lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک ویلا چهارصد دستگاه رامسر

دسته ها

نوع ملک

خرید ویلا شهرکی در چهارصد دستگاه رامسر

خرید ویلا در چهارصد دستگاه رامسر، یکی از پر رونق‌ترین معاملات ملک در رامسر میباشد. کسانیکه قصد خرید ویلا در رامسر را دارند، خرید ویلا در شهرک چهارصد دستگاه، یکی از اولویتهای آنها به‌شمار میرود. چهارصد دستگاه، منطقه‌ای در دل شهر رامسر است که در در سال 1310 شمسی توسط بنیاد پهلوی بنا نهاده شد. شهرک چهارصد دستگاه از همان ابتدا با اصول کامل مهندسی و  امکانات و تجهیزات شهرسازی بنا نهاده شد. امکاناتی از جمله سیستم فاضلاب شهری (اگو)، قطعه‌بندی ویلاها، پهن گرفتن عرض خیابان‌ها و کوچه‌ها، خطوط تلفن و برق زیر زمینی و …

فروش ویلا در چهارصد دستگاه رامسر
خرید ویلا در شهرک چهارصد دستگاه رامسر

این شهرک مسکونی رامسر، بخاطر امکانات مجهز شهری، امنیت بالای شهرک، موقعیت خاص و منطقه‌ی بسیار مطلوب آن، بسیار مورد توجه بوده و خرید زمین و ویلا در آن پر رونق است. نزدیک بودن به دریا و همچنین فرودگاه رامسر، یکی دیگر از محبوبیتهای این شهرک زیبا میباشد. کسانیکه تمایل به خرید ویلا شهرکی در رامسر دارند،‌ همیشه از خرید ویلا در شهرک چهارصد دستگاه رامسر بسیار استقبال میکنند. چنانچه تمایل به خرید زمین در شهرک چهارصد دستگاه رامسر را دارید، صفحه خرید زمین در چهارصد دستگاه رامسر را مشاهده نمایید. همچنین پیشنهاد میکنیم از صفحه خرید زمین در رامسر هم دیدن نمایید. در این صفحه ما زمینهای بسیار متنوعی را برای شما قرار داده‌ایم. پس از مشاهده و بررسی، برای اطلاعات بیشتر با همکاران و مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

موقعیت شهرک چهارصد دستگاه رامسر روی نقشه برای خرید ویلا

موقعیت شهرک چهارصد دستگاه رامسر روی نقشه برای خرید و فروش ویلا
موقعیت شهرک چهارصد دستگاه رامسر روی نقشه برای خرید و فروش ویلا

 

همانطور که در نقشه میبینید، شهرک چهارصد دستگاه رامسر تقریبا در شرق رامسر و در سمت غربی حاشیه‌ی بلوار معلم یا همان بلوار کازینو قرار گرفته و از جنوب هم به بلوار امام خمینی منتهی میشود. این شهرک خاص و زیبای رامسر، تا نزدیکیهای ساحل رامسر پیش میرود. نزدیکی شهرک چهارصد دستگاه به فرودگاه رامسر، خود یکی از مزیت‌های این شهرک میباشد.