قیمت زمین در ییلاق گرسماسر رامسر

51 ملک یافت شد

خرید زمین در گرسماسر رامسر

خرید زمین در گرسماسر رامسر از آنرو قابل توجه است که این روستای بسیار زیبا، شاهکاری از طبیعت در رامسر محسوب میشود. طبیعت بشدت زیبای این روستا، همراه با آب و هوای ییلاقی‌اش، این روستا را به مکانی رویایی برای خرید زمین در رامسر تبدیل کرده است. مناظر بی بدیل این روستا و چشم‌اندازهای بی‌نظیرش، حس یکی شدن با طبیعت را در دل ساکنانش ایجاد میکند.

خرید زمین در گرسماسر رامسر
خرید زمین در گرسماسر رامسر

دشتهای وسیع و سرسبز و کوههای مرتفع ییلاق گرسماسر، شما را بر فراز بلندیهایی قرار میدهد که از آن، رامسر و تنکابن قابل مشاهده هستند. این حس دل انگیز، این روستا را به مکانی خارق‌العاده برای خرید زمین، ویلا یا خانه‌ی روستایی بدل کرده است.

 

چرا خرید زمین در روستای ییلاقی گرسماسر ؟

این روستای بسیار زیبا و خاص رامسر، بخاطر شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی خاصش بسیار مورد توجه است. حضور و سکونت در روستایی در کنار دشت‌ها و جنگل‌های هیرکانی و در کنار ارتفاعات بسیار بلند و سرسبز و چشم‌انداز های بی‌نظیر آن که بر فراز رامسر و تنکابن قرار گرفته، بسیاری را طالب خرید زمین و یا خانه‌ای روستایی در آن نموده است . حتی برخی از کسانیکه طالب خرید زمین در تنکابن نیز هستند، باز هم این روستا را انتاب می‌نمایند. وجود گردشگاه هایی همچون رستم سر، تله بن، راه کنار، مسجد آبجی، ارتفاعات دزکول، فولاد چشمه و … نیز بر رونق آن افزوده است. چرا که سالانه عده‌ای برای سکونت و اجاره ویلا و خانه روستایی هم رهسپار آن میشوند.

 

خرید خانه روستایی در گرسماسر رامسر

برخی از کسانیکه قصد سرمایه‌گذاری بر روی زمین‌های رامسر برای ساخت ویلا یا آپارتمان را دارند، ترجیح میدهند بجای زمین، یک خانه روستایی خریداری نمایند و آنرا بازسازی نموده و بفروش برسانند. البته برخی براحتی سراغ خرید ویلا در رامسر میروند. برخی هم ترجیح میدهند تا در یکی از ییلاقات رامسر مانند جواهرده یا گرسماسر، یک خانه روستایی برای سکونت‌های موقتی خود داشته باشند. جایی که در تعطیلات، به آن پناه برده و در میان طبیعت بکر رامسر، اقامتی رویایی را داشته باشند.

خرید خانه روستایی در گرسماسر رامسر
خرید خانه روستایی در گرسماسر رامسر

همین امر سبب شده که تعداد زیادی از خریداران، بسمت خرید خانه روستایی در جواهرده و یا خرید خانه روستایی در ییلاق گرسماسر روی بیاورند. برخی از این خانه های روستایی، با کمی بازسازی خلاقانه به سلیقه‌ی خریداران، تبدیل به اقامتگاهی بسیار عالی و دنج میشوند.

 

موقعیت روستای گرسماسر برای خرید زمین و ویلا

روستای گَرَسْماسَر از توابع مرکزی شهرستان رامسر بوده، و در انتهای جاده جنگلی رامسر به کتالم واقع شده است. گرسماسر از شمال و جنوب به رشته کوه البرز منتهی میشود. یعنی این روستا در میان کوههای البرز واقع شده است. همانطور که در نقشه میبینید، روستای جنت رودبار رامسر ، در جنوب گرسماسر قرار گرفته است. اما روستای ییلاقی گرسماسر از سمت شرق  به جنگلهای دالخانی، و از سمت غرب هم به روستای زیبای جواهرده منتهی میشود.

موقعیت گرسماسر روی نقشه برای خرید زمین
موقعیت گرسماسر روی نقشه برای خرید زمین

برای رفتن به این روستای ییلاقی بسیار زیبا، میبایست از جاده تنکابن به رامسر وارد جاده هریس شوید و به طرف کوه های سر به فلک کشیده، حدود یک ونیم تا دو ساعت حرکت کنید. از آنجا تا گرسماسر ۵۵ کیلومتر راه است و مسیر از جنگل زیبا و بکر دالخانی می گذرد و شما در طول راه، مسیری رویایی را پشت سر خواهید گذاشت.

قیمت خرید زمین در روستای گرسماسر

قیمت زمین در ییلاق گرسماسر رامسر
قیمت زمین در ییلاق گرسماسر رامسر

برای بررسی قیمت زمین‌ در گرسماسر رامسر، بایستی زمین مورد نظر را بخوبی و از جهات مختلف بررسی نمود . عوامل زیادی در قیمت زمینهای گرسماسر رامسر موثرند که میبایست به آنها توجه کرد. پس از بررسی این عوامل میتوان قیمتی بر روی زمین نهاد. چنانچه قصد خرید زمین در رامسر و یا روستاهای ییلاقی آن نظیر گرسماسر و غیره را دارید، حتما صفحه قیمت زمین در رامسر را مشاهده نمایید. در این صفحه ما بطور کامل به بحث زمینهای روستایی رامسر و قیمت آنها پرداخته ایم و فایلهای بسیار زیادی برای مشاهده مشتریان و خریداران زمین در رامسر، قرار داده‌ایم. اما در همین صفحه هم به نکاتی در مورد قیمت خرید و فروش زمین در گرسماسر پرداخته‌ایم. این عوامل را میتوان اینگونه نام برد:

 

عوامل موثر بر قیمت زمین در گرسماسر رامسر:

  1. تاثیر کاربری زمین، بر قیمت زمین در گرسماسر
  2. تاثیر متراژ زمین در قیمت خرید زمین در گرسماسر
  3. تاثیر موقعیت زمین و فاصله‌ی آن از جاده اصلی بر قیمت زمین در گرسماسر
  4. تاثیر امکانات زمین بر قیمت آن در گرسماسر رامسر

 

خرید زمین در روستاهای دیگر رامسر

 شما میتوانید در روستاهای دیگر رامسر هم برای خرید زمین و ویلا و باغ اقدام نمایید. در رامسر روستاهای ییلاقی زیادی وجود دارد. در اطراف گرسماسر روستاهای زیادی از رامسر وجود دارد. برای مثال میتوانید صفحه قیمت زمین در اربکله رامسر را برای خرید زمین در اربکله و مشاهده‌ی قیمتهای آن نمایید. اگر خواهان خرید زمین در جواهرده زیبا و دوست داشتنی هستید حتما سری به صفحه‌ی خرید زمین در جواهرده بزنید. اگرهم خواهان خرید زمینهای جنت‌رودبار هستید، صفحه قیمت زمین در جنت رودبار رامسر را مشاهده نمایید. زمینهای روستایی بسیار زیبایی در این صفحات سایت رامسرلند به قیمت‌های عالی وجود دارند که فرصت‌های پرسودی را برای سرمایه‌داران ایجاد میکند.

در پایان این مقاله پیشنهاد میکنیم از صفحه خرید آپارتمان در رامسر هم دیدن نمایید. گاهی در همین روستاها، آپارتمانهای زیبایی ساخته شده‌اند که شما میتوانید با شرایط ویژه اقدام به خرید آنها نمایید.