lg-png-150
شهر

[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1656148149932{border-top-width: 2px !important;border-right-width: 2px !important;border-bottom-width: 2px !important;border-left-width: 2px !important;background-color: #e9ffce !important;border-left-color: #bfff00 !important;border-left-style: ridge !important;border-right-color: #bfff00 !important;border-right-style: ridge !important;border-top-color: #bfff00 !important;border-top-style: ridge !important;border-bottom-color: #bfff00 !important;border-bottom-style: ridge !important;border-radius: 5px !important;}”][vc_toggle title=”بهترین جاهای رامسر برای خرید ویلا کجاست؟” css=”.vc_custom_1656148212567{border-top-width: 2px !important;border-right-width: 2px !important;border-bottom-width: 2px !important;border-left-width: 2px !important;}”]

بهترین و پر جاذبه ترین نقاط شهر رامسر برای خرید ویلا، نقاطیست که زیبایی و طبیعت خاصی را دارد. مثلا نقاط ساحلی آن برای خرید ویلاهای ساحلی در رامسر بسیار مناسب است. بلوار معلم یا همان بلوار کازینو هم مکان خوبی برای خرید ویلا در شهر رامسر محسوب میشود. خرید ویلا در چهارصد دستگاه رامسر هم بسیار مورد توجه است. خوبست بدانید که این شهرک در همان بلوار معلم واقع شده است. بلوار طالقانی هم برای خرید ویلا در رامسر بسیار مورد توجه میباشد.

مناطق دیگر در رامسر که برای خرید ویلاهای ساحلی بسیار مورد توجه میباشند، کتالم و سادات شهر میباشند. ویلاهای ساحلی بسیار زیبایی در این مناطق رامسر برای خرید و فروش با قیمتهای ارزان و گران وجود دارند.

از دیگر نقاط مورد توجه برای خرید ویلا در رامسر میتوان به این مناطق اشاره کرد:  لپاسرک، لیماک ، گرسماسر، تلکابین رامسر، بلوار طالقانی ، اکراسر، سفید تمشک، پیازکش، هریس، توساسان، و …

[/vc_toggle][vc_toggle title=”بهترین روستاهای رامسر برای خرید ویلا کجاست؟”]

رامسر دارای مناطق روستایی بینهایت زیبایی برای خرید ویلا میباشد. روستاهای زیبایی همچون جواهرده، اربکله، جنت رودبار ، دالخانی، گرسماسر، لیماک و …

[/vc_toggle][vc_toggle title=”قیمت ویلاهای رامسر چقدر است؟”]

قیمت ویلاهای رامسر به عوامل مختلفی بستگی دارد. بسته به شرایط ،موقعیت مکانی، متراژ ویلا و امکانات آن، شما میتوانید ویلاهایی از متری 10 میلیون تومان تا متری 30 میلیون تومان در رامسر برای خرید یا فروش پیدا کنید.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا خرید ویلا در رامسر بصرفه است؟”]

از آنجا که قیمت ملک در شهرهای شمالی کشور رو به افزایش است، و شهر رامسر یکی از توریستی ترین شهرها و خاص ترین شهرهای شمال کشور محسوب میشود، لذا سرمایه گذاری بر روی ملک در رامسر، همواره بسیار عالی و سودآور بوده و خواهد بود.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا ویلاهای ارزان هم در رامسر برای فروش وجود دارد؟”]

سلام. با توجه به خاص بودن موقعیت رامسر در شهرهای شمالی کشور، و سرمایه گذاری سرمایه داران و ساختمان سازان در این شهر، قیمت ویلاهای نوساز معمولا گران هستند. اما در میان ویلاهای قدیمی و یا در محله های خاصی از رامسر، میتوان ویلاهای ارزان هم یافت. همچنین شما میتوانید در روستاهای اطراف رامسر، ویلاهای روستایی و باغ ویلاهای بسیار خوبی را با قیمت مناسب خریداری نمایید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا امکانات رفاهی و تفریحی شهر رامسر مناسب است؟”]

رامسر به سبب توریستی بودن آن، همواره از شهرهای دارای امکانات بالا محسوب میشده است. شما بسادگی در این شهر، به انواع امکانات رفاهی و تفریحی و خدماتی و درمانی دسترسی خواهی داشت.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”در کنار دریای خزر در شهرستان رامسر چه سواحلی وجود دارد؟”]

[/vc_toggle][vc_toggle title=”چه نوع ویلاهایی در رامسر برای خرید و فروش وجود دارد؟”]

[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا امکان ساخت ویلا در رامسر وجود دارد؟”]

البته که اینطور است. شما میتوانید با خرید زمین در رامسر و یا یکی از روستاهای زیبای اطراف آن مانند جواهرده، اقدام به ساخت ویلا به سلیقه ی خود نمایید. همچنین میتوانید با خرید خانه کلنگی در رامسر و یا خرید خانه روستایی در رامسر، اقدام به تخریب و نوسازی خانه بصورت یک ویلای شیک و مدرن نایید. کاری که بسیاری از سرمایه داران، آنرا انجام میدهند.

ما در رامسرلند، صفر تا صد ساخت ویلا و آپارتمان را همراه با اخذ جواز ساخت و اخذ اسناد آن، برای شما انجام میدهیم. کافیست با ما تماس بگیرید.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]