lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک ویلا ساحلی رامسر

دسته ها

نوع ملک

مزایای خرید ویلاهای ساحلی در رامسر

ویلاهای ساحلی در رامسر، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردارند. داشتن یک ویلای ساحلی در سواحل زیبای رامسر، آرامش دلنشینی را در روزهای تعطیل و اوقات فراغت برای هر خانواده فراهم میکند. خرید ویلا کنار دریا در رامسر و نشستن در حیاطی مشرف به دریا ، و یا پنجره‌ای که رو به دریا باز میشود ، خود به اندازه‌ی کافی رویایی هست. اما برای خرید یک ویلای خوب در سواحل رامسر میبایست به یک مشاور آگاه در این زمینه مراجعه کرد. چرا که معامله بر روی املاک رامسر از ظرافتهای خاصی برخوردار میباشد.

خرید ویلا در رامسر همواره از اهمیت بالایی برای کسانیکه قصد سرمایه گذاری بر روی خرید ملک در شمال را دارند برخوردار بوده است. در این میان ویلاهای ساحلی مانند نگین انگشتری هستند. شاید برای این است که بودن در کنار دریا، تجربه ای آرامش بخش برای هر انسان است. و شاید این خاصیت، اینهمه ظرفیت را برای اینگونه ویلاها در این شهر زیبای مازندران ایجاد کرده است.

خرید ویلا ساحلی در رامسر
خرید ویلا در رامسر کنار دریا

 

در کجای رامسر میتوان اقدام به خرید ویلاهای ساحلی نمود؟

شما براحتی میتوانید در همین صفحه ویلاهای ساحلی رامسر را برای خرید و فروش با قیمت آنها مشاهده نمایید. محله های ساحلی رامسر مکانی برای خرید اینگونه ویلاهاست. محله هایی نظیر بلوار معلم رامسر، جاده ساحلی در سواحل کتالم و سادات شهر رامسر ، دریا پشته و حوالی برج آفرینش در سواحل رامسر، بلوار حلال احمر و بلوار راهب در رامسر، بلوار شهید باهنر، چالکرود و دیگر نقاط ساحلی رامسر برای خرید اینگونه ویلاها مناسبند.

کسانی که اقدام به خرید ویلا در کتالم میکنند میتوانند از ویلاهای ساحلی آن دیدن نمایند. همچنین خرید ویلا در سادات شهر رامسرهم میتواند منجر به خرید ویلاهای ساحلی عروس مازندران شود.

 

 

قیمت ویلا در رامسر کنار دریا

وقتی خرید و فروش ویلاهای ساحلی در رامسر را با یک سایت املاک رامسر خوب و تخصصی نظیر سایت رامسرلند تجربه کنید، میتوانید قیمت انواع ویلاها از جمله قیمت ویلا در رامسر کنار دریا را هم در آن براحتی مشاهده نمایید. بدیهی است که قیمت ویلاهای ساحلی نسبت به ویلاهای دیگر رامسر کمی متفاوت تر باشد. البته دیگر نکات خرید ویلا در رامسر هم بر روی قیمت گذاری این ویلاها موثر است. عواملی نظیر متراژ، عمر ویلا، مصالح بکار رفته در ساخت ویلا، سنددار بودن آن، امکانات ویلا و … .

با این حال میتوان قیمت های مختلف ویلاهای ساحلی رامسر را در همین صفحه مشاهده نمود. برای مثال میتوان به ویلایی با متراژ 150 متر مربع و قیمت 13,000,000,000 تومان اشاره کرد. همچنین میتوان به ویلاهایی با متراژ 300 متر در محله های خوبی همچون بخش ساحلی بلوار معلم با قیمت 25,000,000,000 تومان اشاره کرد.

همچنین در سایت رامسرلند شما میتواید ویلایی ساحلی، بسیار شیک و لاکچری با امکانات عالی را در متراژ 350 متر با قیمت 30,000,000,000 هم مشاهده نمایید. اینها همه بستگی به عوامل مختلفی دارد که در مشاوره با متخصصین ما در رامسرلند میتوانید در مورد آنها تحقیق نمایید.

قیمت ویلا در رامسر کنار دریا

 

خرید ویلا ساحلی در رامسر با املاک رامسرلند

ما در رامسرلند شما را به رویاهایتان نزدیک میکنیم. ما به شما کمک میکنیم تا ویلای مورد نظر خود را در رامسر و روستاهای اطراف آن پیدا کرده و یا طراحی کنید. در رامسرلند، شما خرید یا فروش ویلای ساحلی در رامسر را با نهایت اطمینان انجام خواهید داد. متخصصین ما با راهنمایی‌های خود شما را در خریدی مطمئن و سودآور یاری خواهند داد.