lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک ویلا تنکابن

دسته ها

نوع ملک

خرید و فروش انواع ویلا در تنکابن (شهسوار)

خرید ویلا در تنکابن : یک رویای دست یافتنی و زیبا برای شما! شهر تنکابن یا همان شهسوار، یک مکان عالی برای خرید یک ویلای ییلاقی زیبا در شمال است. شاید خریدن یک ویلای شخصی و دنج در طبیعت زیبای تنکابن، برای هرکسی یک رویای زیباست. اینکه بتوانی در تعطیلات تابستان و در ایامی که آب و هوای مطبوعی در تنکابن وجود دارد، با خانواده و دوستان در ویلای شخصی خود سکونت داشته باشی، یک ایده‌آل زیبا برای هر فردیست که با طبیعت زیبای شهرهای شمالی ایران آشناست. ما در رامسرلند شما را به این رویا نزدیک میکنیم. خرید یک ویلای زیبا در شهسوار، جای دوری نیست!

خرید ویلا در تنکابن 

طبیعت همواره برای انسان جاذبه دارد. طبیعت خاص و زیبای شهر تنکابن در میان جاذبه‌های طبیعی شمال ایران از خصوصیت‌های ویژه ای برخوردار است. این امر سبب میشود.خرید و فروش در این شهر زیبای ایران، هم به سبب وجود یک ملک شخصی برای تفریح و استراحت انجام میشود و هم برای سرمایه‌گذاری صورت میپذیرد.

خرید ملک در شمال همواره بعنوان یک سرمایه‌گذاری مطمئن، نگاه سرمایه داران کلان، و حتی کسانی که سرمایه‌های کمی را برای ورود به این عرصه دارند، به خود معطوف داشته است. از این بین خرید زمین در شمال و همچنین خرید ویلا در شمال از اهمیت بیشتری برخوردار بوده است. در این صفحه قصد ما معرفی انواع ویلا در شهسوار (تنکابن) برای خرید و فروش میباشد. ما در املاک رامسرلند، انواع ویلا را در اندازه ها، مکانها، مدل‌ها و قیمتهای مختلف به شما عرضه میداریم. ویلاهایی که حتی در دیوار و شیپور هم آنها را نخواهید یافت.

 

 

چرا تنکابن (شهسوار) برای خرید ویلا مناسب است؟

طبیعت سرسبز و بکری همچون طبیعت شهسوار، همواره برای انسان جاذبه داشته و دارد. طبیعت خاص شهرهای ساحلی مازندران همواره ایرانیان را به سمت خود مجذوب میکند. برای مثال طبیعت خاص شهر رامسر همه را به سمت خرید ویلا در رامسر ترغیب میکند. در همین راستا، طبیعت خاص شهر تنکابن(شهسوار) با داشتن ارتفاعات ییلاقی و جنگلهای زیبایی مانند سه‌هزار و دوهزار، در میان جاذبه‌های طبیعی شمال ایران، از خصوصیت‌های ویژه‌ای برخوردار است. آب و هوای بسیار مطلوب و ییلاقی، نزدیک بودن جنگل و دریا در این شهر، ارتفاعات سرسبز و زیبا، و وجود امکانات رفاهی و خدماتی مطلوب در تنکابن و امنیت این مکان، همه و همه باعث شده تا خرید ویلا در تنکابن و همچنین خرید آپارتمان در شهوار و در روستاها و شهرهای اطراف آن، از رونق بسیار بالایی برخوردار باشد. خرید و فروش در این شهر زیبای ایران، هم به سبب وجود یک ملک شخصی برای تفریح و استراحت انجام میشود و هم برای سرمایه‌گذاری صورت میپذیرد. از اینرو تقاضای خرید ویلا و همچنین خرید زمین در شهسوار بسیار زیباد میباشد.

نکات مهم در خرید ویلا در تنکابن

خرید ویلا در تنکابن شرایط خاصی ندارد ؛ اما به لحاظ تنوع ویلا و درخواست زیاد برای خرید ویلا در تنکابن ، میبایست نکات خاصی را مدنظر قرار دهید تا یک معامله‌ی مطمئن و درست داشته باشید. نکاتی که شما را در یک خرید امن یاری دهد تا سرمایه خود را با سهل‌انگاری از دست ندهید.

برخی اینگونه به دنبال ویلا در تنکابن میگردند که در اینترنت سرچ میکنند: خرید ویلا در تنکابن دیوار ؛ و یا اینکه سرچ میکنند خرید ویلا تنکابن شیپور؛ اینگونه جستجوها شما را به خرید درست و مطمئنی نمیرساند. بهتر است ویلای مورد نیاز خود را در سایتی معتبر و مطمئن مانند رامسرلند جستجو کنید تا با خیالی آسوده اقدام به خرید ویلایی سنددار و ثبت شده در اداره ثبت‌اسناد نمایید. ویلایی که بتوانید آنرا با خیالی آسوده خریداری نموده و از شرایط آن مطمئن باشید. آنگاه در یک سایت مسکن معتبر خریداری انجام دهید و مبادله‌ی وجه و تحویل ملک، کاملا قانونی و طبق موازین انجام شود.

 

نکات مهم در خرید ویلا در تنکابن (شهسوار)
نکات مهم در خرید ویلا در تنکابن (شهسوار)

شرایط مختلف خرید ویلا در شهسوار (تنکابن)

کسانیکه اقدام به خرید ویلا در شهسوار میکنند، دلایل متفاوتی برای این کار دارند. لذا انتخاب‌های گوناگونی داشته و در برابر تنوع گسترده‌ای از ویلاهای فروشی در تنکابن قرار میگیرند. عده‌ای به دنبال خرید یک ویلای آماده و مجهز به امکانات هستند. اما عده‌ای هم به دنبال خرید زمین در تنکابن هستند تا خود در آن، اقدام به ساخت ویلا و با مهندسی و نقشه و سلیقه‌ی خود کنند. برای کسانیکه خواهان یک قطعه زمین مسکونی برای ساخت خانه و ویلا در شهسوار هستند، پیشنهاد میکنیم تا صفحه‌ی خرید زمین در تنکابن را مشاهده نمایند. ما در اینجا انواع ویلاها را از لحاظ جغرافیایی و نوع ساخت و شرایط و امکانات آنها، در مقابل شما قرار میدهیم تا با دیدی باز به انتخاب خود بپردازید.

شما میتوانید پس از خرید زمین مسکونی در شهسوار، اقدام به ساخت ویلا یا خانه ویلا و یا باغ‌ویلای خود با سلیقه و امکانات مورد نظر خود کنید. برای اطلاعات بیشتر و دیدن زمین‌های شهسوار، صفحه‌ی خرید زمین مسکونی در تنکابن را مشاهده نمایید.

 

چه نوع ویلاهایی در تنکابن برای خرید و فروش وجود دارد؟

هرکدام از شهرها و محله های شهسوار دارای ویلاهای متفاوتی هستند. برخی شهرها مانند ارتفاعات سه‌هزار و خرم آباد، کوهستانی بوده و ویلاهای کوهستانی با ویوی کوه و جنگل در آن وجود دارد. برخی شهرها ساحلی هستند و ویلاهای کنار ساحل دریا در آن وجود دارد. مانند شهر نشتارود . در این شهرها میتوانید ویلاهای ساحلی زیبایی را خرید و فروش کنید. در مناطقی مانند جنگلهای دوهزار میتوانید ویلاهایی با نمای جنگل و درخت بخرید.

بطور کلی خرید ویلا در تنکابن از اینرو بسیار خاص است که در آن میتوان انواع ویلا را خریداری نمود. ویلای قدیمی، سوئیت ، ویلای مدرن و جدید،‌ویلای لاکچری، ویلای نمای رومی، ویلای ساحلی و کنار دریا، ویلای جنگلی، ویلای ارزان، ویلای فروش فوری، ویلای استخردار، ویلای قسطی، ویلای شهرکی، خانه ویلا ، خانه روستایی ارزان، باغ ویلا، ویلای مبله، ویلا مدرن ، ویلا نیم پیلوت، ویلا دوبلکس، ویلا اوکازیون، ویلا نقلی، ویلای کوچک و بزرگ ، ویلای لوکس و گران، و …

 

اگر به دنبال خرید آپارتمان در شمال هستید، پیشنهاد میکنیم صفحه خرید آپارتمان در رامسر را هم مشاهده و بررسی نمایید.

 

خرید ویلای ارزان در شهسوار

بسیاری از کسانی که قصد دارند تا دارایی خود را در خرید ویلا در تنکابن سرمایه گذاری نمایند، بدنبال خرید ویلای ارزان در شهسوار، با شرایط اقساطی هستند. برخی عقیده دارند که ویلای کوچک و ارزان بیشتر و زودتر خرید و فروش میشود. از آنرو بیشتر قصد خرید و فروش در ویلاهای ارزان را دارند. برخی نیز سرمایه‌ی کوچکی دارند اما خواهان آنند که ویلایی هرچند کوچک و ارزان اما شخصی در شهسوار داشته باشند تا در تعطیلات در آن بسر برند. اگرچه اینگونه ویلاها معمولا دور از دسترسی شهر و با امکانات کمتر میباشند، اما گاهی گزینه‌ی بسیار مناسبی برای استراحتهای تعطیلات هستند.

خرید ویلای ارزان در شهسوار (تنکابن)
خرید ویلای ارزان در شهسوار (تنکابن)

 

مهمترین نکته برای خرید ویلاهای ارزان در تنکابن، توجه به سنددار بودن ویلاست. ما در رامسرلند بهترین امکانات را برای خرید و فروش فوری ویلاهای ارزان قیمت در تنکابن برای شما فراهم کرده ایم. با ما تماس بگیرید و با مشاورین ما مشورت نمایید. در رامسرلند لیست بزرگی از ویلاهای ارزان را مشاهده میکنید. ویلاهایی با قیمتهای زیر 500 میلیون . اینگونه ویلاها برای کسانیکه قصد سرمایه‌گذاریهای کوچک در شهسوار دارند بسیار مناسب است.

خرید ویلای سنددار در تنکابن

برای خرید ویلا در تنکابن، حتما سندهای آنرا بررسی نمایید. تا جای ممکن از خرید ویلاهای قولنامه ای و فاقد سند تک برگ خودداری نمایید. داشتن سند تک برگ که از اداره ثبت اسناد تاییدیه داشته باشد، عامل بسیار مهمی در خرید ویلا در تنکابن و قیمت‌گذاری بر روی آن میباشد. تا جای ممکن ویلاهای سند دار را برای خرید در شهسوار انتخاب نمایید تا در هنگام فروش هم با مشکل مواجه نشوید.

ما در رامسرلند انواع ویلاهای سند دار بررسی شده را مقابل شما قرار داده‌ایم. لیست ویلاهای سنددار را در رامسرلند بررسی کنید و سپس با ما تماس بگیرید تا شما را در اطمینان بخشی از اسناد ویلا و آپارتمان مورد نظرتان، یاری دهیم.

خرید ویلای سند دار در شهسوار (تنکابن)

 

خرید ویلای ساحلی در تنکابن

از میان ویلاهای شمال کشور، خرید ویلای ساحلی در تنکابن از ارج و قرب خاصی برخوردارند. بسیاری از افراد خواهان آنند که یک ویلای ساحلی هرچند کوچک در تنکابن داشته باشند.تنکابن شهری ساحلیست و از این‌روی بسر بردن در یک ویلای شخصی در ساحل دریای خزر، آرامش خاصی را در روزهای تعطیل برای خانواده ایجاد میکند. حضور در یک ویلای کنار دریا و مشاهده‌ی طلوع و غروب خورشید در دریا، حس سرشاری را در انسان ایجاد میکند.

شهسوار شهری زیبا در ساحل دریای خزر است و خرید یک ویلای چسبیده به دریا و حضور در کنار دریای خزر، شرایط بسیار خاص و ویژه ای را برای آن ویلا ایجاد مینماید. اینگونه ویلاها هم برای سکونت جایی بسیار امن و سراسر آرامشند، و هم برای سرمایه‌گذاری بسیار مناسبند. چرا که خرید و فروش ویلای ساحلی در تنکابن، خیلی راحت‌تر از ویلاهای دیگر صورت میپذیرد و خواهان بیشتری نسبت به ویلاهای دیگر دارد.

در سایت رامسرلند شما لیست بزرگی از ویلاهای ساحلی با امکانات مختلف و در اندازه های متفاوت مشاهده میکنید. قیمت ویلای ساحلی در شهسوار را در سایت ما مشاهده کنید و پس از مقایسه و پسند ویلای مورد نظر خود، با همکاران ما تماس بگیرید. ما شما را در خرید ویلای ساحلی سند دار در کنار دریا در مازندران و گیلان یاری میدهیم.

خرید ویلای ساحلی در کنار دریا در تنکابن (شهسوار)
خرید ویلای ساحلی در تنکابن (شهسوار)

 

 

خرید ویلای جنگلی در تنکابن

ممکن است برای خرید یک ویلای جنگلی در میان دامنه های کوههای البرز در تنکابن اقدام کرده باشید. ویلاهای زیبایی با ویوی جنگل که انسان را به قعر طبیعت میبرد و با طبیعت انس میدهد. آرامش ویلاهای جنگلی وصف ناشدنیست. از اینرو عده ای خواهان خرید ویلای جنگلی در تنکابن و اطراف آن در دوهزار و سه هزار هستند.

ویلاهای جنگلی شهسوار در مناطقی هستند که در کناره‌ی ارتفاعات جنگلی البرز قرار گرفته اند. مناطقی مانند ارتفاعات دوهزار و سه‌هزار که به جاده دوهزار و جاده سه‌هزار معروفند. شما میتوانید اینگونه ویلاهای جنگلی زیبا را در رامسرلند یافته و با ما تماس بگیرید. ما برای شما امکان خرید یکی از این ویلاهای زیبا را فراهم میکنیم.

خرید ویلا جنگلی در تنکابن ( شهسوار)
خرید ویلا جنگلی در تنکابن ( شهسوار)

 

خرید ویلای شهرکی در تنکابن

حس امنیت، همواره برای کسانیکه قصد خرید ویلا یا باغ‌ویلا در تنکابن را دارند بسیار مهم است. از اینرو عده ای در زمان خرید یک ویلا یا آپارتمان در شمال برای سکونت‌های گاه‌به‌گاه خود، ویلاهای شهرکی را انتخاب میکنند. خرید ویلای شهرکی در تنکابن، گزینه‌ی امنیت را برای آن ویلا چندین برابر میکند. ویلاهای شهرکی بعلت داشتن یک سیستم کنترل و حفاظت مرکزی، از امنیت بالایی برخوردارند. از میان اینگونه شهرک‌ها میتوان به خرید ویلا در شهرک کریم‌اباد تنکابن و و خرید ویلا در شهرک فرهنگیان تنکابن اشاره کرد.

 

خرید ویلای لاکچری و مدرن در شهسوار

غیر از ویلاهای قدیمی که در شهسوار برای خرید و فروش وجود دارند، ویلاهایی به سبک‌های مدرن و جدید هم ساخته میشوند که امروزه مشتری‌های مخصوص به خود را دارند. این ویلاهای نوساز با سبک‌های مدرن و جدیدی ساخته میشوند و امکانات رفاهی بسیار خوبی در آنها وجود دارد. قیمت اینگونه ویلاهای لاکچری و مدرن در تنکابن، بالا بوده و با توجه به مکان، متراژ و امکانات آن، گاهی به 20 میلیارد تومان هم میرسد. امکانات خاصی در اینگونه ویلاها بکار میرود که از آن جمله میتوان به امکانات زیر اشاره کرد:

  • استخر و جکوزی
  • سنگپوش و پارکت
  • سیستم‌های خنک کننده و گرمایشی مدرن
  • زمین چمن مصنوعی
  • و …
خرید ویلاهای لاکچری با استخر در تنکابن (شهسوار)
خرید ویلاهای جدید و لاکچری استخردار در تنکابن (شهسوار)

 

خرید ویلا استخردار در تنکابن

خرید ویلاهای استخر‌دار در تنکابن همواره مورد توجه بوده است. کسانیکه قصد اقامت و تفریح در ویلاهای تنکابن را دارند، بسیار طالب آنند که ویلای استخردار بخرند.بطور کلی وجود مکانهای تفریحی در خود ویلا و یا اطراف ویلا، باعث رونق خرید و فروش آن ملک میشود. از میان مکانهای تفریحی در ویلا، وجود استخر و جکوزی در داخل ویلا بسیار مورد پسند واقع میشود. در رامسرلند انواع ویلاهای استخردار در تنکابن را میبینید که میتوانید پس از پسندیدن، با مشاورین ما جهت آگاهی از شرایط خرید و فروش آن مشاوره نمایید.

 

فروش ویلا قدیمی و نوساز در تنکابن

اگر در تنکابن و شهرها و روستاهای اطراف آن دارای ملک و ویلایی هستید و قصد فروش آنرا دارید، میتوانید ویلای خود را با ذکر جزییات آن در سایت رامسرلند ثبت نمایید تا متخصصین ما آنرا در اسرع وقت برای شما به قیمت مناسب به فروش برسانند. در رامسرلند هم میتوانید ویلاهای قدیمی ساخت خود را برای فروش عرضه نمایید و هم میتوانید ویلاهای نوساز خود را معرفی کنید. همکاران ما مدارک و اسناد ویلای شما را بررسی کرده و در سایت رامسرلند قرار میدهند. برای ثبت ویلای خود برای فروش، به صفحه‌ی ثبت ملک مراجعه نمایید.

فروش فوری ویلا قدیمی و نوساز در تنکابن
فروش فوری ویلا قدیمی و نوساز در تنکابن

 

فروش فوری خانه و ویلا در تنکابن

اگر برای نقد کردن سرمایه خود عجله داشته و نیاز فوری به فروش ویلای خود دارید، حتما با مشاورین رامسرلند تماس بگیرید. همکاران ما بهترین بستر را برای فروش فوری ویلای شما با قیمت مناسب فراهم مینمایند. در سایت رامسرلند شما میتوانید ملک خود را برای فروش به نمایش بگذارید تا با بهترین قیمت ممکن، ویلای شما توسط مشتری خریداری شود.

قیمت خرید ویلا در تنکابن

قیمت خرید ویلا در تنکابن بسیار متغیر بوده و تابع نکات و عوامل خاصی میباشد. عوامل مختلفی بر روند قیمتگذاری و هزینه‌های ساخت ویلا و آپارتمان در تنکابن موثرند و از اینرو میبایست به آنها توجه ویژه‌ای مبذول داشت. سعی کنید در مورد دلیل قیمت ارزان و یا گران ویلا، آپارتمان یا عمارتی که قصد خریدش را دارید تحقیق نمایید. خیلی از ارزان بودنها و گران بودن ها بی دلیل نیست. شما میبایست به دلایل قیمت پایین یا بالای ویلا و آپارتمان در تنکابن، خوب دقت کنید. با همکاران ما مشورت نمایید تا از صحت قیمت خرید ویلای مورد نظر خود اطمینان یابید. همکاران ما قیمت ویلاهای شهسوار را برای شما کاملا بررسی نموده و عوامل مختلف برای قیمت‌گذاری بر روی آنرا مورد بررسی دقیق قرار میدهند و به شما عرضه میدارند.

 

قیمت خرید ویلا در تنکابن (شهسوار)
قیمت خرید ویلا در تنکابن (شهسوار)

خرید ویلا در تنکابن از 200 تا 500 میلیون

شاید گزینه خرید ویلا در تنکابن زیر 500 میلیون تومان را جستجو کرده باشید. اما میبایست کاملا به این موضوع توجه کنید که آیا ویلای مورد نظر شما دارای سند میباشد؟ آیا از امکانات خوبی برخوردار است؟ فاصله آن تا جاده اصلی چقدر است؟ آیا دسترسی‌های محلی به شهرهای اطراف دارد؟ آیا در ساخت بنای آن از مصالح خوبی استفاده شده؟ خلاصه اینکه هیچ ارزانی بی حکمت نیست! قیمت ویلا را برای ارزیابی دقیق آن ویلا، ملاک قرار ندهید. بهتر است تا عوامل مهم برای انتخاب یک ویلا را مد نظر قرار داده و سپس در مورد قیمت آن تحقیق و بررسی نمایید. با مشاورین ما مشورت نمایید. متخصصین ما بهترین مشاوره را در خصوص قیمتهای پایین و بالای ویلاهای تنکابن به شما خواهند داد.

خرید ویلا وام‌دار و قسطی در شهسوار

شاید گزینه خرید ویلا بصورت اقساطی مد نظر شما باشد. اگرچه که شاید با این گزینه نتوان ویلایی به قیمت مناسب خرید. چرا که سود بانکی شامل آن میشود. اما با وجود تورم سالانه، باز هم این خرید برای شما بصرفه خواهد بود. برای خرید یک ویلای خوب به قیمت مناسببصورت اقساطی و با وام‌های بلند مدت یا کوتاه مدت در شهسوار، حتما سایت رامسرلند را مشاهده کرده و سپس حتما با مشاورین ما تماس بگیرید. برای تحقیق در مورد مناسب بودن قیمت یک ملک، میبایست عوامل مختلفی را مدنظر قرار داد. کارشناسان ما ملک مورد نظر شما را کارشناسی کرده و قیمت مناسب آنرا به شما اعلام میکنند. آنگاه شما مطمئن هستید که ویلای مورد نظر خود را با قیمت مناسبی خریده اید. این از هدر رفت سرمایه شما جلوگیری میکند و سبب میشود با سرمایه خود، ویلا یا آپارتمان مناسبی را در شهر مورد نظر خود در تنکابن خریداری نمایید.

قیمت خرید ویلاهای شهرکی، لاکچری و ساحلی در تنکابن

ما انواع ویلاهای ساحلی و جنگلی و شهرکی در تنکابن (شهسوار) که حتی در دیوار و شیپور هم پیدا نمیشوند را، با قیمت‌های متنوع از متری 10 میلیون به بالا به شما معرفی میکنیم. قیمت ویلاهای لب دریای استخردار و لوکس با چشم‌اندازهای بسیار زیبا را میتوانید در سایت رامسرلند مشاهده نمایید. بهترین قیمت برای خرید و اجاره انواع خانه، سوئیت و ویلاهای ارزان، لوکس، لاکچری، کاخ ویلا، ویلای مبله، ویلاهای چوبی، ویلاهای ساحلی لب دریا، ویلاهای با ویوی جنگل، ویلاهای قدیمی و جدید را در تنکابن، از رامسرلند بخواهید. بهترین قیمت خرید و فروش و اجاره ویلاهای سند‌دار در شهسوار را در رامسرلند بیابید.