lg-png-150
شهر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

جاذبه های شهر رامسر برای خرید ویلا

همانطور که میدانید یکی از پرجاذبه‌ترین شهرهای توریستی ایران، شهر رامسر در استان مازندران میباشد. شهری ساحلی در سواحل زیبای دریای خزر، با آب و هوای ییلاقی و طبیعت بی مثالش که باعث شده آنرا عروس شهرهای ایران بدانند. همین عوامل برای ترغیب مردم به خرید ویلا در رامسر کافیست. اما ما میخواهیم در این صفحه بصورت دقیق‌تر به عوامل موثر بر جاذبه‌های رامسر برای خرید ملک در آن بپردازیم.

جاذبه های رامسر برای خرید ویلا و سکونت در آن
جاذبه های رامسر برای خرید ویلا و سکونت در آن

1- آب و هوای معتدل شهر رامسر برای سکونت

شاید یکی از مهمترین دلایل رونق خرید ملک در رامسر و سکونت در آن برای ایام تعطیل و تفریح، آب و هوای معتدل و ییلاقی آن میباشد. بدیهی است که وقتی برای تعطیلات به شمال میروید، تمایل دارید تا در آب و هوایی معتدل و ییلاقی بسر ببرید. چرا که در اغلب شهرهای شمالی کشور، شرجی بودن هوا، باعث میشود تا آنقدرها هم که انتظار تفریح در ساحل دریای خزر را دارید، نتوانید از طبیعت آن شهر استفاده ببرید.

اما هوای زیبا و معتدل شهر رامسر که مابین جنگل و ارتفاعات کوههای البرز، و دریای خزر قرار گرفته‌است، عامل بسیار خوبی برای جذب توریست و همچنین جذب کسانیست که به دنبال خرید ملک در شمال هستند.

2- ویلاهای ییلاقی در شهری مابین جنگل و دریا

رامسر شهریست بین کوههای جنگلی مازندران و دریای خزر. از اینرو هوای معتدلی دارد که به آن هوای ییلاقی هم میگویند. از اینرو ویلاهای ییلاقی زیادی در رامسر و روستاهای اطراف آن وجود دارند. خرید ویلاهای ییلاقی در شمال بسیار مورد توجه میباشند. از اینجهت که براحتی میتوان در فصل گرم تابستان، اوقات زیبایی را در خنکای آنها گذراند. خرید ویلای ییلاقی در رامسر و شهرهای مجاور آن مانند تنکابن و رودسر و لنگرود بسیار مورد توجه است.

وجود شهرها و روستاهای ییلاقی در رامسر باعث رونق خرید ویلاهای ییلاقی در آن شده است. برای مثال خرید ویلا در جواهرده  بسیار مورد توجه خریداران ویلای ییلاقی در شمال بوده است. همچنین خرید ویلا در جنت رودبار هم بسیار پر رونق است. ویلاهای این روستای بکر و زیبا با ویوی جنگل و کوه بسیار روح نواز و آرامبخش هستند. از دیگر روستاهای ییلاقی رامسر میتوان به اربکله اشاره کرد. خرید ویلا در رابکله هم از طرفداران زیادی برخوردار است. چرا که ویلاهای ییلاقی بسیار زیبایی در این منطقه‌ی کوهستانی رامسر وجود دارد که بسیار زیبا و دلنشین هستند. این طبیعت‌های آرام و روح‌نواز، بسیاری را به سمت خود مجذوب میدارند که در آنها اقدام به خرید ملک و سکونت در آن و یا اجاره دادن آن نمایند.

3- رامسر شهری ساحلی با ویلاهای کنار دریا

رامسر شهری ساحلیست، و شهرهای ساحلی همواره بدلیل داشتن ویلاهایی با ویوی دریا، بسیار مورد توجه خریداران ویلا در شمال هستند. در رامسر براحتی میتوان نمونه‌های بسیاری از ویلاهای شیک کنار دریا را مشاهده کرد. خرید ویلای ساحلی در رامسر با امکانات مجهز مانند استخر و جکوزی و باغچه و آلاچیق. و گذراندن یک تعطیلات آرام در ویلایی با نمای دریا چقدر میتواند لذت‌بخش باشد. از اینرو خرید ویلا لب دریا در رامسر بسیار پر طرفدار است. اینگونه ویلاها بسیار پرفرو بوده و با قیمتهای خوبی هم اجاره داده میشوند.

 

4-امکانات رفاهی شهر رامسر برای خرید ویلا

داشتن امکانات رفاهی در یک شهر یا روستا، برای خرید ویلا و سکونت در آن بسیار مهم و ضروریست. وقتی اقدام به خرید ویلایی در رامسر و یا هریک از شهرهای شمال میکنید، بسیار مهم است که امکانات رفاهی آن منطقه را در نظر بگیرید. چرا که اگر آن شهر امکانات خوبی نداشته باشد، هم برای سکونت دچار مشکل خواهید شد و هم برای فروش. خوشبختانه رامسر شهری با امکانات عالی رفاهی برای ساکنان آن میباشد. وجود بیمارستان، درمانگاه، مراکز تفریحی خوب، فروشگاههای معتبر و عالی و دیگر امکانات رفاهی، سبب شده که رامسر به یکی از قطب‌های عالی گردشگری ایران تبدیل شده و از اینرو خرید ویلا و آپارتمان در آن رونق بگیرد.

وجود شهرک های زیبا در رامسر با امکانات خوب، باعث روند رو به رشد خرید ویلای شهرکی در رامسر شده است. این شهرکها دارای امکانات رفاهی خوب و امنیت بالا هستند. این خود سبب رونق خرید و فروش آنهاشده است. برای مثال خرید ویلا در چهارصد دستگاه رامسر ، یکی از پرجاذبه ترین معاملات ملک در رامسر میباشد.

عده ای هم به دلیل این امکانات، اقدام به خرید آپارتمان در رامسر میکنند. حایز اهمیت است که بدانید خرید آپارتمان هم در رامسر و روستاهای اطراف آن از ارزشی مانند ویلا برخوردار میباشد. و گاهی حتی بالاتر. در مقاله ای جدا به ارزشهای این موضوع میپردازیم که میتوانید آنرا در مقاله خرید آپارتمان در رامسر مطالعه فرمایید.

5- روستاهای زیبای اطراف رامسر برای خرید خانه های روستایی

و اما روستاهای زیبا و بکر رامسر که همواره بهشتی پنهان در لابلای رشته کوههای البرز به‌شمار میروند. مکانهایی رویایی برای خرید خانه روستایی در رامسر. روستاهای زیادی در اطراف رامسر وجود دارند. روستاهای معروف و روستاهای غیرمعروف و بکر. اغلب آنها دارای آب و هوایی ییلاقی و زیبا هستند. اما عده‌ای از آنها دارای امکانات رفاهی نسبتا خوبی هستند و این امکانات و دسترسی آنها به شهر باعث میشود تا خرید ویلای روستایی و البته ویلاهای شیک و مدرن در آنها رونق بیشتری بگیرد. روستاهای معروفی همچون جواهرده، اربه‌کله، جنت‌رودبار، اسالم‌دشت، جلمه، دالخانی، طالش‌سرا، کلک، کنارود،کلاچای، گالش محله، گلین، نمک‌دره ، نیاسته و دیگر روستاهای زیبای رامسر.

در بسیاری از این روستاهای زیبا و در دل طبیعت بکرشان، خانه‌های روستایی، کلبه‌های چوبی، ویلاهای قدیمی و مدرن، ویلاهای لاکچری، آپارتمان‌های نوساز و ارزان و … برای خرید و فروش وجود دارد. یکی دیگر از انواع خرید ویلا در این روستاهای مرتفع، خرید ویلای جنگلی در رامسر است. ما در سایت رامسرلند شما را با ویلاهای بسیار زیبایی در تمام این روستاها آشنا میکنیم. خانه‌های روستایی بسیار عالی برای خرید و فروش در نظر داریم که کافیست با ما تماس بگیرید تا آنها را برای شما با ذکر تمام جزییات نشان دهیم. برای مثال در همین سایت میتوانید قیمت خانه روستایی در جواهرده را مشاهده نمایید.

 

6-امکانات تفریحی و گردشگری رامسر، دلیلی برای سرمایه‌گذاری در خرید ویلا

یکی از جاذبه‌های خرید ویلا و آپارتمان در رامسر، وجود جاذبه‌های توریستی و گردشگری در این شهر زیبای مازندران است. به هرمیزان گردشگری در شهری پر رونق باشد، خرید و فروش و اجاره ویلا و آپارتمان هم در آن شهر پر رونق میباشد. از آنجا که رامسر شهری توریستی و پر از جاذبه‌های گردشگریست، لذا خرید ویلا و آپارتمان در آن یک سرمایه‌گذاری بسیار عالی برای سرمایه‌داران محترم میباشد.

پیشنهاد میکنیم ویلاهای زیبای تنکابن را هم در صفحه خرید ویلا در تنکابن مشاهده و بررسی نمایید.

شما میتوانید در حین امکان سکونت برای خود و آشنایان، در ایامی که در این ویلا سکونت ندارید، آنرا برای اجاره به سایتهایی همچون رامسرلند بسپارید تا با بهترین مدیریت، بیشترین سود را برای شما کسب نماید. هیچگاه کسی از خرید ویلا و آپارتمان در رامسر پشیمان نشده و هیچکس از آن ضرر ندیده است. پیشنهاد میکنیم برای خرید ویلا در رامسر، با مشاورین ما بصورت رایگان مشاوره نمایید تا با سلیقه و بودجه‌ی شما، بهترین ویلاهای رامسر را به شما معرفی نمایند. ما شما را از ابتدا تا انتهای پروژه خرید ویلا در رامسر یاری میرسانیم و در کنار شما هستیم تا از این سرمایه‌گذاری تان بالاترین سود را ببرید. همچنین چنانچه قصد ساخت ویلا در رامسر را دارید، بازهم طراحان و مهندسین ما با بهترین متدهای بروز معماری و دیزاین در خدمت شما عزیزان خواهند بود. با ما تماس بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *