lg-png-150
شهر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]در رامسر انواع مختلفی از خانه را میتوان خریداری نمود. چرا که طبیعت و جغرافیای این شهر زیبا، به همراه موقعیت گردشگری آن، سبب میشود تا تنوع بالایی از ملک در آن خرید و فروش بشود. در این صفحه به انواع مختلف ملک در رامسر برای خرید و فروش و سرمایه گذاری میپردازیم.

 

شکل های مختلف خرید خانه در رامسر

1- خرید ویلا در رامسر:

در رامسر تنوع زیادی برای خرید ملک وجود دارد. شما میتوانید در رامسر اقدام به خرید انواع ویلا کنید. از ویلاهای شهرکی و ساحلی گرفته تا ویلاهای لاکچری و ویلاهای جنگلی. کافیست به صفحه خرید ویلا در رامسر مراجعه کنید و انواع ویلاهای رامسر برای فروش را مشاهده نمایید.

 

2- خرید آپارتمان در رامسر:

یکی دیگر از انواع ملک برای سرمایه‌گذاری، خرید آپارتمان در رامسر است. آپارتمان های بسیار شیکی در رامسر و روستاهای اطراف آن برای فروش عرضه میشوند. شما با طیف مختلفی از بودجه میتوانید اقدام به این سرمایه‌گذاری نمایید. کافیست صفه خرید آپارتمان در رامسر را مشاهده نمایید. در این صفحه شما میتوانید انواع آپارتمان‌های رامسر و روستاهای اطراف آن را مشاهده نمایید. برای مثال شما میتوانید قیمت آپارتمان در اربکله را بررسی نمایید و اقدام به خرید آپارتمانهای شیک در روستاهای ییلاقی رامسر نمایید.

3- خرید خانه روستایی در رامسر:

امروزه خرید خانه های روستایی در رامسر بسیار مورد توجه است. کسانیکه قصد دارند که اقدام به ساخت ویلا یا آپارتمان نمایند، گاهی ترجیح میدهند بجای خرید زمین در رامسر، اقدام به خرید خانه روستایی در رامسر نمایند. گاهی این خانه ها را بازسازی نموده و برای اجاره به گردشگران استفاده میکنند؛ و گاهی هم از آن برای اقامت و یا بازسازی و ساخت آپارتمان بهره میبرند.

 

4- خرید خانه کلنگی در رامسر:

خرید خانه های کلنگی هم یکی از همان انتخابهای خوب سرمایه‌گذاران ملک در رامسر است. سرمایه‌گذاران در رامسر، اقدام به خرید خانه های کلنگی در بافت‌های فرسوده و قدیمی رامسر با قیمت پایین نموده، سپس آنرا بازسازی کرده با تبدیل به ویلا یا آپارتمان نوساز نمایند. از اینرو خرید خانه کلنگی در رامسر مورد توجه قرار گرفته است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]