خرید، فروش و قیمت زمین در رامسر

4496 ملک یافت شد

خرید زمین در رامسر ؛ یک اقدام فوق‌العاده!

چگونه اقدام به خرید زمین در رامسر نماییم؟ آیا رامسر برای سرمایه‌گذاری بر روی خرید زمین مسکونی مناسب است؟ چه نوع زمین‌هایی در رامسر برای خرید و فروش مناسب است؟ و اینکه قیمت خرید زمین در رامسر در چه حدودی میباشد؟ این سوالاتیست که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت و خرید انواع زمین در رامسر را در آن مورد بررسی قرار میدهیم.

رامسر یکی از زیباترین و خوش آب و هوا‌ترین شهرهای شمال ایران به حساب می ‌آید. این شهر دوست داشتنی مابین جنگل و دریا واقع شده و از اینرو در فصل های مختلف، شاهد آب و هوایی گوناگونی در این منطقه هستیم. همین موقعیت جغرافیایی خاص رامسر باعث شده که عده‌ی زیادی برای سرمایه‌گذاری بر روی خرید ملک در رامسر اقدام نمایند.

خرید زمین در رامسر؛ راهنمایی کامل برای اقدام
خرید زمین در رامسر؛ راهنمایی کامل برای اقدام

در میان خرید و فروش‌های ملک در این شهر، خرید زمین در رامسر از رونق بیشتری برخوردار میباشد. خرید و فروش انواع زمین در رامسر، بعنوان یک سرمایه‌گذاری مطمئن، همواره نگاه سرمایه داران کلان، و حتی کسانی که سرمایه‌های کمی را برای ورود به این عرصه دارند، به خود معطوف داشته است. ما در رامسرلند، انواع زمین را در اندازه‌ها، مکان‌ها، کاربری‌ها و قیمت‌های مختلف به شما عرضه میداریم. زمین‌هایی که حتی در دیوار و شیپور هم آنها را نخواهید یافت. چرا که ما زمین‌هایی را به شما عرضه میکنیم که از لحاظ سندیت، کاملا مطمئن بوده و تمامی جوانبی را که باعث شود تا شما خریدی امن و مطمئن داشته باشید، لحاظ میکنیم.

 

اگر به دنبال خرید ملک در رامسر هستید، پیشنهاد میکنیم صفحه خرید آپارتمان در رامسر را هم مشاهده و بررسی نمایید.

 

بهترین مکانها برای خرید زمین در رامسر

در بافت شهری رامسر، زمین‌های مسکونی بسیاری برای خرید و فروش وجود دارد. اینگونه زمینها برای ساخت آپارمان و ویلا مورد استفاده قرار میگیرند. اما در اطراف شهر رامسر، شهرهای بسیار زیبایی وجود دارند که برای خرید زمین بسیار مناسب هستند. زمینهایی که میتوان در آنها هم اقدام به ساخت ویلا و آپارتمان کرد و هم اقدام به ساخت خانه‌های روستایی زیبا و رویایی.

مثلا شهرهای اربکله، کتالم، سادات شهر، جنت رودبار و جواهرده برای خرید زمین در رامسر بسیار مورد توجه هستند. این شهرهای بسیار زیبا با طبیعت بی‌مثال خود، شهرهای بسیار مناسبی برای خرید و سرمایه‌گذاری بر روی زمین‌های مسکونی و کشاورزی هستند. این مقاله را با دقت مطالعه نمایید. ما شما را در این امر راهنمایی میکنیم .

 

خرید زمین در محله‌های شهر رامسر

در شهر رامسر محله های مختلفی برای خرید زمین وجود دارد. قیمت این زمین‌ها نسبت به متراژ و موقعیت مکانی در شهر و امکاناتی که دارند، متفاوت است. در زیر به چند مورد از محله‌های رامسر که سرمایه‌گذاران در آنها مایل به خرید زمین هستند اشاره میکنیم:

 • خرید زمین در محله تلکابین رامسر

 • خرید زمین در چهارصد دستگاه رامسر (بلوار معلم)

 • خرید زمین در اشکونکوه رامسر

 • خرید زمین در سفید‌تمشک رامسر

 • خرید زمین در لپاسرک رامسر

 • خرید زمین در توساسان رامسر

 • خرید زمین در گالش محله رامسر

 • خرید زمین در رمک رامسر

 • خرید زمین در تنگدره رامسر

 • خرید زمین در لیماک رامسر

 • خرید زمین‌های ساحلی رامسر

 • خرید زمین در نمکدره رامسر

 • خرید زمین در جوار جنگلهای دالخانی رامسر

 • و …

همانطور که میبینید، محله های مختلفی برای خرید و فروش زمین در رامسر وجود دارد که بسته به سلیقه شما، شما را یاری میدهیم تا زمین مورد پسند خود را با قیمت مناسب و پایین، پیدا کنید. هر محله امکانات خاص خود را دارد و همین سبب میشود تا کاربری ها در آن‌ها متفاوت بوده و قیمت آنها مختلف باشد. اجازه دهید تا در این قسمت کمی به قیمت زمین در رامسر بپردازیم.


اگر به دنبال خرید ملک در شمال هستید، پیشنهاد میکنیم صفحه خرید ویلا در رامسر را هم مشاهده و بررسی نمایید.

 

قیمت زمین در رامسر

صحبت در مورد قیمت زمین در رامسر، با اینکه مسئله بسیار مهمی است، اما شاید به این سادگی نباشد. چرا که برای قیمتگذاری بر روی زمینهای رامسر می‌بایست نکات زیادی را ملاک قرار داد. در رامسر هم میتوان زمین را به قیمت متری 4,000,000 تومان یافت و هم زمین‌هایی با قیمت متری 10,000,000  تومان. اما مولفه‌های مختلفی در این قیمتگذاری تاثیر دارند که در این مقاله میخواهیم شما را با آن آشنا کنیم. در اینجا ما نکاتی را که باعث بالارفتن و پایین آمدن قیمت زمین در رامسر میشود را برای شما بیان میکنیم.

ارزان و یا گران بودن قیمت زمین در رامسر بی دلیل نیست. برای مثال گاهی نبودن امکانات و یا دور بودن از جاده اصلی و یا مشکل در سند ملک باعث ارزان شدن زمین در رامسر میشود. شما میبایست به همه این نکات توجه کامل را مبذول کنید. با تحلیل این نکات میتوانید حوزه‌ای را که برای خرید زمین مدنظر قرار داده‌اید پیدا کنید. نکات نوشته شده در این مقاله را بدقت مطالعه نمایید و سپس حتما با مشاورین ما مشورت کنید. مشاورین ما با تحلیل خواسته‌های شما و در نظر گرفتن بودجه شما، بهترین زمین‌های مناسب برای شما را به حضورتان معرفی میکنند تا در صورت پسند، برای خرید آن اقدام نمایید.

قیمت زمین در رامسر
قیمت زمین در رامسر

برای بررسی قیمت زمین در رامسر به چه نکاتی بایست توجه کرد:

  1. تاثیر موقعیت مکانی بر قیمت زمین در رامسر
  2. تاثیر موقعیت محلی بر قیمت زمین در رامسر
  3. تاثیر متراژ زمین بر قیمت زمین رامسر
  4. تاثیر اسناد، مدارک و کاربری زمین بر قیمت زمین رامسر

 1. تاثیر دسترسی‌های شهری و جاده‌ای بر قیمت زمی در رامسر
 2. تاثیر امکاناتی نظیر آب و برق و گاز بر قیمت زمین رامسر
 3. و دیگر نکات مهمی که در هنگام مشاوره با شما در میان خواهیم گذاشت.

بررسی تاثیر عوامل مهم در قیمت زمین در رامسر

اینک به بررسی برخی از این نکات مهم که ذکر شد می‌پردازیم تا شما را با نکاتی که میبایست در هنگام قمیت‌گذاری زمین در رامسر به آن توجه کنید آشنا کنیم. نکاتی که اهمیت ندادن به هریک از آنها میتواند بعدا شما را از معامله‌ی خود پشیمان نموده و یا دچار زیان سازد. اینک برخی از این عوامل را ذکر کرده و به بررسی آنها میپردازیم:

بررسی عوامل موثر بر قیمت زمین در رامسر
بررسی عوامل موثر بر قیمت زمین در رامسر

تاثیر موقعیت زمین بر قیمت آن در رامسر

تاثیر مکان و موقعیت زمین، شاید بالاترین تاثیر را در قیمت زمین در رامسر دارد. این از مهمترین عوامل موثر بر قیمت زمین در رامسر میباشد! اینکه شما قصد خرید زمین در کدام شهر یا کدام منطقه از رامسر را دارید بسیار مهم است. آیا قصد خرید در بافت شهری رامسر را دارید یا مقصود شما خرید زمین در بافت روستایی است؟ برای مثال عده‌ای خرید زمی در بلوار معلم یا چهارصد دستگاه رامسر را میپسندند و عده ای هم خواستار زمینی در بافت روستایی و در میان طبیعت رامسر میباشد.

آیا زمینی که مد نظر شماست در نزدیکی جاده اصلی شهر است یا در نقطه‌ای دوردست و در حاشیه شهر و روستاست؟ این بدان جهت مهم است که اگر قصد ساخت ویلا یا آپارتمان در رامسر را داشته باشید، آنگاه دسترسی به امکانات شهری، تاثیر زیادی بر قیمت فروش آن زمین خواهد داشت. قطعا قیمت زمین در بافت شهری رامسر با قیمت زمین در بافت روستایی رامسر باهم متفاوتند. لذا حتما موقعیت محلی زمین مورد نظرتان را بررسی نمایید.

در رامسرلند ما هم زمینهایی را به شما معرفی میکنیم که در بافت شهری شهرهای رامسر و شهرهای حوزه آن نظیر کتالم و سادات‌شهر هستند؛ و هم زمینهایی را معرفی میکنیم که در روستاهایی چون اربه‌کله، جنت‌رودبار و جواهرده و در ارتفاعات قرار گرفته اند. این بدیهی است که قیمت زمین در هریک متفاوت از دیگریست.

 

تاثیر امکانات بر قیمت زمین در رامسر

امکاناتی که بر روی زمین قرار دارد، یکی از قطعی‌ترین عواملی‌ست که بر روی قیمت زمین موثر است. برای مثال وقتی زمینی مسکونی در رامسر یا یکی از توابع آن را برای خرید انتخاب میکنید، داشتن انشعاب آب، برق و یا گاز، برای ساخت بنا و سکونت در آن، امری بسیار مهم است. لذا اینگونه امکانات بر قیمتگذاری بر روی زمینهای رامسر، بسیار تاثیرگذار میباشد. گاهی ممکن است زمینی با کاربری کشاورزی باشد و بدان انشعاب گاز یا برق تعلق نگیرد. پس حتما پیرامون امکانات زمین مورد نظر تحقیق نمایید.

تاثیر امکانات بر قیمت زمین در رامسر
تاثیر امکانات بر قیمت زمین در رامسر

تاثیر داشتن سند مالکیت بر قیمت زمین در رامسر

بدیهی‌است که زمین ‌های دارای سند مالکیت قطعی که در اداره ثبت اسناد شهر یا روستا به ثبت رسیده اند، در افزایش یا کاهش قیمت خرید و فروش زمین در رامسر تاثیر مستقیم دارند. بدین ترتیب قیمت خرید زمین سند‌دار در رامسر بالاتر از زمین قولنامه‌ای و فاقد سند است.

 

تاثیر کاربری زمین بر قیمت زمین در رامسر

تاثیر کاربری زمین که یکی از اصلی‌ترین موارد دارای اهمیت در بحث قیمت زمین در رامسر میباشد. اگر زمین شما کاربری کشاورزی یا باغ داشته باشد، قطعا قیمت آن برای هر متر مربع کمتر میباشد. اگر زمین دارای جواز ساخت بوده و زمین مسکونی به حساب آید، قطعا در روند قیمتگذاری آن بسیار تاثیرگذار است. اسناد و مدارک زمین را در هنگام خرید دقیقا بررسی نمایید.اگر زمین را به قصد کشاورزی و زراعت میخرید که میبایست کاربری آن زراعی باشد و این مسئه، اغل از شکل زمین هم قابل بررسی است. اما چنانچه به دنبال خرید زمین مسکونی هستید، حتما کاربری زمین را بررسی نمایید که مسکونی باشد.

 

استعلام قیمت خرید زمین در رامسر از طریق سایت رامسرلند

در همین صفحه از سایت رامسرلند، زمین‌های متنوع ما را مشاهده نمایید. زمین‌هایی در مکانهای، موقعیت‌ها، و با امکانات مختلف را در نظر گرفته و قیمتهای آنها را باهم مقایسه نمایید. در نهایت با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما مشاوره‌ی دقیقی پیرامون قیمت زمین در شرایط مختلف ارائه کنند. ما انواع زمینهای زراعی، کشاورزی و جنگلی در رامسر را، با قیمت‌های متنوع مانند متری 3 میلیون به بالا به شما معرفی میکنیم. زمینهایی در موقیعت عالی با چشم‌اندازهای بسیار زیبا. بهترین قیمت برای خرید و فروش و یا اجاره انواع زمین، زمینهای کشاورزی ارزان، زمینهای روستایی و شهرکی را در بهترین نقاط شهر رامسر ، از رامسرلند بخواهید. بهترین قیمت خرید و فروش و اجاره زمینهای سند‌دار در رامسر با کاربری کشاورزی و یا مسکونی را از ما بخواهید.


 

فروش زمین در رامسر

اگر صاحب زمینی در شهر رامسر هستید و قصد فروش آنرا دارید، سایت رامسرلند فضایی بسیار عالی و تخصصی برای به اشتراک گذاشتن زمین شماست. شما براحتی تنها با چند کلیک ساده میتوانید زمین خود را در سایت رامسرلند بصورت کاملا رایگان قرار دهید. مشتریانی که قصد بررسی و خرید زمین شما را داشته باشند با ما تماس میگیرند و ما شما را در جریان این معامله قرار میدهیم.

تمامی مراحل فروش زمین شما در رامسر را، متخصصین ما به عهده میگیرند و بهترین شرایط را برای انتقال اسناد و انتقال وجه مورد  نظر شما ایجاد مینمایند. معاملات امن همیشه در بسترهای امن اتفاق می‌افتند.

فروش زمین در رامسر
رامسرلند سایت تخصصی فروش زمین در رامسر

سایت رامسرلند بستری امن و راحت برای فروش زمین رامسر شماست . هدف ما ایجاد یک معالمه‌ی امن برای آسودگی خیال و سهولت خرید و فروش ملک شماست. متخصصین ما همیشه راهنما و در کنار شما هستند.

فروش فوری زمین در رامسر

وقتی بحث فوریت در فروش زمین مطرح باشد، امتیازی را برای خریداران زمین در رامسر ایجاد میکند. معمولا کسی که قصد فروش فوری زمین در رامسر را دارد، در بحث قیمت گذاری زمین، بسیار منعطف‌تر عمل میکند. شاید شما حتی بتوانید زمین را با شرایط اقساطی از وی خریداری نمایید. ما در رامسرلند زمین‌های فروش فوری را هم عرضه میداریم. کافیست با ما تماس بگیرید تا شما را با فروشندگان آن آشنا نماییم و زمین‌ها را به شما معرفی کنیم. زمین‌هایی که سود بالایی از خرید آنها کسب میشود.

فروش فوری زمین در رامسر
فروش فوری زمین در رامسر

خرید زمین مسکونی در رامسر

خرید زمین مسکونی در رامسر از قابل توجه‌ترین زمینها برای خرید و فروش در رامسر میباشد. دلیل آنهم واضح است؛ اغلب طرفداران خرید زمین در این شهر زیبای ساحلی، خواهان اینند که قطعه زمینی با کاربری مسکونی در رامسر داشته باشند تا در آن اقدام به ساخت آپارتمان و ویلای مورد نظر خود با سبک دلخواه و امکانات مورد نظر خود بنمایند. مکانی برای تفریح و استراحت در ایام تعطیل و آسودن با خیالی آرام در میان آنهمه زیبایی بی مثال طبیعت.

خرید زمین مسکونی در رامسر
خرید زمین مسکونی در رامسر

 

زمین‌های مسکونی خود به چند دسته تقسیم میشوند؛ و افرادی که جویای زمین در این شهر هستند موادر مختلفی را مد نظر داشته و جستجو میکنند.برای مثال چند مورد از این موارد را بیان میکنیم:

 • خرید زمین سند دار در رامسر

 • خرید زمین بر جاده اصلی در رامسر

 • خرید زمین ساحلی در رامسر

 • خرید زمین مسکونی ییلاقی در رامسر

 • خرید زمین با بنای قدیمی در رامسر

 • خرید زمین مسکونی با ویوی دریا در رامسر

 • خرید زمین مسکونی با چشم‌انداز جنگل در رامسر

 • خرید خانه کلنگی ارزان در رامسر

 • خرید زمین شهرکی در رامسر

 • خرید زمین روستایی در رامسر

 • و …

 

ما در رامسرلند بهترین و متنوع‌ترین زمین‌های مسکونی را در رامسر برای شما معرفی میکنیم. رامسرلند جایی‌است که شما با اطمینان خاطر میتوانید در آن لیست بسیار متنوعی از زمین‌های مسکونی در رامسر را با امکانات مورد نظر خود بیابید. قیمت‌ها را باهم مقایسه کنید و زمین مورد علاقه خود را بخرید.

 

اگر به دنبال خرید زمین در شمال هستید، پیشنهاد میکنیم صفحه خرید زمین در تنکابن را هم مشاهده و بررسی نمایید.

خرید زمین ییلاقی در رامسر

برای خرید زمین‌های ییلاقی در رامسر میبایست بسیار دقت نمود و با کارشناسان مشاوره کرد. چرا که خصوصیت زمین‌های ییلاقی مسکونی بصورتی است که کمترین هوای شرجی را داراست و در ارتفاعات میباشد. برخی قسمتهای رامسر دارای آب هوای ییلاقی بسیار مناسبی است. برای مثال میتوان از خرید زمین در جنت رودبار یا خرید زمین در اربکله را نام برد. در این روستاها، بسیاری از افراد اقدام به خرید زمین ییلاقی برای ساخت خانه های روستایی میکنند.

خرید زمین ییلاقی در رامسر
خرید زمین ییلاقی در رامسر

بطور کلی خرید زمین در شمال، و بطور اخص خرید زمین‌های ییلاقی و سرسبز در رامسر یکی از سرمایه‌گذاری‌های رایج در این شهر زیبا و خوش آب و هوا میباشد. برای مثال میتوان خرید زمینهای بر جاده و یا خرید زمین مسکونی و قابل ساخت را در مناطق مختلف این شهر مثال زد. خرید زمینهایی در بافت روستایی و همچنین زمینهای شهرکی و قابل ساخت و ساز در رامسر همواره مد نظر سرمایه گذاران بوده است. زمین‌های ییلاقی تابستان خنکی دارند. اگر مسکونی باشند برای اقامت تابستانه بسیار مناسبند و اگر کاربری‌شان کشاورزی و باغ باشد که میوه های مخصوص این زمین‌ها را میتوان در آنها کاشت.

خرید زمین کشاورزی در رامسر

از جمله زمینهای دیگری که در شمال و بطور اختصاصی در رامسر خرید و فروش میشود، زمینهای کشاورزی در اندازه‌های کوچک و نیز هکتاری میباشد. بسیاری اشخاص زمینهای زراعی ارزان را در رامسر، برای سرمایه گذاری در کشاورزی در آب و هوای خوب این منطقه انتخاب میکنند.

برخی از این زمین‌های کشاورزی در رامسر، دارای سند بوده و برخی فاقد آن هستند. بایست در هنگام خرید به این نکات توجه کنید. همکاران ما در زمان خرید، تمام مدارک و اسناد زمین‌ها را برای شما کاملا چک کرده و از اداره ثبت استعلام میگیرند.

خرید زمین کشاورزی در رامسر
خرید زمین کشاورزی در رامسر

برخی از زمینهای کشاورزی رامسر زمینهای شیب دار هستند. اما زمینهای مسطح هم در رامسر وجود دارد. برخی از زمینهای کشاورزی، جواز ساخت یک بنای کوچک برای اقامت را هم دارند. این خود برای کسانیکه قصد اقامت و کار بر روی زمین را دارند بسیار حایز اهمیت است. در اینگونه زمینها، وجود برق و گاز و آب شرب بسیار حایز اهمیت است.

در سایت رامسرلند، همه فایل‌های خرید و فروش زمین در رامسر را مشاهده کنید و سپس با متخصصین ما تماس بگیرید. ما مناسب‌ترین زمین‌های کشاورزی را در چشم اندازهای زیبای این شهر دوست داشتنی برای شما معرفی میکنیم.

 

خرید باغ در رامسر

در رامسر و شهرهای اطراف آن، زمین‌هایی هم هستند که مناسب برای کاشت درخت و ایجاد باغ مرکبات میباشند. برای مثال باغ پرتقال، نارنگی، کیوی، نارنج ، سیب و … این باغ‌ها در متراژهای مختلف و با امکانات متفاوت میباشند. باغ‌هایی سند دار با چشم‌انداز عالی که طبیعت زیبای رامسر را در خود جای داده اند. برای آگاهی بیشتر در مورد اینگونه زمین‌ها میتوانید صفحه خرید باغ در رامسر را مطالعه نمایید.

خرید زمین در شهرهای مختلف رامسر

خرید زمین در روستاهای طراف رامسر اگرچه بسیار دلنشین و رویایی‌ست اما میبایست برای آن بسیار با دقت عمل نمود. بطور کلی بافت روستاها و کاربری زمین‌های آن و محدودیت‌های ساخت و ساز در هریک از آنها بسیار حایز اهمیت میباشد. برای خرید زمین در روستاهای رامسر، حتما میبایست با کارشناسان این عرصه مشاوره کنید. مشاورین تخصصی املاک در رامسر، از جزییات زمینها و ملکهای تمامی این روستاها مطلعند و شما را در یک خرید پرسود و با اطمینان ، یاری میدهند.

 

متخصصین املاک رامسرلند، با شناخت درست و تخصصی از بافت روستاهای رامسر، شما را در یک خرید امن و پرسود یاری میرسانند. ما شما را راهنمایی میکنیم تا اقدام به خرید زمینی نمایید که از لحاظ اسناد و مجوزهای ساخت بی‌نقص باشد.

 

شما چه به دنبال زمین مسکونی میگردید و یا زمین کشاورزی، میبایست به مکان جغرافیایی زمین بسیار دقت کنید. نکات بسیاری در این زمینه وجود دارد. نکاتی که بعدها برای ساخت بنا در زمین مسکونی، و برای امکانات در زمین کشاورزی، به آنها برمیخورید. هر شهری آب و هوا و امکانات و مسائل قانونی و اداری خود را دارد. بهترین کار مشاوره با متخصصی ما در رامسرلند میباشد.

 

خرید زمین در اربکله رامسر

یکی از شهرهای رامسر که در آن میتوان اقدام به خرید زمین نمود، اربکله میباشد. شما میتوانید در صفحه خرید زمین در اربکله رامسر، لیست زمین‌های قابل خرید و فروش را مشاهده نموده و امکانات و قیمت‌های آنها را باهم مقایسه نمایید. در صفحه‌ی قیمت زمین در اربکله رامسر میتوانید قیمت خرید و فروش زمینهای اربکله را مشاهده نموده و سپس با همکاران ما در رامسرلند تماس بگیرید تا راهنمایی کامل به شما داده شود.

 

خرید زمین در کتالم رامسر

خرید زمین در کتالم رامسر هم بسیار پر رونق است. مردم بومی این شهر بسیار زیبا بیشتر به کشاورزی و تولید محصولاتی مثل مركبات، برنج، چای، پرورش گل و گياه، پرورش شيلات و آبزیان می‌پردازند. اما رونق گردشگری باعث شد تا امر ساخت و ساز و خرید و فروش ملک در کتالم گسترش پیدا کند. لذا در کتالم هم میتوان زمین‌های کشاورزی و صنعتی خرید و هم زمینهای مسکونی برای ساخت آپارتمان و ویلا. برای اطلاعات بیشتر صفحه قیمت زمین در کتالم رامسر را مشاهده نمایید و از زمین‌های معرفی شده برای خرید دیدن فرمایید. شما میتوانید در کتالم براحتی اقدام به خرید زمین مسکونی برای ساخت ویلا یا آپارتمان نمایید.

 

خرید زمین در سادات شهر رامسر

در سادات شهر یا همان سادات محله رامسر هم میتوان زمینهای مسکونی و کشاورزی بزرگ و کوچک را خریداری نمود. زمینهای سنددار با چشم انداز عالی جنگل و دریا . میتوانید زمینهای قابل خرید در سادات شهر را در صفحه قیمت زمین در سادات محله رامسر مشاهده نمایید.

 

خرید زمین در جنت رودبار رامسر

جنت رودبار منطقه ی ییلاقی رامسر بوده که خرید زمینهای مسکونی ییلاقی در آن رونق زیادی دارد. منطقه ای بکر و بسیار زیبا در مناطق کوهستانی رامسر . خرید زمین در این روستای زبای رامسر بسیار پر رونق و پر سود میباشد. بسیاری در این منطقه اقدام به خرید زمین مسکونی با جواز ساخت نموده تا در آن یک خانه روستایی یا آپارتمانی شیک بنا کنند. ما شما را در این امر یاری میدهیم. برای مشاهده زمین‌های قابل خرید و فروش و قیمت آنها در این منطقه، صفحه قیمت زمین در جنت رودبار رامسر را مشاهده فرمایید.

 

خرید زمین در جواهرده رامسر

جواهرده بهشتی زیبا در رامسر است. بهشتی برای خرید زمینهای مسکونی و رویایی در دل طبیعت. جواهرده هم از مناطق ییلاقی رامسر محسوب میشود که در آن زمینهای مسکونی و ویلاهای دنج و زیبا برای خرید و فروش وجود دارد.خانه های روستایی در جواهرده بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. چرا که هم از آنها برای سکون میتوان بهره گرفت و هم اینکه میتوان آنها را بازسازی نموده و در آن آپارتمان یا ویلایی شیک بنا نهاد. در سایت رامسرلند وارد صفحه قیمت زمین در جواهرده شوید و زمین‌های قابل خرید و فروش را در آن مشاهده نمایید. امکانات و قیمتها را مشاهده فرمایید و سپس با کارشناسان ما تماس بگیرید تا ما اطلاعات بیشتری را در خصوص زمینهای قابل خرید در جواهرده به شما عرضه بداریم.