لوگوی وبسایت رامسر
شهر

آگهی‌های املاک دو هزار

دسته ها

نوع ملک

آشنایی با دوهزار برای خرید و فروش زمین، باغ و ویلا

دوهزار، نام دهستانی است از توابع بخش کوهستانی و ییلاقی شهرستان تنکابن در غرب استان مازندران. وقتی از روستای خرم‌آباد تنکابن به سمت ارتفاعات البرز حرکت میکنیم، به دوراهی خاصی میرسیم که یکی از آنها جاده دوهزار و دیگری جاده سه هزار نام گرفته است. هردو این جاده‌ها از زیباترین و بکرترین راهها و جاده‌های ایران است. جاده دو هزار و سه هزار جنگل‌های مرتفع تنکابن را به یکدیگر وصل کرده و در جوار رودخانه خروشان تا دشت‌های ییلاقی ادامه دارند.

خرید ملک در دوهزار تنکابن
خرید ملک در دوهزار تنکابن

زمینهای مسکونی بسیار زیبایی در این منطقه وجود دارد. زمینهایی لابلای جنگل و در کنار رودخانه. ویلاهای ییلاقی و بعضا آپارتمانهای سنددار و آماده برای سکونت. کسانیکه قصد دارند برای خرید زمین در شمال اقدام کنند میتوانند قطعه زمین مسکونی زیبایی را در همین منطقه‌ی زیبا یعنی دوهزار تنکابن انتخاب نمایید. همچنین این منطقه، مکانی عالی برای خرید ویلا در شمالمیباشد.

موقعیت مکانی جنگلهای دوهزار شهسوار روی نقشه

دوهزار نام یک منطقه توریستی، وسیع و فوق‌العاده سرسبز و جنگلی در بخش خرم‌آباد از توابع شهرستان تنکابن است. تجربه‌ی حضور در جنگل‌ های شمال و آرامش دلپذیر آن مکان زیبا،باعث میشود تا تجربه‌ی خاص و  منحصربه‌فردی را تجربه کنید. زمانی که از سمت تنکابن به سمت جاده جنگلی دوهزار حرکت می‌کنید، تقریبا در تمام طول مسیر رودخانه دوهزار (که از ارتفاعات الموت سرچشمه می‌گیرد) و درختان هیرکانی، راش، چنار و … شما را همراهی می‌کنند. از اینرو خرید زمین و ویلا و سکونت در این مکان خاص، میتواند تجربه‌ی خاصی برای هرکس باشد.

موقعیت روستای دوهزار تنکابن روی نقشه
موقعیت روستای دوهزار تنکابن روی نقشه

 

خرید و فروش زمین در دوهزار

عده ای از کسانیکه خواهان خرید زمین در تنکابن هستند، زمینهای دوهزار را برمیگزینند. چرا که چنانچه کاربری زمین کشاورزی باشد، قصد زراعت در آن را دارند. و اگر هم قصد آنها سکونت باشد و بدنبال خرید زمین مسکونی در تنکابن باشند، میتوانند در زمین مسکونی دوهزار، ویلایی با سلیقه‌ی خود بسازند.

در هر دو صورت ما در رامسرلند،‌تیم مجربی برای مشاوره در زمینه خرید و فروش زمین مسکونی و زراعی در منطقه جنگلی دوهزار داریم. اگر شما هم بدنبال خرید قطعه زمینی در این منطقه زیبا هستید، و یا زمینی برای فروش در آن دارید، فرصت مشاوره با تیم تخصصی رامسرلند را از دست ندهید. ما بهترین قیمت برای خرید و فروش زمین‌های مسکونی و یا زمین‌های دارای بنا را در دوهزار زیبا به شما ارائه میدهیم.

شما میتوانید صفحه خرید زمین در سه هزار تنکابن را هم مشاهده و بررسی نمایید و از زمینهای زیبای این منطقه از شهسوار هم دیدن فرمایید. همچنین پیشنهاد ویژه ما اینست که قیمتهای زمین در رامسر را هم بررسی نمایید. چرا که ارزش زمین در شهر رامسر هم رو به افزایش است و خرید زمین در این شهر زیبا و خاص، سود سرشاری را دربر خواهد داشت. لذا پیشنهاد میکنیم صفحه خرید زمین در رامسر را هم در سایت ما مشاهده کرده و قیمتها را بررسی نمایید.

 

خرید و فروش باغ در دوهزار

برخی از سرمایه‌گذاران، خرید باغ در دوهزار را ترجیح میدهند. خرید باغ هم مزایای خود را دارد. باغهای درختکاری شده، فضای زیبایی را برای ساخت امارت و ویلا در آن ایجاد میکنند. از طرفی باغ میتواند بنوعی تجارت و پیشه هم در نظر گرفته شود. برای کسانیکه به دنبال خرید باغ در تنکابن هستند میتوان منطقه دوهزار را هم معرفی نمود. در دوهزار میتوان انواع باغ‌های مرکبات و کیوی را برای خرید و فروش و تجارت برگزید. خرید باغ در دوهزار میتواند زمینه‌ساز ساخت یک باغ‌ویلای شیک و زیبا در محیطی دنج و آرام برای شما باشد. همکاران ما در رامسرلند، در مورد قیمت خرید و فروش باغ در دوهزار میتوانند مشاوران امینی برای شما باشند. با ما تماس بگیرید و راهنمایی لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

 

خرید و فروش ویلا در دوهزار

خرید ویلا در تنکابن و شهرها و روستاهای اطراف آن نظیر خرید ویلا در دوهزار، یکی از بهترین گزینه‌ها هم برای سرمایه‌گذاری و هم برای سکونت میباشد. دوهزار دارای مناطق جنگلی و کوهستانی زیبایی در لابلای کوههای زیبای البرز است. مکانی برای خرید ویلاهای ییلاقی زیبا و یا ساخت یک ویلای جنگلی رویایی . لذا اشتیاق فراوانی برای خرید و سکونت در ویلاهای جنگلی و و ویلاهای ییلاقی دوهزار وجود دارد. برای خرید و فروش ویلاهای زیبا در دوهزار، مانند ویلاهای جنگلی کنار رودخانه و کوه، و ویلاهای با ویوی جنگل، حتما با رامسرلند تماس بگیرید. ما بهترین ویلاها را در زیباترین مکانهای جاده دوهزار برای شما خواهیم یافت. و اگر خواهان فروش ویلای خود در دوهزار نیز هستید، ما ویلای شما را در این منطقه زیبا با بهترین قیمت بفروش خواهیم رسانید.

البته ما پیشنهاد میکنیم ویلاهای سه هزار شهسوار را هم بررسی نمایید. برای این موضوع میتوانید به صفحه خرید ویلا در سه‌هزار رامسر مراجعه نمایید.

 

برای مشاهده ویلاهای رامسر، صفحه خرید ویلا در رامسر را مشاهده نمایید.

خرید و فروش آپارتمان در دو هزار

یکی از گزینه‌های خرید ملک در تنکابن را میتوان خرید آپارتمان در دوهزار دانست. کسانیکه به دنبال خرید آپارتمان در تنکابن هستند، گاهی رویای یک آپارتمان در دل طبیعت و درمیان درختان زیبا و با ویوی جنگل را در ذهن می‌پرورانند. در این جاده‌ی رویایی دوهزار تنکابن، آپارتمان‌های زیبایی ساخته شده که با امکانات عالی برای سکونت طراحی شده‌اند. به خرید آپارتمان‌های لوکس و زیبا در دوهزار، هم بعنوان یک سرمایه‌گذاری عالی میتوان نگاه کرد و همچنین میتوان بعنوان یک تجربه‌ی سکونت آرامش‌بخش در ایام گرم سال آنرا در نظر گرفت. خرید آپارتمان در مناطق ییلاقی تنکابن مانند دوهزار میتواند یک تجربه عالی برای شما باشد.

اگر به دنبال خرید آپارتمانهای شیک و زیبا در دل طبیعت زیبای شمال هستید، از رامسر هم غافل نشوید. حتما از صفحه خرید آپارتمان در رامسر هم دیدن نموده و قیمتهای آپارتمان در رامسر را هم مورد بررسی قرار دهید. برای مثال خرید آپارتمان در جواهرده رامسر بسیار قابل توجه است. جواهرده روستای بسیار دل‌انگیزیست و خرید زمین و ویلا هم در آن بسیار پر رونق است. همچنین قیمت آپارتمان در اربکله رامسر را هم بررسی نمایید. این شهرهای رامسر بسیار قابل توجه بوده و رشد زیادی در روند قیمتگذاری ملک خواهند داشت.

 

قیمت خرید ملک (زمین، باغ، ویلا و آپارتمان) در دوهزار

قیمتی که برای خرید ملک اعم از باغ، زمین مسکونی و زراعی، آپارتمان و ویلا در دوهزار تنکابن میبایست هزینه نمایید متغیر است. قیمت‌ها بستگی به محله، امکانات، فاصله از جاده اصلی، کنار رودخانه بودن یا نبودن، متراژ، و نهایتا قدیمی و یا جدید ساخت بودن دارند. قیمت خرید ویلا در دوهزار، قیمت خرید زمین در دوهزار، و قیمت خرید باغ و آپارتمان در دوهزار را از از رامسرلند بخواهید. آپارتمان و ویلاهایی با قیمت از حدود 5,000,000 تومان تا 30,000,000 تومان برای هر متر مربع.

با ما در رامسرلند تماس بگیرید تا ما با توجه به توان مالی شما برای سرمایه‌گذاری و یا اقامت، بهترین موارد را پیشنهاد نماییم. ضمنا در همین صفحه میتوانید فایلهای ما را در زمینه خرید و فروش باغ، زمین، ویلا و آپارتمان در این منطقه روح‌نواز و دل انگیز مشاهده نمایید.

خرید ملک در دیگر شهرها و روستاهای تنکابن

در این مقاله به خرید ملک در روستای دوهزار تنکابن پرداختیم و آنها را از زوایای متعدد بررسی کردیم. شما میتوانید در دیگر مناطق، روستاها و شهرهای تنکابن هم اقدام به خرید زمین و ویلا و آپارتمان و باغ نمایید.

برای مثال شما میتوانید در شهر ساحلی زیبای نشتارود، اقدام به خرید ویلاهای ساحلی و آپارتمان های شیک و لاکچری نمایید. پیشنهاد میکنیم حتما از صفحه خرید ویلا در نشتارود دیدن نمایید و ویلاها و آپارتمانهای این شهر زیبای تنکابن را مشاهده و بررسی نمایید.

از شهرهای دیگر تنکابن، شهر شیرود میباشد. شیرود شهری در غرب تنکابن بوده و مکان مناسبی برای خرید ویلا و آپارتمان‌های شیک و ارزان میباشد. به صفحه خرید ویلا در شیرود هم سری بزنید و املاک این شهر زیبا را هم بررسی نمایید.

ملک شما در صدر جستجوی خریداران 

تور مجازی، عکاسی هوایی و چیدمان هوش مصنوعی برای نمایش جذاب ملک شما به خریداران.

بهینه سازی برای افزایش بازدید و مشاوره تخصصی برای معامله ای پرسود.

ارسال فایل شما به صورت اس‌ام‌اس، پوش و منطقه‌ای برای خریداران بلقوه.