در کتالم را میکنند. اگر شما هم میخواهید اطلاعاتی در این باره داشته باشید و یا فایل های زمین ما را در کتالم مشاهده نمایید،‌صفحه قیمت زمین در کتالم  رامسر  را در سایت ما مشاهده نمایید. همچنین بانک اطلاعاتی بسیار جامعی از انواع زمینهای رامسر را در صفحه خرید زمین در رامسر میتوانید مشاهده نمایید.

 

خرید ویلای نوساز در کتالم

اگر قصد خرید ویلای نوساز در کتالم  را هم داشته باشید،‌ این امکان برای شما براحتی مهیاست. بسیاری از سرمایه‌گذاران و اشخاصی که اقدام به خرید زمین در کتالم  میکنند، در این زمینها اقدام به ساخت ویلای نوساز میکنند. فروش این ویلاهای نوساز در کتالم ، فرصتی است برای کسانیکه خواهان خرید ویلاهای نوساز در این منطقه زیبای رامسر هستند. کافیست ما را در جریان سلیقه و میزان بودجه ی خود قرار دهید. انواع ویلاهای نوساز در این شهر ساحلی رامسر،  برای خرید و فروش موجود میباشند.

خرید ویلا در کتالم با چشم انداز جنگل و کوه و دریا

خرید ویلا با چشم انداز کوه و جنگل در کتالم ، یکی از بهترین انتخاب‌هاست. از آنجا که این منطقه از سمت جنوب به ارتفاعات سرسبز و زیبای البرز مشرف است، ویلاهای بسیار زیبایی با ویوی جنگل و کوه در آن وجود دارند. برخی از آنها را در همین صفحه مشاهده مینمایید. برای اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید.

خرید ویلا در کتالم با چشم انداز کوه و جنگل
خرید ویلا در کتالم با چشم انداز کوه و جنگل

خرید ویلا در کتالم رامسر برای سرمایه‌گذاری

کسانیکه قصد سرمایه‌گذاری بر روی ویلا در رامسر را دارند، کتالم را مکانی بسیار مناسب برای خرید ویلا به‌حساب می‌آورند. چرا که این منطقه به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و نزدیکی بسیار به شهر رامسر، دارای طبیعت زیبا و چشم انداز بی‌نظیر کوه و دریا ، و نزدیکی به امکانات رفاهی و تفریحی رامسر میباشد. همچنین با رند رو به رشد ملک در شمال و بخصوص در رامسر، قیمت ملک در کتالم نیز رو به افزایش میباشد.

شما میتوانید با خرید ویلا در کتالم برای اجاره دادن آن به گردشگران اقدام نمایید. این تجارت پرسودی محسوب میشود. جدا از اینکه با تورم موجودی که بر روی ملکهای شمال ایران در حال انجام است، صرف خرید ویلا در کتالم در امروز، نوعی سرمایه گذاری بسیار عالی برای فرداست.

خرید ویلا در کتالم برای اجاره دادن

یک مدل از سرمایه‌گذاری بر روی ویلاهای کتالم، اینست که ویلایی در این منطقه زیبای رامسر خریداری نمایید و سپس آنرا به گردشگران بسیاری که سالیانه از این منطقه زیبا دیدن میکنند، اجاره دهید. این نوع سرمایه گذاری بسیار پرسود بوده و درآمد بالایی را نصیب شما میکند. شما پس از خرید ویلا در کتالم، از طریق همین سایت رامسرلند، میتوانید اقدام به اجاره دادن ویلای خود نمایید.

خرید ویلا در کتالم برای سکونت

بسیاری از کسانیکه قصد خرید ویلا در کتالم را دارند، آنرا برای سکونت خود در نظر دارند. سکونت در ویلای شخصی خود در کنار ساحل دریای خزر ، رویا و آرزوی بسیاری است. ما شما را در بدست آوردن این رویا یاری میدهیم.

سکونت در شهرهای رامسر، در فصلهای معتدل سال، بسیار عالی و دل انگیز است. حتی سکونت در فصول سرد هم در این منطقه امری مشکل آفرین نیست. چرا که این مناطق رامسر دارای آب و هوای معتدلی در فصول سرد میباشد.

قیمت ویلا در کتالم رامسر

قیمت ویلا در کتالم رامسر بسته به عوامل مختلفی، کاملا متفاوت و متغیر است. در اینجا قیمت خرید و فروش ویلا در کتالم را مورد بررسی قرار میدهیم. قیمها در این شهر ها معمولا رو به افزایش است. قیمت‌ها بستگی به نوع ویلا، منطقه، امکانات ویلا، فاصله‌ی ویلا از جاده اصلی، متراژ ویلا و عوامل دیگری از این قبیل دارند. مجوعه ای از این عوامل متعدد سبب میشوند تا قیمت خرید و فروش یک ویلا محاسبه شود.

قیمت ویلا در کتالم رامسر
قیمت ویلا در کتالم رامسر

ارزان و یا گران بودن قیمت ویلا در کتالم بی دلیل نیست. معمولا ویلاهای کتالم قیمت نسبتا بالایی دارند. پس اگر قیمت ویلایی از قیمت سایر ویلاها خیلی پایینتر بود، حتما در مورد آن با ما مشورت نمایید. برای مثال گاهی نبودن امکانات و یا دور بودن از جاده اصلی و یا مشکل در سند ویلا، و یا حتی مشکلات خاص محلی، باعث ارزان شدن ویلایی در کتالم میشود. شما میبایست به همه این نکات توجه کامل را مبذول کنید و اصطلاحا با چشمی باز خرید نمایید.

پیشنهاد ما اینست که پس از مطالعه ی دقیق این مقاله، حتما با مشاورین ما مشورت کنید. مشاورین ما با تحلیل خواسته‌های شما و در نظر گرفتن بودجه شما، بهترین ویلای مناسب برای شما را به حضورتان معرفی میکنند تا در صورت پسند، برای خرید آن اقدام نمایید.

در این قسمت در مورد عوامل موثر در قیمتگذاری ویلا در کتالم رامسر، و نقش هر یک از این عوامل در محاسبه قیمت ویلا در کتالم ، صحبت میکنیم.

عوامل موثر در قیمت خرید و فروش ویلا  در کتالم

عوامل موثر در قیمت ویلا در کتالم رامسر
عوامل موثر در قیمت ویلا در کتالم رامسر

 

  1. تاثیر موقعیت مکانی بر قیمت ویلا  در کتالم
  2. تاثیر متراژ زمین ویلا  بر قیمت ویلا  در کتالم
  3. تاثیر متراژ زیربنا بر قیمت ویلا در کتالم
  4. تاثیر اسناد و مدارک ملک بر قیمت ویلا در کتالم
  5. تاثیر زیبایی بنا بر قیمت ویلا در کتالم
  6. تاثیر امکاناتی نظیر آب و برق و گاز و تلفن بر قیمت ویلا در کتالم
  7. تاثیر تجهیزات ویلا مانند استخر و جکوزی و … بر قیمت ویلا در کتالم
  8. تاثیر مصالح بکار رفته در بنای ویلا ، بر روی قیمتگذاری ویلا در کتالم
  9. و دیگر نکات مهمی که در هنگام مشاوره با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

استعلام قیمت خرید ویلا در کتالم از طریق سایت رامسرلند

در همین صفحه از سایت رامسرلند، ویلا‌های متنوع ما را در کتالم مشاهده نمایید. ویلاهایی در مکانها، موقعیت‌ها، و با امکانات مختلف را در نظر گرفته و قیمتهای آنها را باهم مقایسه نمایید. در این صفحه هم ویلاهای شیک برای فروش وجود دارد و هم خانه های روستایی و ویلاهای قدیمی و خانه های کلنگی. پس براحتی میتوانید قیمت ویلاهای شیک و لاکچری را مشاهده نمایید و هم قیمت ویلاهای ارزان را.

 

استعلام قیمت خرید و فروش ویلا در کتالم رامسر
استعلام قیمت خرید و فروش ویلا در کتالم رامسر

 

محدوده قیمت خرید و فروش ویلا در کتالم رامسر

پس از بررسی قیمتهای ویلاهای مختلف، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما مشاوره‌ی دقیقی پیرامون قیمت ویلا با شرایط و امکانات مختلف ارائه کنند. ما انواع ویلاهای ساحلی، رو به جنگل و لاکچری در کتالم را، با قیمت‌های متنوع مانند متری 20 میلیون و 30 میلیون تومان به بالا به شما معرفی میکنیم. معمولا ویلاهای کتالم ، محدوده قیمتی بین متری 10 میلیون تومان تا متری 50 میلیون تومان ـ بسته به ویژگیها و مصالح و امکانات ویلا ـ دارند.

بهترین قیمت خرید و فروش ویلا در کتالم

در مشاوره های رایگان، مشاورین ما قیمت ویلاهایی در موقیعتهای عالی کتالم با چشم‌اندازهای بسیار زیبا را به شما خواهند داد. ویلاهای بسیار شیک و لاکچری و مدرن با امکانات ویژه. بهترین قیمت برای خرید و فروش و یا اجاره انواع ویلا را در بهترین نقاط  کتالم،  از رامسرلند بخواهید. بهترین قیمت خرید و فروش و اجاره ویلاهای  سند‌دار در کتالم را، براحتی از رامسرلند استعلام کنید.

قیمت ارزان برای خرید ویلا در کتالم

پیشنهاد ما اینست که معیار شما برای خرید ویلا در کتالم ، ارزان بودن آن نباشد. چرا که همانطور که پیش‌تر هم گفتیم، گاهی این ارزان بودن ها از سر ناچاری یا تعجیل در فروش برای فروشنده نیست. بلکه گاهی سندها و مجوزهای زمین ملک ، مشکلاتی دارند و یا کاربری زمین و شرایط آن دچار مسائلی میباشد. در کتالم قیمتهای متفاوتی برای خرید ویلاهای مختلف وجود دارد. شما در همین صفحه براحتی میتوانید قیمتهای مختلف از ویلای ارزان گرفته تا ویلای مدرن گران قیمت را مشاهده و بررسی نمایید.

برای مثال ویلایی در کتالم با 200 متر زمین و 150   متر بنا را میتوان در حدود 3,500,000,000 تومان خرید. یعنی تقریبا متری 17 میلیون تومان . یا برای مثال ویلایی ساحلی در کتالم با 200 متر زمین و 150 متر زیربنا  با قیمت متری 20 میلیون تومان فروخته میشود.  البته تمام این قیمت ها بستگی مستقیم به عوامل گوناگونی دارد. مثلا همانطور که گفتیم، سنددار بودن ویلا، امکانات ویلا، محله ی ویلا و مصالح بکار رفته در آن، در قیمت آن بسیار موثر میباشد.

رامسرلند ، بانک اطلاعاتی جامع خرید و فروش انواع ملک در رامسر و تنکابن، همواره در خدمت شماست تا با ارائه ی مشاوره‌های رایگان، شما را در خرید و فروش ملک در مکان مورد نظرتان یاری رساند. متخصصین املاک رامسرلند، با شناخت درست و تخصصی از بافت مناطق رامسر از جمله کتالم ، شما را در یک خرید امن و پرسود یاری میرسانند. ما شما را راهنمایی میکنیم تا اقدام به خرید زمینی نمایید که از لحاظ اسناد و مجوزهای ساخت بی‌نقص باشد.