lg-png-150
شهر

آگهی‌های املاک ویلا اربکله

دسته ها

نوع ملک

رامسرلند: بهترین مشاور املاک در اربکله رامسر

همه کسانیکه قصد خرید ویلا در اربکله را دارند، به دنبال یک مشاور املاک مطمئن در این حوزه میباشند. چرا که خرید در سایتهایی مانند شیپور و دیوار، خالی از حاشیه نیست. شما به یک املاک مطمئن و حرفه‌ای جهت خرید خانه در این روستای زیبای رامسر نیاز دارید. از این جهت همه بدنبال بهترین املاک رامسر میگردند. سایت رامسرلند، یکی از بهترین و مطمئن‌ترین مشاورین املاک جهت خرید زمین ، ویلا و آپارتمان در رامسر و تنکابن میباشد. اگر شما قصد خرید ویلا، باغ و یا زمین مسکونی و کشاورزی در اربکله رامسر را دارید، میتوانید از مشاوره با متخصصین ما در املاک رامسرلند بهره ببرید. اگر هم در روستای اربه‌کله ، ملکی دارید که قصد فروش آنرا دارید، از آپارتمان و ویلا گرفته تا باغ و زمین، میتوانید با مشاورین ما در رامسرلند مشاوره نمایید. متخصصین ما، بهترین مشاوره ها را در خصوص قیمت خرید و فروش ملک در اربکله رامسر به شما ارائه خواهند داد.

انواع ویلا برای خرید در اربکله رامسر

از آنجا که اربکله رامسر، روستایی در ارتفاعات البرز بوده و دارای آب و هوایی ییلاقی و کوهستانی میباشد، لذا ویلاهای خاصی در آن یافت میشوند. برای مثال شما در اربکله ویلای ساحلی نخواهید یافت ؛ اما ویلاهای شیک ییلاقی بسیاری در آن میتوانید بیابید که چشم اندازهای فوق العاده زیبایی از کوه و جنگل دارند. پیشنهاد میکنیم حتما از صفحه خرید ویلا در رامسر هم دیدن نمایید تا ویلاهای مختلفی را در روستاهای دیگر رامسر هم بررسی نمایید. در زیر به برخی از این ویلاهای اشاره میکنیم:

 

خرید ویلای ییلاقی در اربکله رامسر

در رامسر مناطق ییلاقی زیبایی وجود دارد و در این میان، خرید ویلای ییلاقی در اربکله رامسر بسیار مورد توجه است. اربکله از سمت شمال به رامسر، کتالم و سادات شهر منتهی میشود. این روستا در ارتفاعات البرز شمالی بنا شده و از آب و هوایی کوهستانی  و خنک تری نسبت به شهر رامسر برخوردار است.  از این روی اربکله یک مکان زیبای ییلاقی برای سکونت در فصلهای گرم مازندران میباشد. شما میتوانید ویلاهای ییلاقی زیبایی را در این روستای بی نظیر، خریداری نمایید. سایت رامسرلند، سایتی جامع برای خریداری انواع ویلاهای ییلاقی در اربکله میباشد.

خرید ویلا ییلاقی در اربکله رامسر
خرید ویلا ییلاقی در اربکله رامسر

 

خرید ویلای چوبی در اربکله

در اربکله میتوان انواع ویلاهای چوبی زیبا و شیکی را برای خرید پیدا کرد. این ویلاهای چوبی که اغلب به شکل مدرن و زیبا ساخته میشوند، جدیدا بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. چون خیلی خوب اجاره داده میشوند. اگر بدنبال خرید ویلای چوبی در اربکله بودید حتما با ما تماس بگیرید. همچنین ما میتوانیم برای شما امکان ساخت انواع ویلاهای چوبی را به سلیقه خودتان ، فراهم نماییم.

خرید ویلای قدیمی در اربکله رامسر

برخی به دنبال خرید ویلاهای قدیمی در اربکله رامسر هستند تا قیمت آن برایشان ارزان‌تر باشد. آنها قصد دارند با بازسازی آن به میل و سلیقه ی خود، ویلای زیبا و دنجی را برای خود در این روستای زیبای رامسر داشته باشند. البته عده ای هم مستقیم قصد خرید زمین در اربکله را میکنند. اگر شما هم میخواهید اطلاعاتی در این باره داشته باشید و یا فایل های زمین ما را در اربکله مشاهده نمایید،‌صفحه خرید زمین در اربکله رامسر را در سایت ما مشاهده نمایید. همچنین بانک اطلاعاتی بسیار جامعی از انواع زمینهای رامسر را در صفحه خرید زمین در رامسر میتوانید مشاهده نمایید.

خرید ویلا قدیمی در اربکله رامسر
خرید ویلا قدیمی در اربکله رامسر

 

خرید ویلای نوساز در اربکله رامسر

اگر قصد خرید ویلای نوساز در اربکله را هم داشته باشید،‌این امکان برای شما براحتی مهیاست. بسیاری از سرمایه‌گذاران و اشخاصی که اقدام به خرید زمین در این روستای زیبا را میکنند، در این زمینها اقدام به ساخت ویلای نوساز میکنند. فروش این ویلاهای نوساز در اربکله ، فرصتی است برای کسانیکه خواهان خرید ویلاهای نوساز در این روستا هستند. کافیست ما را در جریان سلیقه و میزان بودجه ی خود قرار دهید. انواع ویلاهای نوساز در این روستای ییلاقی برای خرید و فروش موجود میباشند.

خرید ویلاهای نوساز در اربکله رامسر
خرید ویلاهای نوساز در اربکله رامسر

 

خرید ویلا در اربکله با چشم انداز جنگل و کوه

خرید ویلا با چشم انداز کوه و جنگل در روستای خاصی چون اربکله ، یکی از بهترین انتخاب ها میتواند باشد. در این روستا که در ارتفاعات سرسبز و زیبای البرز قرار گرفته است، ویلاهای بسیار زیبایی با ویوی جنگل و کوه وجود دارند. برخی ویلاهای جنگلی در میان انبوه درختان قرار گرفته اند و برخی نیز چشم انداز رامسر را دارند.  برخی از آنها را در همین صفحه مشاهده مینمایید. برای اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید.

خرید ویلا در اربکله رامسر با چشم انداز جنگل و کوه
خرید ویلا در اربکله رامسر با چشم انداز جنگل و کوه

 

خرید خانه روستایی در اربکله رامسر

خرید خانه روستایی در اربکله رامسر یکی از بیشترین علاقه های خریداران ملک در روستاهای رامسر است. در سالهای اخیر، خرید خانه‌های روستایی در روستاهای رامسر مانند اربکله ، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اقبال به خرید خانه های روستایی علت و دلایل مختلفی دارد. برخی اقدام به خرید اینگونه خانه ها میکنند تا در ایام تعطیلات، در محیطی روستایی و سنتی در دل طبیعت سکونت داشته باشند. اما برخی هم این خانه ها را برای سرمایه‌گذاری انتخاب میکنند. چرا که خانه های روستایی قیمت پایینی دارند و با بازسازی آن و یا ساخت ویلا در آن، ارزش ملک بالاتر میرود.

اجاره خانه روستایی در اربکله رامسر

یکی از این سرمایه‌گذاریها، اجاره دادن خانه‌های روستایی اربکله میباشد. برخی از سرمایه داران، پس از خرید خانه های روستایی، اقدام به اجاره دادن آن مینمایند. در سالهای اخیر، گردشگران مناطق طبیعی، بسیار علاقه دارند تا در محیطی سنتی و روستایی در دل طبیعت خاص و روح انگیز اربکله سکنی گزینند. چند روز در این خانه های روستایی بسر بردن، روح انسان را به آرامش و سکونی فوق العاده میرساند. از اینرو این خانه های روستایی اربکله از اینهمه اقبال برخوردار شده اند.

قیمت خانه روستایی در اربکله

اگر به دنبال خرید یک خانه روستایی در اربکله هستید و قیمت خرید خانه روستایی در اربکله را بررسی می‌نمایید، سایت رامسرلند یکی از بهترین مراجع برای استعلام قیمت ملک در رامسر است. ما در حسن انتخاب شما به شما تبریک می‌گوییم؛ چرا که این منطقه‌ی زیبا و دل‌انگیز رامسر، مکانی بسیار زیبا با آب و هوایی ییلاقی و عالی است که خانه های روستایی با قیمت‌های بسیار عالی در آن وجود دارد. شما حتی اگر 900,000,000 تومان یا حتی کمتر هم سرمایه دارید، ما برای شما یک ملک خوب را با قیمتی فوق‌العاده و شرایط پرداخت عالی پیدا میکنیم.

قیمت خانه روستایی در اربکله با وام یا بصورت اقساطی چقدر است؟

معمولا خانه های روستایی قدیمی ساز هستند و روی آنها نمیتوان اقدام به اخذ وام بانکی نمود. اما خانه های روستایی نوساز، میتوانند از وامهای بانکی استفاده کنند. کسانیکه در اربکله اقدام به خرید زمین و ساخت ویلا باغ های روستایی میکنند، و یا اینکه پس از خرید خانه های قدیمی و کلنگی، اقدام به ساخت خانه های روستایی نوساز میکنند، میتوانند ویلاهای خود را با وام و یا بصورت شرایط اقساطی عرضه نمایند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.


خرید ویلا در اربکله رامسر برای سرمایه‌گذاری

کسانیکه قصد سرمایه‌گذاری بر روی ویلا در رامسر را دارند، اربکله را مکانی بسیار مناسب برای خرید ویلا و خانه های روستایی به‌حساب می‌آورند. چرا که این روستا به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی، دارای آب و هوای ییلاقی و خنک، طبیعت زیبا و چشم انداز بی‌نظیر میباشد.

شما میتوانید با خرید ویلا در اربکله برای اجاره دادن آن به گردشگران اقدام نمایید. این تجارت پرسودی محسوب میشود. جدا از اینکه با تورم موجودی که بر روی ملکهای شمال ایران در حال انجام است، صرف خرید ویلا در اربکله در امروز، نوعی سرمایه گذاری بسیار عالی برای فرداست.

خرید ویلا در اربکله برای اجاره دادن

یک مدل از سرمایه‌گذاری بر روی ویلاهای اربکله ، اینست که ویلایی در این روستای دل انگیز خریداری نمایید و سپس آنرا به گردشگران بسیاری که سالیانه از این روستای زیبا دیدن میکنند، اجاره دهید. این نوع سرمایه گذاری بسیار پرسود بوده و درآمد بالایی را نصیب شما میکند. شما پس از خرید ویلا در اربکله ، از طریق همین سایت رامسرلند، میتوانید اقدام به اجاره دادن ویلای خود در اربکله نمایید. شما میتوانید در صفحه ی ثبت ملک، فایل ویلای خود را برای اجاره در سایت قرار دهید.

خرید ویلا در اربکله برای سکونت

بسیاری از کسانیکه قصد خرید ویلا در اربکله را دارند، آنرا برای سکونت خود در نظر دارند. سکونت در ویلای شخصی خود در روستای بینظیری چون اربکله ، رویا و آرزوی بسیاری است. ما شما را در بدست آوردن این رویا یاری میدهیم. مشاوره با مشاوران و متخصصان ما در رامسرلند را از دست ندهید.

سکونت در این روستای ییلاقی و خاص رامسر، در فصلهای گرم  معتدل سال، بسیار عالی و دل انگیز است. اما در فصل زمستان، سکونت در این روستا گاهی دشوار میشود. اما از آنجا که اربکله روستایی ییلاقی محسوب میشود، برای سکونت در فصلهای گرم سال بسیار مناسب است. از جهتی، نزدیکی اربکله به بافت شهری رامسر، خود یکی از مزایای برجسته آنست که آنرا، برای سکونت، تبدیل به منطقه‌ای عالی میکند.

 

قیمت ویلا در اربکله رامسر

قیمت ویلا در اربکله رامسر به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت‌ها بستگی به منطقه، امکانات، فاصله‌ی ویلا از جاده اصلی، متراژ ویلا و عوامل دیگری از این قبیل دارند. مجوعه ای از این عوامل متعدد سبب میشوند تا قیمت خرید و فروش یک ویلا محاسبه شود.

ارزان و یا گران بودن قیمت ویلا در اربکله رامسر بی دلیل نیست. معمولا ویلاهای اربکله قیمت نسبتا بالایی دارند. پس اگر قیمت ویلایی از قیمت سایر ویلاها خیلی پایینتر بود، حتما در مورد آن با ما مشورت نمایید. برای مثال گاهی نبودن امکانات و یا دور بودن از جاده اصلی و یا مشکل در سند ویلا، و یا حتی مشکلات خاص محلی، باعث ارزان شدن ویلایی در اربکله میشود. شما میبایست به همه این نکات توجه کامل را مبذول کنید.

قیمت ویلا در رابکله
قیمت ویلا در رابکله

پیشنهاد ما اینست که پس از مطالعه ی دقیق این مقاله، حتما با مشاورین ما مشورت کنید. مشاورین ما با تحلیل خواسته‌های شما و در نظر گرفتن بودجه شما، بهترین ویلای مناسب برای شما را به حضورتان معرفی میکنند تا در صورت پسند، برای خرید آن اقدام نمایید.

در این قسمت در مورد عوامل موثر در قیمتگذاری ویلا در اربکله رامسر، و نقش هر یک از این عوامل در محاسبه قیمت ویلا در اربکله  ، صحبت میکنیم.

عوامل موثر در قیمت خرید و فروش ویلا  در اربکله

 

  1. تاثیر موقعیت مکانی بر قیمت ویلا  در اربکله
  2. تاثیر متراژ زمین ویلا  بر قیمت ویلا  در اربکله
  3. تاثیر متراژ زیربنا بر قیمت ویلا در اربکله
  4. تاثیر اسناد و مدارک ملک بر قیمت ویلا در اربکله
  5. تاثیر دسترسی‌های شهری و جاده‌ای بر قیمت ویلا در اربکله
  6. تاثیر امکاناتی نظیر آب و برق و گاز و تلفن بر قیمت ویلا در اربکله
  7. تاثیر تجهیزات ویلا مانند استخر و جکوزی و … بر قیمت ویلا در اربکله
  8. تاثیر مصالح بکار رفته در بنای ویلا ، بر روی قیمتگذاری ویلا در اربکله
  9. و دیگر نکات مهمی که در هنگام مشاوره با شما در میان خواهیم گذاشت.
قیمت اپارتمان در اربکله رامسر
عوامل موثر در قیمت آپارتمان در اربکله رامسر

 

استعلام قیمت خرید ویلا در اربکله از طریق سایت رامسرلند

در همین صفحه از سایت رامسرلند، ویلا‌های متنوع ما را در اربکله مشاهده نمایید. ویلاهایی در مکانها، موقعیت‌ها، و با امکانات مختلف را در نظر گرفته و قیمتهای آنها را باهم مقایسه نمایید. در این صفحه هم ویلاهای شیک برای فروش وجود دارد و هم خانه های روستایی و ویلاهای قدیمی. پس براحتی میتوانید قیمت ویلاهای شیک و لاکچری را مشاهده نمایید و هم قیمت ویلاهای ارزان را.

محدوده قیمت خرید و فروش ویلا در اربکله رامسر

پس از بررسی قیمتهای ویلاهای مختلف، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما مشاوره‌ی دقیقی پیرامون قیمت ویلا با شرایط و امکانات مختلف ارائه کنند. ما انواع ویلاهای ییلاقی، جنگلی، کوهستانی و لاکچری در اربکله را، با قیمت‌های متنوع مانند متری 10 میلیون و 15 میلیون تومان به بالا به شما معرفی میکنیم. معمولا ویلاهای اربکله ، محدوده قیمتی بین متری 10 میلیون تومان تا متری 50 میلیون تومان ـ بسته به ویژگیها و مصالح و امکانات ویلا ـ دارند.

بهترین قیمت خرید و فروش ویلا در اربکله

در مشاوره های رایگان، مشاورین ما قیمت ویلاهایی در موقیعتهای عالی اربکله با چشم‌اندازهای بسیار زیبا را به شما خواهند داد. ویلاهای بسیار شیک و لاکچری و مدرن با امکانات ویژه. بهترین قیمت برای خرید و فروش و یا اجاره انواع ویلا و خانه روستایی را در بهترین نقاط  روستای اربکله ، از رامسرلند بخواهید. بهترین قیمت خرید و فروش و اجاره ویلاهای  سند‌دار در اربکله را، براحتی از رامسرلند استعلام کنید.

قیمت ارزان برای خرید ویلا در اربکله

پیشنهاد ما اینست که معیار شما برای خرید ویلا در اربکله ، ارزان بودن آن نباشد. چرا که همانطور که پیش‌تر هم گفتیم، گاهی این ارزان بودن ها از سر ناچاری فروشنده نیست. بلکه گاهی سندها و مجوزهای زمین ملک ، مشکلاتی دارند و یا کاربری زمین و شرایط آن دچار مسائلی میباشد. مشکلاتی که شاید شما به دلایل عدم آگاهی از قوانین ملک، از آنها آگاه نباشید. در اربکله قیمتهای متفاوتی برای خرید ویلاهای مختلف وجود دارد. شما در همین صفحه براحتی میتوانید قیمتهای مختلف از ویلای ارزان گرفته تا ویلای مدرن گران قیمت را مشاهده و بررسی نمایید.

برای مثال ویلای مدرن و لاکچری در اربکله 800 متری را میتوان در حدود 50,000,000,000 تومان خرید. یعنی تقریبا متری 60 میلیون تومان . قیمت بالای این ویلای اربکله به دلیل امکانات خاص این ویلای لاکچری میباشد. یا برای مثال ویلایی ساده در جنت رودبار با 200 متر زمین و 130 متر زیربنا  با قیمت 2 میلیارد تومان فروخته میشود.  البته تمام این قیمت ها بستگی مستقیم به عوامل گوناگونی دارد. مثلا همانطور که گفتیم، سنددار بودن ویلا، امکانات ویلا، محله ی ویلا و مصالح بکار رفته در آن، در قیمت آن بسیار موثر میباشد.

رامسرلند ، بانک اطلاعاتی جامع خرید و فروش انواع ملک در رامسر و تنکابن، همواره در خدمت شماست تا با ارائه ی مشاوره‌های رایگان، شما را در خرید و فروش ملک در مکان مورد نظرتان یاری رساند. متخصصین املاک رامسرلند، با شناخت درست و تخصصی از بافت روستاهای رامسر از جمله اربکله ، شما را در یک خرید امن و پرسود یاری میرسانند. ما شما را راهنمایی میکنیم تا اقدام به خرید زمینی نمایید که از لحاظ اسناد و مجوزهای ساخت بی‌نقص باشد.