lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک ویلا جنت رودبار

دسته ها

نوع ملک

راهنمای خرید و فروش ویلا در جنت رودبار رامسر

خرید ویلا در جنت رودبار رامسر ، یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانیست که قصد خرید ویلا در یکی از روستاهای رامسر را دارند. جنت رودبار روستایی‌ست دنج و زیبا و الماس‌گون در دل کوههای بکر و سرسبز مازندران در منطقه رامسر. کافیست از رامسر 60 کیلومتر به جنوب، به سمت ارتفاعات دالخانی سفر کنید تا در لابلای کوههای سرسبز البرز، به روستایی زیبا و دلنشین به نام دهستان جنت‌رودبار برسید. جنت رودبار، روستایی است از توابع بخش دالخانی شهرستان رامسر در استان مازندران.

در این صفحه ، شما را با نکات مهم پیرامون خرید و فروش و قیمت ویلا در جنت رودبار رامسر آشنا میکنیم. مهم است بدانید که هنگام خرید ویلا در جنت رودبار رامسر ، و همچنین دیگر روستاهای اطراف رامسر، میبایست به نکات مهمی توجه کرد. عدم توجه به این نکات مهم، ممکن است شما را دچار ضرر و زیان نماید. برخی از این نکات را در این صفحه بیان کرده ایم. اما برخی دیگر از این نکات را به تفصیل میتوانید در صفحه نکات مهم خرید ویلا در رامسر مشاهده نمایید.

خرید ویلا در جنت رودبار رامسر
خرید ویلا در جنت رودبار رامسر

 

خرید ویلا در جنت رودبار رامسر ؛ یک تصمیم عالی

روستای سرسبز و ییلاقی جنت رودبار ، دارای مکانهای دیدنی زیبا و متعددی نظیر جنگل ، رودخانه، چشمه، دره، دشت، آبشار و پارک های جنگلیست. همانطور که گفته شد برای دسترسی به این روستای زیبا بایستی از میان جنگل دالخانی عبور کنید. طبیعت سرسبز و دلنواز و هوای لطیف و معتدل این منطقه ، انسان را مسحور خودش کرده و به سکونت در خود فرامیخواند. لذا اشتیاق فراوانی برای سکونت در ویلاهای زیبای آن وجود دارد. خرید ویلاهای ییلاقی، ویلاهای چوبی، ویلاهای قدیمی و نوساز، ویلاهایی با ویوی جنگل و کوه و از این دست ویلاها، در جنت رودبار رونق دارد. میتوان انواع ویلاهای جنت رودبار را برای خرید و فروش به اینگونه فهرست نمود:

انواع ویلا برای خرید در جنت رودبار رامسر

از آنجا که جنت رودبار رامسر، روستایی در ارتفاعات البرز بوده و دارای آب و هوایی ییلاقی و کوهستانی میباشد، لذا ویلاهای خاصی در آن یافت میشوند. برای مثال شما در جت رودبار ویلای ساحلی نخواهید یافت ؛ اما ویلاهای شیک ییلاقی بسیاری در آن میتوانید بیابید که چشم اندازهای فوق العاده زیبایی از کوه و جنگل دارند. پیشنهاد میکنیم حتما از صفحه خرید ویلا در رامسر هم دیدن نمایید تا ویلاهای مختلفی را در روستاهای دیگر رامسر هم بررسی نمایید. در زیر به برخی از این ویلاهای اشاره میکنیم:

خرید ویلای ییلاقی در جنت رودبار رامسر

خرید ویلای ییلاقی در جنت رودبار بسیار مورد توجه است. جنت رودبار از سمت شمال به جواهرده منتهی میشود. این روستا در ارتفاعات البرز شمالی بنا شده و از آب و هوایی کوهستانی برخوردار است. همان طور که از آب و هوای کوهستانی انتظار می‌رود، آب و هوا در این منطقه سرد است. بارش برف و باران در فصلهای سرد سال، بیش از سایر مناطق اطراف به چشم می‌خورد. البته این سرما و سردی کوهستانی در فصل سرد زمستان به اوج خود می‌رسد. در عوض در طول فصل گرم تابستان سبب می‌شود این منطقه از هوایی دلپذیر و لذت‌بخش برخوردار باشد. از این روی جنت رودبار یک مکان زیبای ییلاقی برای سکونت در فصلهای گرم مازندران میباشد.

خرید ویلا ییلاقی در جنت رودبار رامسر
خرید ویلا ییلاقی در جنت رودبار رامسر

 

خرید ویلای چوبی در جنت رودبار

در جنت رودبار میتوان انواع ویلاهای چوبی زیبا و شیکی را برای خرید پیدا کرد. این ویلاهای چوبی مدرن و زیبا، جدیدا بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. اگر بدنبال خرید ویلای چوبی در جنت رودبار بودید حتما با ما تماس بگیرید. همچنین ما میتوانیم برای شما امکان ساخت انواع ویلاهای چوبی را به سلیقه خودتان ، فراهم نماییم.

خرید ویلای قدیمی در جنت رودبار رامسر

برخی به دنبال خرید ویلاهای قدیمی در جنت رودبار رامسر هستند تا قیمت آن برایشان به صرفه تر باشد. آنها قصد دارند با بازسازی آن به میل و سلیقه ی خود، ویلای زیبا و دنجی را برای خود در این روستای زیبای رامسر داشته باشند. البته عده ای هم مستقیم قصد خرید زمین در جنت رودبار را میکنند. اگر شما هم میخواهید اطلاعاتی در این باره داشته باشید و یا فایل های زمین ما را در جنت رودبار مشاهده نمایید،‌صفحه خرید زمین در جنت رودبار رامسر را در سایت ما مشاهده نمایید. همچنین بانک اطلاعاتی بسیار جامعی از انواع زمینهای رامسر را در صفحه خرید زمین در رامسر میتوانید مشاهده نمایید.

خرید ویلای قدیمی در جنت رودبار رامسر
خرید ویلای قدیمی در جنت رودبار رامسر

 

خرید ویلای نوساز در جنت رودبار

اگر قصد خرید ویلای نوساز در جنت رودبار را هم داشته باشید،‌این امکان برای شما براحتی مهیاست. بسیاری از سرمایه‌گذاران و اشخاصی که اقدام به خرید زمین در این روستای زیبا را میکنند، در این زمینها اقدام به ساخت ویلای نوساز میکنند. فروش این ویلاهای نوساز در جنت رودبار، فرصتی است برای کسانیکه خواهان خرید ویلاهای نوساز در این روستا هستند. کافیست ما را در جریان سلیقه و میزان بودجه ی خود قرار دهید. انواع ویلاهای نوساز در این روستای ییلاقی برای خرید و فروش موجود میباشند.

خرید ویلای نوساز در جنت رودبار رامسر
خرید ویلای نوساز در جنت رودبار رامسر

 

خرید ویلا در جنت رودبار با چشم انداز جنگل و کوه

خرید ویلا با چشم انداز کوه و جنگل در روستای خاصی چون جنت رودبار، یکی از بهترین انتخاب ها میتواند باشد. در این روستا که در ارتفاعات سرسبز و زیبای البرز قرار گرفته است، ویلاهای بسیار زیبایی با ویوی جنگل و کوه وجود دارند. برخی ویلاهای جنلی در میا انبوه درختان قرار گرفته اند و برخی نیز چشم انداز جنگل را دارند. چشم اندازی مانند جنگلهای دالخانی. برخی از آنها را در همین صفحه مشاهده مینمایید. برای اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید.

خرید ویلا در جنت رودبار با چشم انداز کوه و جنگل
خرید ویلای نوساز در جنت رودبار رامسر

 

تقسیمات محله ای جنت رودبار برای خرید ویلا

مرکز دهستان جنت رودبار همان روستای جنت رودبار است. جنت رودبار دارای ییلاق‌های محبوبی همچون اکراسر، چاک، چرته، نمکدره، ایزکی و جیررود میباشد. مکانی عالی برای خرید ویلای ییلاقی در شمال.

موقعیت مکانی جنت رودبار روی نقشه

موقعیت مکانی جنت رودبار روی نقشه
موقعیت مکانی جنت رودبار روی نقشه برای خرید ویلا

خرید خانه و سکونت در جنت رودبار

پیش از اینکه جنت رودبار در سال 57 از منطقه‌ی گلیجان جدا شده و به رامسر بپیوندد، رامسر خود بخشی از تنکابن به شمار میرفت. از سال 1358 روستای جنت رودبار بخشی از رامسر شد و همین باعث پیشرفت این روستای خوش آب و هوا گردید. دهستان جنت رودبار بزرگترین دهستان در اطراف رامسر میباشد. مرکزیت دهستان جنت رودبار را هم روستایی با همین نام تشکیل داده است. امروز شما میتوانید در این منطقه ی زیبای ییلاقی، ویلاهای مسکونی و ویلاهای ییلاقی زیبا، هم برای سکونت و هم برای سرمایه‌گذاری خریداری نمایید . شما به دنبال بهترین املاک رامسر میگردید و رامسرلند با قدرت در خدمت شماست.

خرید خانه روستایی در جنت رودبار رامسر

خرید خانه روستایی در جنت رودبار رامسر یکی از بیشترین علاقه های خریداران ملک در روستاهای رامسر است. در سالهای اخیر، خرید خانه‌های روستایی در روستاهای رامسر مانند جنت رودبار، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اقبال به خرید خانه های روستایی علت و دلایل مختلفی دارد. برخی اقدام به خرید اینگونه خانه ها میکنند تا در ایام تعطیلات، در محیطی روستایی و سنتی در دل طبیعت سکونت داشته باشند. اما برخی هم این خانه ها را برای سرمایه‌گذاری انتخاب میکنند.

خرید ویلا و خانه روستایی در جنت رودبار رامسر
خرید ویلا و خانه روستایی در جنت رودبار رامسر

 

اجاره خانه روستایی در جنت رودبار رامسر

یکی از این سرمایه‌گذاریها، اجاره دادن خانه‌های روستایی جنت رودبار میباشد. برخی از سرمایه داران، پس از خرید خانه های روستایی، اقدام به اجاره دادن آن مینمایند. در سالهای اخیر، گردشگران مناطق طبیعی، بسیار علاقه دارند تا در محیطی سنتی و روستایی در دل طبیعت خاص و روح انگیز جواهرده سکنی گزینند. چند روز در این خانه های روستایی بسر بردن، روح انسان را به آرامش و سکونی فوق العاده میرساند. از اینرو این خانه های روستایی جنت رودبار از اینهمه اقبال برخوردار شده اند.

قیمت خانه روستایی در جنت رودبار

اگر به دنبال خرید یک خانه روستایی در جنت رودبار هستید و قیمت خرید خانه روستایی در جنت رودبار را بررسی می‌نمایید، سایت رامسرلند یکی از بهترین مراجع برای استعلام قیمت ملک در رامسر است. ما در حسن انتخاب شما به شما تبریک می‌گوییم؛ چرا که این منطقه‌ی زیبا و دل‌انگیز رامسر، مکانی بسیار زیبا با آب و هوایی ییلاقی و عالی است که خانه های روستایی با قیمت‌های بسیار عالی در آن وجود دارد. شما حتی اگر 500,000,000 تومان یا حتی کمتر هم سرمایه دارید، ما برای شما یک ملک خوب را با قیمتی فوق‌العاده و شرایط پرداخت عالی پیدا میکنیم.

قیمت خانه روستایی در جنت رودبار با وام یا بصورت اقساطی چقدر است؟

معمولا خانه های روستایی قدیمی ساز هستند و روی آنها نمیتوان اقدام به اخذ وام بانکی نمود. اما خانه های روستایی نوساز، میتوانند از وامهای بانکی استفاده کنند. کسانیکه در جنت رودبار اقدام به خرید زمین و ساخت ویلا باغ های روستایی میکنند، و یا اینکه پس از خرید خانه های قدیمی و کلنگی، اقدام به ساخت خانه های روستایی نوساز میکنند، میتوانند ویلاهای خود را با وام و یا بصورت شرایط اقساطی عرضه نمایند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

خرید ویلا در جنت رودبار رامسر برای سرمایه‌گذاری

کسانیکه قصد سرمایه‌گذاری بر روی ویلا در رامسر را دارند، جنت رودبار را مکانی بسیار مناسب برای خرید ویلا و خانه های روستایی به‌حساب می‌آورند. چرا که این روستا به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی، دارای آب و هوای ییلاقی و خنک، طبیعت زیبا و چشم انداز بی‌نظیر میباشد.

شما میتوانید با خرید ویلا در جنت رودبار برای اجاره دادن آن به گردشگران اقدام نمایید. این تجارت پرسودی محسوب میشود. جدا از اینکه با تورم موجودی که بر روی ملکهای شمال ایران در حال انجام است، صرف خرید ویلا در جنت رودبار در امروز، نوعی سرمایه گذاری بسیار عالی برای فرداست.

خرید ویلا در جنت رودبار برای اجاره دادن

یک مدل از سرمایه‌گذاری بر روی ویلاهای جنت رودبار ، اینست که ویلایی در این روستای دل انگیز خریداری نمایید و سپس آنرا به گردشگران بسیاری که سالیانه از این روستای زیبا دیدن میکنند، اجاره دهید. این نوع سرمایه گذاری بسیار پرسود بوده و درآمد بالایی را نصیب شما میکند. شما پس از خرید ویلا در جنت رودبار ، از طریق همین سایت رامسرلند، میتوانید اقدام به اجاره دادن ویلای خود در جواهرده نمایید. شما میتوانید در صفحه ی ثبت ملک، فایل ویلای خود را برای اجاره در سایت قرار دهید.

خرید ویلا در جنت رودبار برای سکونت

بسیاری از کسانیکه قصد خرید ویلا در جنت رودبار را دارند، آنرا برای سکونت خود در نظر دارند. سکونت در ویلای شخصی خود در روستای بینظیری چون جنت رودبار ، رویا و آرزوی بسیاری است. ما شما را در بدست آوردن این رویا یاری میدهیم.

سکونت در این روستای ییلاقی و خاص رامسر، در فصلهای گرم  معتدل سال، بسیار عالی و دل انگیز است. اما در فصل زمستان، سکونت در این روستا گاهی دشوار میشود. اما از آنجا که جنت رودبار روستایی ییلاقی محسوب میشود، برای سکونت در فصلهای گرم سال بسیار مناسب است.


شرایط مختلف خرید ویلا در جنت رودبار رامسر

کسانیکه اقدام به خرید ویلا در جنت رودبار میکنند، دلایل متفاوتی برای این کار دارند. لذا انتخاب‌های گوناگونی داشته و در برابر تنوع گسترده‌ای از ویلاهای فروشی در جنت رودبار رامسر قرار میگیرند. عده‌ای به دنبال خرید یک ویلای آماده برای سکونت هستند تا در فصلهای گرم و در تعطیلات، با خیالی آسوده برای سکونت به آن بیایند. اما عده‌ای هم به دنبال خرید زمین یا خانه کلنگی یا روستایی در جنت رودبار هستند تا خود در آن، اقدام به ساخت ویلا با مهندسی و نقشه و سلیقه‌ی خود نمایند.

برای کسانیکه خواهان یک قطعه زمین مسکونی برای ساخت خانه و ویلا در جنت رودبار هستند، پیشنهاد میکنیم تا صفحه‌ی خرید زمین در جنت رودبار را مشاهده نمایند. اما ما در این صفحه، انواع ویلاها را از لحاظ جغرافیایی و نوع ساخت و شرایط و امکانات آنها، در مقابل شما قرار میدهیم تا با دیدی باز به انتخاب خود بپردازید.

خرید ویلا ارزان در جنت رودبار رامسر

اگر به دنبال خرید ویلای ارزان در جنت رودبار رامسر هستید، نیاز به تحقیق و مشاوره دارید. چرا که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. لذا برای خرید یک ویلای ارزان در جنت رودبار ،‌ نیاز به بررسی دقیق ملک از جهات اسناد و مجوزها و امکانات است. نبایست اقدام به خرید ویلایی نمود که دچار مشکلات اساسی میباشد؛ اگرچه قیمت آن ارزان باشد. نمیتوانید انتظار خرید یک ویلای ارزان با کیفیت بالا در جنت رودبار را داشته باشید. اما اگر زیاد مشکل پسند نباشید، میتوانید ویلاهای قدیمی تر را، در متراژهای پایین‌تر، با قیمت مناسب و ارزان خریداری نمایید.

برخی عقیده دارند که ویلای کوچک و ارزان بیشتر و زودتر خرید و فروش میشود. از اینرو اقدام به خرید ویلاهای ارزان میکنند تا به وقت فروش، راحت تر سرمایه‌ی خود را نقد نمایند. در هر حال ما در این مسیر همراه شما هستیم. باما تماس بگیرید. ما شما را در خرید یک ویلای ارزان مناسب که دارای مشکل سند و مجوزها نباشد یاری میدهیم.

خرید ویلا اقساطی با وام در جنت رودبار رامسر

برخی انبوه‌سازان و یا تعاونی‌های مسکن، شرایط خاصی را برای فروش ویلاهای خود بصورت اقساطی ایجاد میکنند. برای مثال ویلاهای خود را بصورت اقساط و یا با وام‌های مدت دار عرضه میدارند. کسانیکه طالب خرید ویلای قسطی و یا خرید ویلا با وام در جواهرده رامسر هستند، میتوانند از مشاوران ما در رامسرلند در مورد اینگونه ویلاها پرسش نمایند.

شاید در جنت رودبار نتوان به سادگی ویلایی با شرایط اقساطی یافت، اما در شرایطی خاص، برخی فروشندگان اقدام به چنین کاری میکنند که شما میتوانید از طریق ما با آنها در تماس باشید. در صورت وجود اینگونه شرایط، ما خرید ویلا با اقساط در جنت رودبار را برای شما فراهم مینماییم.

از طرفی دیگر، برخی سازندگان ویلا، بر روی سند ویلای خود وام میگیرند. این وام در هنگام فروش، به خریدار واگذار میشود. لذا شما میتوانید با خرید ویلاهای وام دار در جنت رودبار ، از شرایط خرید اقساطی ویلا در جنت رودبار بهره‌مند شوید.

در مقاله ای جداگانه ما به شرایط خرید ویلای اقساطی پرداخته‌ایم. شما میتوانید با مراجعه به صفحه‌ی شرایط خرید اقساطی ویلا در رامسر، از این شرایط آگاهی یابید.

خرید ویلای سنددار در جنت رودبار رامسر

اگر به دنبال خرید ویلا سند دار در جنت رودبار هستید، کار درستی در پیش گرفته‌اید. وقتی ویلایی دارای سند شش دانگ و تک برگ میباشد، خیال خریدار از بابت خرید ملک آسوده است. سعی کنید تا جای ممکن از خرید ملک های فاقد سند در شمال اجتناب کنید. برای خرید ویلا در جنت رودبار ، حتما سندهای آنرا بررسی نمایید. داشتن سند تک برگ که از اداره ثبت اسناد تاییدیه داشته باشد، عامل بسیار مهمی در خرید ویلا در رامسر و قیمت‌گذاری بر روی آن میباشد. تا جای ممکن ویلاهای سند دار را برای خرید در رامسر و روستاهای اطراف آن انتخاب نمایید تا در هنگام فروش هم با مشکل مواجه نشوید.

این موضوع را حتما بررسی نمایید که سند ویلا نباید در رهن بانک باشد و هیچ گونه وامی نباید روی آن گرفته شده باشد؛ مگر اینکه وام به نام شما شود و شما ویلا را بصورت شرایطی و اقساطی خریداری نمایید. توجه به این نکات، بعدها شما را از دردسرهای خرید ملک در شمال راحت میکند. ما در رامسرلند انواع ویلاهای سند دار بررسی شده را مقابل شما قرار داده‌ایم. با ما تماس بگیرید تا شما را در اطمینان بخشی از اسناد ویلای مورد نظرتان، یاری دهیم.

محله‌های خوب جنت رودبار برای خرید ویلا

در هنگام خرید ویلا در جنت رودبار ، حتما موقعیت و محله‌ی ملک مورد نظر خود را بصورت دقیق بررسی نمایید. امکانات محلی مهم برای خرید ویلا، ممکن است محله به محله متفاوت باشد. مرکز دهستان جنت رودبار همان روستای جنت رودبار است. جنت رودبار دارای ییلاق‌های محبوبی همچون اکراسر، چاک، چرته، نمکدره، ایزکی و جیررود میباشد. از اینرو این محله ها از محبوبیت بیشتری برای خرید ویلا برخوردارند.

خرید ویلا در اکراسر رامسر

خرید ویلا در نمکدره رامسر

اگر با مشاورین ما در رامسرلند تماس بگیرید، ما با توجه به سلایق شما، بهترین محله ها را برای خرید ویلا در جنت رودبار به شما پیشنهاد خواهیم داد.

فروش ویلا در جنت رودبار رامسر

اگر صاحب ویلایی در جنت رودبار هستید و قصد فروش آنرا دارید، سایت رامسرلند فضایی بسیار عالی و تخصصی برای به اشتراک گذاشتن ویلای شماست. شما براحتی تنها با چند کلیک ساده میتوانید ویلای خود را در سایت رامسرلند بصورت کاملا رایگان قرار دهید. مشتریانی که قصد بررسی و خرید ویلای شما را داشته باشند با ما تماس میگیرند و ما شما را در جریان این معامله قرار میدهیم.

تمامی مراحل فروش ویلا جنت رودبار شما را، متخصصین ما به عهده میگیرند و بهترین شرایط را برای انتقال اسناد و انتقال وجه مورد  نظر شما ایجاد مینمایند. معاملات امن همیشه در بسترهای امن اتفاق می‌افتند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

قیمت ویلا در جنت رودبار رامسر

قیمت ویلا در جنت رودبار رامسر بسته به عوامل مختلفی، کاملا متغیر است. قیمت‌ها بستگی به منطقه، امکانات، فاصله‌ی ویلا از جاده اصلی، متراژ ویلا و عوامل دیگری از این قبیل دارند. مجوعه ای از این عوامل متعدد سبب میشوند تا قیمت خرید و فروش یک ویلا محاسبه شود.

ارزان و یا گران بودن قیمت ویلا در جنت رودبار بی دلیل نیست. معمولا ویلاهای جنت رودبار قیمت نسبتا بالایی دارند. پس اگر قیمت ویلایی از قیمت سایر ویلاها خیلی پایینتر بود، حتما در مورد آن با ما مشورت نمایید. برای مثال گاهی نبودن امکانات و یا دور بودن از جاده اصلی و یا مشکل در سند ویلا، و یا حتی مشکلات خاص محلی، باعث ارزان شدن ویلایی در جنت رودبار میشود. شما میبایست به همه این نکات توجه کامل را مبذول کنید.

قیمت ویلا در جنت رودبار رامسر
قیمت ویلا در جنت رودبار رامسر

پیشنهاد ما اینست که پس از مطالعه ی دقیق این مقاله، حتما با مشاورین ما مشورت کنید. مشاورین ما با تحلیل خواسته‌های شما و در نظر گرفتن بودجه شما، بهترین ویلای مناسب برای شما را به حضورتان معرفی میکنند تا در صورت پسند، برای خرید آن اقدام نمایید.

در این قسمت در مورد عوامل موثر در قیمتگذاری ویلا در جنت رودبار رامسر، و نقش هر یک از این عوامل در محاسبه قیمت ویلا در جنت رودبار ، صحبت میکنیم.

عوامل موثر در قیمت خرید و فروش ویلا  در جنت رودبار

 

  1. تاثیر موقعیت مکانی بر قیمت ویلا  در جنت رودبار
  2. تاثیر متراژ زمین ویلا  بر قیمت ویلا  در جنت رودبار
  3. تاثیر متراژ زیربنا بر قیمت ویلا در جنت رودبار
  4. تاثیر اسناد و مدارک ملک بر قیمت ویلا در جنت رودبار
  5. تاثیر دسترسی‌های شهری و جاده‌ای بر قیمت ویلا در جنت رودبار
  6. تاثیر امکاناتی نظیر آب و برق و گاز و تلفن بر قیمت ویلا در جنت رودبار
  7. تاثیر تجهیزات ویلا مانند استخر و جکوزی و … بر قیمت ویلا در جنت رودبار
  8. تاثیر مصالح بکار رفته در بنای ویلا ، بر روی قیمتگذاری ویلا در جنت رودبار
  9. و دیگر نکات مهمی که در هنگام مشاوره با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

استعلام قیمت خرید ویلا در جنت رودبار از طریق سایت رامسرلند

در همین صفحه از سایت رامسرلند، ویلا‌های متنوع ما را در جنت رودبار مشاهده نمایید. ویلاهایی در مکانها، موقعیت‌ها، و با امکانات مختلف را در نظر گرفته و قیمتهای آنها را باهم مقایسه نمایید. در این صفحه هم ویلاهای شیک برای فروش وجود دارد و هم خانه های روستایی و ویلاهای قدیمی. پس براحتی میتوانید قیمت ویلاهای شیک و لاکچری را مشاهده نمایید و هم قیمت ویلاهای ارزان را.

محدوده قیمت خرید و فروش ویلا در جنت رودبار رامسر

پس از بررسی قیمتهای ویلاهای مختلف، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما مشاوره‌ی دقیقی پیرامون قیمت ویلا با شرایط و امکانات مختلف ارائه کنند. ما انواع ویلاهای ییلاقی، جنگلی، کوهستانی و لاکچری در جنت رودبار را، با قیمت‌های متنوع مانند متری 9 میلیون و 15 میلیون تومان به بالا به شما معرفی میکنیم. معمولا ویلاهای جنت رودبار ، محدوده قیمتی بین متری 9 میلیون تومان تا متری 50 میلیون تومان ـ بسته به ویژگیها و مصالح و امکانات ویلا ـ دارند.

بهترین قیمت خرید و فروش ویلا در جنت رودبار

در مشاوره های رایگان، مشاورین ما قیمت ویلاهایی در موقیعتهای عالی جنت رودبار با چشم‌اندازهای بسیار زیبا را به شما خواهند داد. ویلاهای بسیار شیک و لاکچری و مدرن با امکانات ویژه. بهترین قیمت برای خرید و فروش و یا اجاره انواع ویلا و خانه روستایی را در بهترین نقاط  روستای جنت رودبار ، از رامسرلند بخواهید. بهترین قیمت خرید و فروش و اجاره ویلاهای  سند‌دار در جنت رودبار را، براحتی از رامسرلند استعلام کنید.

قیمت ارزان برای خرید ویلا در جنت رودبار

پیشنهاد ما اینست که معیار شما برای خرید ویلا در جنت رودبار ، ارزان بودن آن نباشد. چرا که همانطور که پیش‌تر هم گفتیم، گاهی این ارزان بودن ها از سر ناچاری فروشنده نیست. بلکه گاهی سندها و مجوزهای زمین ملک ، مشکلاتی دارند و یا کاربری زمین و شرایط آن دچار مسائلی میباشد. در جنت رودبار قیمتهای متفاوتی برای خرید ویلاهای مختلف وجود دارد. شما در همین صفحه براحتی میتوانید قیمتهای مختلف از ویلای ارزان گرفته تا ویلای مدرن گران قیمت را مشاهده و بررسی نمایید.

برای مثال ویلای مدرن در جنت رودبار 260 متری را میتوان در حدود 5,000,000,000 تومان خرید. یعنی تقریبا متری 20 میلیون تومان . یا برای مثال ویلایی استخردار در جنت رودبار با 700متر زمین و 500 متر زیربنا  با قیمت 27 میلیارد تومان فروخته میشود.  البته تمام این قیمت ها بستگی مستقیم به عوامل گوناگونی دارد. مثلا همانطور که گفتیم، سنددار بودن ویلا، امکانات ویلا، محله ی ویلا و مصالح بکار رفته در آن، در قیمت آن بسیار موثر میباشد.

رامسرلند ، بانک اطلاعاتی جامع خرید و فروش انواع ملک در رامسر و تنکابن، همواره در خدمت شماست تا با ارائه ی مشاوره‌های رایگان، شما را در خرید و فروش ملک در مکان مورد نظرتان یاری رساند. متخصصین املاک رامسرلند، با شناخت درست و تخصصی از بافت روستاهای رامسر از جمله جنت رودبار ، شما را در یک خرید امن و پرسود یاری میرسانند. ما شما را راهنمایی میکنیم تا اقدام به خرید زمینی نمایید که از لحاظ اسناد و مجوزهای ساخت بی‌نقص باشد.